Kam jít studovat stomatologii??


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.08.2013 12:14:05, Terka, zhlédnuto: 1512x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
ahoj, chtěla bych se zeptat, kde je nejlepší studovat stomatologii. Vím, že to bude znít divně, ale prostě potřebovala bych poradit, jaká vysoká škola je "nejlepší", např.: náročnost studia, množství uchazečů, problémy s přijetím, vztah profesorů a studentů, volný čas a další. Budu vděčná za jakoukoliv reakci, která by mi pomohla :) Díky a klidně připište další věci, které vás napadnou

Email: natalie.pecenkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2013 22:31:10, Inkvizitor) Co se týče studia zubního lékařství (program stomatologie se již několik let nevyučuje), jsou si jednotlivé fakulty prakticky rovnocenné. Zejména pokud je tvým cílem práce jako zubař a nikoliv jako vědec-zubař, pak je v tomto případě racionální volba podle "nestudijních okolností" (které město se nejvíce líbí,...). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2013 12:54:43, Terka) Díky za odpověď :) ano, chci se stát zubařem a když si prohlížím jednotlivé fakulty, kde se to učí, připadají mi téměř totožné a možná trochu zkreslené, protože každý se snaží ukázat v lepším světle :) . Projela jsem si spoustu diskuzí, kde většinou jedna půlka odrazovala od studia tohoto oboru a druhá doporučovala s tím, že je to mazec. S tím do toho jdu, ale pouze mě zajímaly osobní zkušenosti (ne jenom, jak to u většiny příspěvků vypadalo, doměnky nebo výsměch), jestli by mi pomohly se rozhoupat a trochu to všechno osvětlit :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2013 09:51:00, Kaky) Ahoj:) Já letos pujdu do prváku na zubní. Řekla bych, že nemá příliš význam si teď plánovat, do kterého města půjdeš. Dej si přihlášky, kam to jde, protože úspěšnost přijetí není příliš vysoká. Také jsem si to plánovala a nakonec to skončilo úplně jinak. Pokud ovšem nemáš za celou střední samé jedničky, to si pak můžeš pískat :) Hodně štěstí, jestli budeš chtít vědět něco o příjimačkách třeba, tak se klidne ozvi:) reagovat zde
    Email: katka898seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Na jaké VŠ studovat obor Fyzioterapie? - Výběr vysoké školy
  2. Kam jít studovat AJ? - Výběr vysoké školy
  3. Kde studovat biochemii? - Výběr vysoké školy
  4. Budu muset zaplatit za studium pokud budu studovat 2 VŠ najednou? - Ostatní
  5. VŠB-pár otázek ohledně studia a dalších studentů, kteří zde budou chtít tento rok studovat - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  6. Co studovat, abych mohla pracovat v lékárně - Výběr vysoké školy
  7. Kde studovat informatiku v Ostravě - Univerzita Karlova
  8. Studovat ve 38 let - Výběr vysoké školy
  9. Nevím jakou vysokou školu studovat - Výběr vysoké školy
  10. Kam jít studovat? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.