Zkrácené bakalářské studium pro absolventy VOŠ


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.09.2013 17:00:24, Lucie, zhlédnuto: 12504x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Ahoj,
měla bych takový dotaz, doufám, že se tady někdo, kdo bude mít s tímto zkušenost, najde. Studuji na VOŠ zdravotnické - diplomovanou všeobecnou sestru. Dneska jsem se dozvěděla velmi špatnou zprávu, nevím, co bych měla udělat. Momentálně jsem se ocitla na místě, kdy se cítím docela bezradná. Dozvěděla jsem se, že zrušili možnost si za rok dodělat titul BC. s titulem DiS. S tímto jsem počítala, jelikož až udělam absolutarium budu DiS. a co si tam všímám na oddělení, chcou už skoro jen sestry BC. Nezná někdo nějakou školu v moravskoslezkém kraji, která tohlensto ještě umožńuje? Našla jsem pár, ale je to třeba vysoká škola podnikatelská a nejsem si tedy jistá, jestli já, jako dipl.všeobecná sestra bych na tuhle školu mohla a dodělala si BC. Uvažovala jsem potom ještě nad tím, že bych přerušila studium na VOŠ a přešla na VŠ a začala od začátku, jelikož jsem se dozvěděla i to, že mi neuznají ročník. (momentálně mám 1.ročník zasebou) Jenže se v tom systému moc nevyznám, nevím ani jak bych to udělala a jak bych se s někým o tom poradila. Byl by, prosím, tedy někdo tak hodný a něco by mi o tom tady napsal? Budu vám moc vděčná.

Předem děkuji za odpověď,
Lucie.

Email: sysruska007seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2013 20:08:04, Inkvizitor) Nápad vystudovat si Bc. na jiném oboru není v principu úplně špatný, jen aby měl smysl, muselo by to být v oboru, který má pro zdravotnictví a zejména pro práci sestry smyslu - např. psychologie nebo adiktologie (pokud chceš směřovat na psychiatrii). Ekonomický obor by měl smysl jen pokud bys chtěla pracovat jako sestra v soukromé ambulanci. Ovšem souběžně s tím, že bys měla vystudovaný sesterský obor na VŠ nebo VOŠ. Jen maturita na SZdŠ je celkem na pendrek.

    Ovšem VOŠ je něco, co se příliš neujalo, takže zdaleka nejlepším řešením, pokud chceš být bez problémů zdravotní sestrou, je začít od prvního ročníku studovat v bakalářském oboru ošetřovatelství. reagovat zde
    Web: http://www.youtube.com/watch?v=CqgZnvfJ9Jg
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.11.2013 23:54:31, weixinka) Ahoj, Tvoje informace jsou mylné. Po absolvování VOŠ zdravotnické - všeobecná sestra si skutečně můžeš udělat zkrácené roční bakalářské studium. Jedna jediná vysoká škola v ČR přijímá DiS rovnou do třetího ročníku bakalářského studia. Ale musíš vošku samozřejmě napřed dokončit... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2014 14:32:02, Alice Kočárková) Dobrý den, chtěla bych vědět, na jaké škole lze studovat na BC za jeden rok,?
      Lze to po DIS Zdravotní záchranář?
      Děkuji Alice Kočárková
      reagovat zde
      Email: a.kocarkovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2014 22:42:45, weixinka) Ne, nejedná se o UJAK, tam zdravotnické obory ani nejsou. Jedná se ale o jinou soukromou fakultu, kde se přirozeně platí také docela vysoké školné. Do pěti let po absolvování VOŠ student skutečně může nastoupit rovnou do třetího ročníku bakalářského studia. Platí to pro obor Všeobecná sestra a Zdravotnický záchranář. reagovat zde
        Email: weixinkaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2016 11:57:54, Petra) Dobrý den,
          četla jsem Vaší diskuzi a velmi by mě zajímalo, na které škole by se dalo za jeden rok studia dodělat titul bc. V lednu jsem úspěšně ukončila studium voš a chtěla bych pokračovat dále. Děkuji moc.
          Petra reagovat zde
          Email: Petra.Dasseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2016 13:48:17, Lucie) Ahoj, co je to prosím za školu, na které si můžeš dodělat Bc po VOŠ, konkrétně po zdravotnickém záchranáři? Díky reagovat zde
          Email: ls.souckovagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 12:57:07, jana) ahoj prosím a muzes mi rict ktera to je skola? ja letos dodelala dis a chtela bych si dodelat Bc ale opravdu nemuzu najit zadnou skolu kde by to slo....:( reagovat zde
      Telefon: 734848140, Email: janakafkova84seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.11.2015 12:29:06, Mysak) Jak se ta škola jmenuje prosím??? reagovat zde
      Email: michaelakarnikovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2013 00:31:18, Nikoletka) Jasně, přejdi na UJAk. Za rok jsi bakalářem, roční studium z voš na bc nabízej asi všechny soukromky, ale snad žádná veřejná. Vol UJAk, nemusíš se tam učit.;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2013 14:05:21, Inkvizitor) Ovšem na takového Bc. - tedy mimo obor a především neodstudovaného ale zakoupeného - každý normální zaměstnavatel hodí bobek. reagovat zde
      Web: http://www.youtube.com/watch?v=CqgZnvfJ9Jg
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2015 12:26:45, kateřina) JJ, jsem tedka taky ve stejné situaci studoval jste někdo ten UJAK na ten rok a dodělal jsi tam bakaláře? Chtěla jsme se zeptat jak je toto studium náročné a jestli se něco platí děkuji moc. reagovat zde
      Telefon: 739919430, Email: ms.katka.malaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2015 16:06:45, veronika) Ahoj, ja bych se vás chtěla zeptat, zda existuje nějaká soukromá škola na dokončení Bc v oboru předškolní pedagogika za jeden rok. Jestli máte někdo zkušenosti s takovou školou. dekuji reagovat zde
    Email: veronika.sibrovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Zkrácené studium Bc. - Výběr vysoké školy
  2. Ukončené bakalářské studium bez Bc. - Výběr vysoké školy
  3. Aplikovaná nanotechnologie, bakalářské studium, máte někdo zkušenost? - Informace o studiu
  4. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  5. Bakalářské studium - Výběr vysoké školy
  6. Zkrácené bakalářské studium po Voš - ekonomický obor - Výběr vysoké školy
  7. 2 BAKALÁŘSKÉ OBORY??? poraďte, prosííím - Informace o studiu
  8. Korektura bakalářské práce je to podvod ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Zkrácené Bc. studium - Informace o studiu
  10. Zkrácené studium Bc. zdravotnický obor - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.