UPOL

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.11.2006 14:20:26, Mona, zhlédnuto: 465x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky!Byli jste nekdo vcera na den otevrenych dveri v Olmiku na Palackeho?Byla jsem na pajdaku na katedre spolecenskych ved a moc me to tam teda nenadchlo:(Ten chlap byl docela divnej.S kamoskama jsem byla i na filde dejiny umeni a tam to maji desne super..jenze tohle neni muj obor zase:(A jake dojmy z toho mate vy?Monik
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2006 16:51:58, Lenka) čauky, bohužel na tvůj dotaz ti nechci odpovědět, spíš bych se tě chtěla ještě zeptat. Pochopila jsi přesně z čeho se budou tento rok příjímačky na pajdák dělat? (a jestli mají nějakou doporučenou literaturu kromě společenských věd a dějepisu) S té jejich nabídky jsem něco vydedukovala, ale nejsem si jista, jestli dobře. Dík moc za odpověď :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2006 20:00:57, Mona) No myslim ze pochopila.Z obecnych studijnich predpokladu,pokud si tam byla tak ti dali verzi toho testu (ma 3 casti:1.psychologicky test osobnosti,2.Test vseobecnych znalosti v rozsahu stredni skoly a 3.cast Test jazykovych a komunikativnich kompetenci,to je cestina) pak rikal ze budem delat test z toho predmetu ktery si k zakladu spol. ved vyberem.Zsv muzem kombinovat s cestinou,matikou,anglinou nebo nemcinou..Rikal ze nam budou stacit znalosti pripravy z gymnazia a vyhoda je ta,kdyz ze zsv i maturujeme...Byla sem jen na tehle katedre takze ti u jinych predmetu moc neporadim ale melo by to byt stejne..;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2006 20:40:37, Lenka) Dík moc za odpověď, já jsem se tam nějak nedostala. Ale ještě jeden dotaz.Jen co se týče toho psychologického testu osobnosti je to hodně těžký? Viděla jsem z loňska co byly na masar. a měla jsem z nich husí kůži,"dˇ" předem za odpověď :-)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2006 20:56:44, Mona) Ta prvni cast neni konkretni.U ni jen pisou:Psychologicky test bude zamereny na diagnostikovani zakladnich osobnostnich vlastnosti uchazece o studium standartnimi metodami psychologicke diagnostiky.Zverejneni konkretni podoby testu ci jeho casti neni mozne,bylo by v primem rozporu s pravidly psychologickeho testovani osobnosti.No takze na tohle su tez zvedava..:)A ty chces jit na ktere obory?Ja bych se spis chtela dostat do Brna..Chci delat zemepis hlavne a ten v Olmiku nemaji..Tak doufam...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2006 17:38:46, Lenka) Mono dík za odpověď, ale včera jsem se stihla dřív odhlásit, než čekat na odpověď. Chtěla bych jít na obor sociální práce, dálkově. Jinak jestli to budeš zkoušet hned po škole(maturitě) na masar. a máš IQ tak 110 máš reálnou šanci se tam dostat. Ale záložní si dej třeba taky ten Olmík i když byl ten přístup nic moc, výuka tam "žeprý" není špatná. Špatný to taky není v Hradci. Ale na Opavu si naříkají co tak sleduji. Přeji ti hodně štěstíčka, :-)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2006 18:36:14, Monka) Ja vim no..Ty TSP jsou fakt zahul:(Ale na netu sou jejich varianty z minulych let tak doufam ze se aspon trosku z toho pripravim..Oni urco zas daj ten samy styl..Tak pokud me nepremuze stres tak doufam..:)Tobe preji tez hodne stesticka v tom studiu:)A hlavne prijimackam!!Papa Moník reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Fyzioterapie FZV nebo FTK UPOL? - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. UPOL - přírodovědecká fakulta - Výběr vysoké školy
  3. všeobecné lékařství na LF HK nebo UPOL - Výběr vysoké školy
  4. TSP UPOL - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Psychologie UPOL ! - Informace o studiu
  6. Hranice percentilu - upol - Univerzita Palackého v Olomouci
  7. UPOL-kombin.-VEŘEJNÁ SPRÁVA x SOCIÁLNÍ PRÁCE ??? - Informace o studiu
  8. jazyk na UPOL, UTB - Informace o studiu
  9. Percentil- psychologie na UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. Sociálni pedagogika-UPOL - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.