Přijímačky na magisterské studi VŠE-Podniko, obor Podniková Ekonomika a management


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.07.2013 23:33:38, Mirek M., zhlédnuto: 3452x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, nemáte náhodou někdo odpovědi na vzorové testy obor podniková ekonomika a management, navazující magisterské studium? Vzorové testy, které jsou ke stažení na stránkách vse.cz. Nejsem si jistý u dost otázek, tak bych potřeboval poradit. Díkyyy. Mirek

Email: marecek.miroslavgmailcom, ICQ: 315865343
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2013 23:40:40, pole) o taky by se mi hodilo, protože nemám čas ani síly se učit na přijímací . Navíc mám vystudovaný úplně jiný obor než zkoušky z odborných předmětů :/. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 00:19:36, Sara) Tak to se na to asi rovnou vyserte, chlapci. Tenhle rok je na navazující na FPH jednou tolik přihlášek-přes 1500 a přes přijímačky berou lehce přes sto. (cca 200 jich jde totiž na percentil z bakaláře)
    :DDD Ano, mám tam přihlášku taky, taky odtamtud nejsem a po této informaci ze stuijního jsem se na to vysral. Jen škoda peněz :/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 00:21:29, Saraf) Ale bojujte! Já ted pročítám jeden z šesti předmětů na přijímačky, výpisky na 80 stran :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 00:24:15, Saraf) Tak už jsem s pročítáním skončil a jdu se na to zase vysrat a opít se. :D Snad mě vezmou aspon na MU ESF. :-) Snad všechno je lepší než VŠFS, už tam vážně nechci :/ :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 01:03:16, pole) btw. Na MU ESF jsem se hlásil na finance a hospodářskou politiku, po třech pivech jsem to šel otipovat a dostal jsem se na oba obory. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 00:48:35, Petra) To nás tu ale je. :D
    Já se hlásila před rokem, ale nedostala jsem se.
    Ty vzorové testy mi přišly k ničemu, neměla jsem tam z toho ani jednu třetinu.
    Nejlepší mi přijde se to učit podle výpisků z knížky, myslím ty odborné předměty, já se to učím už měsíc a mám pocit, že to už musí klapnout.
    Pokud jste ještě nezačali, tak se rozlučte s nadějí na úspěch. Hlásí se opravdu 1500 lidí, z toho jich ale tak 400-500 nedoarazí kvůli tomu, že nedali státnice. Takže šance tak 1:10... 1:11...,, podle mě projde jen ten, kdo fakt zaválí a bude mít hoodně velkýho štígra, teda štěstí.
    Tak hodně štěstí.;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 01:00:47, pole) osobně jsem tomu chtěl věnovat neděli. :D No přijdu to aspoň otipovat, když jsem za to zaplatil. Bude sranda. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2014 14:37:44, Petra) Ahooj Petro, prosímtě nemáš ještě náhodou uložený ty starý testy. A ty výpisky z učebnic si sehnala kde?
      Děkuju za odpověď petra
      reagovat zde
      Email: mrkosova.petragmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 01:43:54, Petra) Já to šla otipovat minulej rok. :D Ta 20 % šance v kombinaci s mou schopností tipovat správně, ta mi vykouzlila neuvěřitelně krásný výsledek, který jsem doma ale radši ani neříkala. :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.07.2013 02:19:53, pole) že bych se šel teď učit? Ale co? :D Kde začít? :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2015 20:41:27, Jana) Nemáte prosím někdo ty vzorové testy z minulých let? Na stránkách fakulty už žádné nejsou.. Moc prosííííím :) reagovat zde
    Email: xpjanaxpseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.04.2015 00:33:45, Zmrzka) Ahoj, nedávno jsem si všimla jedný diskuze na Omlazení, třeba ti tam pomůžou:
      http://www.omlazeni.cz/prestup-z-czu-67-558985-0.html reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠE obor Management testy??? - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. VSE FIS magisterské studium obor Informační systémy a technologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Příjimačky na magisterské studium fyzioterapie - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. obor Podniková ekonomika a mgmt na MUNI - Masarykova univerzita
  5. Přijímačky navazující magisterské VŠE- CR - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. ESF MU - Ekonomika a Management kombinovaně - Masarykova univerzita
  7. Finance vs Podniková ekonomika a management - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Prijimaci testy Mezinárodní obchod – magisterské - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. obor ekonomika a management VŠB vs UTB - Výběr vysoké školy
  10. sháním vypracované okruhy z Podnikové ekonomiky pro navazující magisterské studium - Mendelova univerzita v Brně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.