Dá se to utáhnout?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.12.2006 09:27:32, Monika Hosnedlová, zhlédnuto: 92x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla bych se optat, ráda bych šla na VŠE do Prahy, nebo i na UK, ale je tu jeden problém, musela bych tam bydlet a rodiče nemaj na to, mi přispívat..Kolej nevim, jestli dostanu, páč jsem z Mostu:(. Vy, kdo máte s Prahou zkušenosti, dá se to zvládnout? Počítám, že tak 4-5 tisíc minimálně mě to bude měsíčně stát...dá se v Praze při prezenčnim i makat? Dá se to stíhat? Případně, je tam dostatek práce pro studenty? nechci tam pak bydlet tzv. pod mostem...S05A nebo se mít za vodou, ale nestíhat školu...Kdo máte zkušenosti, dejte prosím vědět, pomůže mi to v rozhodování ,,prezenční vs dálkový" moc děkuju! Mončičák:)

Email: moncicak.asseznamcz, ICQ: 299613643
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2007 21:19:33, Nikča) Ahoj,no co vím,tak na VŠE kolej v prvním ročníku nedostaneš,ve druhém už snad ano.Dá se sehnat určitě něco na černo,ale je to dost riskatní,protože kdyby ti na to přišli,tak letíš i ze školy.Nechodím sice na VŠE ale na jinou vejšku taky v Praze, jsem v prváku na prezenčním a co vím,tak lidi ze třídy při škole normálně pracují,takže myslím že by to neměl být problém.Jinak práce je opravdu dostatek..pokud by si chtěla pak někdy nějaké stránky,kde se dá něco sehnat,tak mi napiš na mail..pošlu ti internetové stránky.Myslím že pokud budeš pracovat,tak se to zmáknout dá..a navíc dostaneš ubytovací stipendium..u vás je to asi 800kč za měsíc,což není zrovna málo.Snad jsem ti pomohla..ahoj a hodně štěstí u přijímaček. reagovat zde
    Email: kikikiseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2007 12:40:58, Aneta) Musim řeagovat na příspěvek Nikči: Na to jsi přišla jak, že na VŠe Ti v prvním ročníku kolej nedaj a ve druhém jo? Prosímtě neraď něco, o čem nevíš vůbec nic! S09 Právěže v prváku je nárok na kolej dost velkej, ale ve druháku to taky přidělují podle nějakýho koeficientu, ve kterým hraje roli vzdálenosrt, počet ztracených kreditů a tak. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2007 11:42:20, petrushka) na VŠE se každý rok mění kritéria přidělování kolejí, takže bych to zatim neřešila... a mám známou z Mostu, která kolej dostala... a vždycky se dá sehnat kolej na černo, na jižáku bejvaj volná místa... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2007 15:27:20, vagis) Kolej na VSE v prvaku na 100% dostanes, ledaze by se zmenili podminky pro jejich udelovani, ale tomu neverim... Kolejne jei 1800 az 2000 mesicne... Pracovat se da v pohode, prace je strasne moc, sice budes treba davat do regalu zbozi, takze zadna praxe do oboru, ale ty penize se hodi... A myslim, ze za 5000 mesicne se da bez problemu zit, to je muj prijem a zbytek, co si vydelam je jen na veci navic... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2007 20:36:26, Nika) Ahoj.Situaci na VŠE sice neznám, ale po zdražení kolejí v loňském roce, zbývají na kolejích UK místa, která se normálně nabízí i studentům z jiných škol. Takže to není žádný problém. Cena je ovšem různá.S prací to také není problém. Brigádničit se dá i o víkendech. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.