Ukončené bakalářské studium bez Bc.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.10.2013 11:13:08, Alsys, zhlédnuto: 519x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Ahoj, studovala jsem VŠ a bohužel neúspěšně. Učení mě baví nechápu v čem byl problém u konkrétní školy - bohužel mi to přišlo, že cílem školy nebylo připravit studenty na státnice, ale co nejvíce z nich vyždímat korunek :(. Samozřejmě bych si chtěla Bc. Teď hlavně nevím co dál. Na přihlášky je už docela pozdě. uvažovala jsem o ped. minimu ale to co jsem pochopila tak musím mít nějaký VŠ titul..Mám jen DiS. Vím jen to, že se musím všude odhlašovat, že už nejsem student. Bude mi 26 let a vkuse jsem studovala, takže si budu platit i státní VŠ. Máte někdo podobné zkušenosti..

Email: elysaaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.10.2013 17:55:33, Inkvizitor) Tak především poplatek za delší studium se počítá od (neukončených) odstudovaných let a nikoliv od věku. Od věku se počítá pouze povinnost platit si zdravotní pojištění.

    Dále takhle obecně žádnou rozumnou radu nedostaneš. Klíčové je, na jaké konkrétní škole jaký konkrétní obor jsi studovala. Tím by se dalo případně hovořit o tom, zda má smysl zkusit se v únoru přihlásit na podobný obor na jiné škole a nechat si uznat co nejvíce předmětů. reagovat zde
    Web: http://www.youtube.com/watch?v=CqgZnvfJ9Jg
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2013 12:29:56, Alsys) Studovala jsem na VŠMIEP obor marketing. Jenže jsem z tohoto oboru zklamaná, víc by mě teda bavilo učit třeba v MŠ. Nevíte teda o nějaké raději už státní VŠ na které by bylo možné studovat pouhý rok a jít ke státnicím? Našla jsem jen soukromou UJAK a tam doopravdy nechci po tom co se o ní říká. reagovat zde
    Email: elysaaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2013 15:20:01, Inkvizitor) Takže jsi šlápla do hovna, nepoučila jsi se a chceš to udělat znovu. České soukromé vysoké školy jsou bez výjimky tragédií a na skutečné vysoké školy si hrají. Ne že by na tom řada veřejných vysokých škol nebyla lépe (státní vysoké školy máme jen dvě - Univerzitu obrany a Policejní akademii), ale alespoň ty tradiční jsou alespoň skutečnými vysokými školami.

      Výše uvedené zodpovídá i dotaz, zda by ti na nějaké veřejné vysoké škole uznali zkoušky - na seriózní vysoké škole ne. Můžeš zkusit "podnikatelské a ekonomické" obory např. v Ostravě, Opavě, Ústí n/L, Pardubicích, Hradci Králové,... - ale na takové "vzdělání" každý rozumný zaměstnavatel hodí bobek, protože kvalita těchto škol je (zejména v ekonomických oborech) téměř srovnatelná se soukromými institucemi.

      Pokud chceš dělat učitelku v mateřské školce, tak nevymýšlej další "zlepšováky", které povedou jen k tomu, že zahodíš další peníze za další předstírání studia, rok si vydělávej/trénuj mozek samostudiem/... a v lednu si dej přihlášku na skutečnou pedagogickou fakultu.

      Ono to platí obecně - pokud se chceš vyhrabat ze svrabu, tak ti nezbyde, než vzít "studium" na VŠMIE jako hrubou chybu, která tě stála několik let života a docela hezkou sumičku a přitom to nijak výrazně nevyužiješ. Není ostudou udělat špatné rozhodnutí a odskákat si následky, ostudou by bylo se nepoučit a pokoušet se zopakovat stejnou chybu. reagovat zde
      Web: http://www.youtube.com/watch?v=CqgZnvfJ9Jg
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2013 12:19:54, Alsys) Páááni tak to byla rada nadevše. A musím říct, že mě to i nakoplo. Asi jo..bude nejlepší, když se začnu pořádně šprtat..(musím říct, že mi to i chybí..poslední dobou jsem nedělala nic jiného a najednou konec a bez titulu...mazec:( ) A zkusím tu pedagogiku..Takže děkuju moc za rady..:) reagovat zde
        Email: elysaaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. 2 BAKALÁŘSKÉ OBORY??? poraďte, prosííím - Informace o studiu
  2. Zkrácené bakalářské studium pro absolventy VOŠ - Výběr vysoké školy
  3. Korektura bakalářské práce je to podvod ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Uznání VOŠ na bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. SZZK UJAK VD, Bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Aplikovaná nanotechnologie, bakalářské studium, máte někdo zkušenost? - Informace o studiu
  7. Zkrácené bakalářské studium po Voš - ekonomický obor - Výběr vysoké školy
  8. Jaká VŠ zkracuje absolventům VOŠ bakalářské studium? - Výběr vysoké školy
  9. Zkrácené bakalářské studium - Ostatní
  10. Hledam pomoc pri psani bakalarske prace - Západočeská univerzita v Plzni

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.