AMAK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.10.2013 12:28:41, Jiri, zhlédnuto: 3211x, reakcí celkem: 28Reagovat na příspěvek
Dobrý den,

nemáte někdo zkušenosti s AMAK? Jaká je výuka - kvalita?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2013 12:53:51, Radovan) Pokud stojíš o diplom z instituce, která má své sídlo kdesi na Ukrajině a na svých webových stránkách prokazuje značnou neznalost češtiny (typu/tipu), pak asi nejsi zcela normální, a tak ani způsobilý ke studiu na VŠ.
    Dnes chce jít na VŠ 95 % lidí s maturitou, to je opravdu neštěstí, když zvážím, že polovině z nich dělala velký problém i lehká verze maturity, kterou cca třetina lidí ze středních odborných škol a učilišt nakonec ani neudělala, respektive musela ji opakovat v září.
    Jistě jsi jeden z těch, kteří maturitu neudělali a ted hledají nějakou tu "seriozní" soukromou instituci-vždyt ty jsou přeci ochotné nabírat mnohdy i v prosinci před začátkem zkouškového. No jo, kšeft je kšeft, tomu se nedá nic upřít.
    O této škole jsem jinak slyšel, že je to ještě lehčí než UJAK, tedy že nevystuduje pouze osoba mentálně postižená, ale dokonce i osoba v pokročilé fázi alzheimerovy choroby.
    Prosím, bud od té lásky a nikam se nehrn, návratnost peněz se ti stejně neukáže, budeš mít jen diplom z pofidérní ukrajinsé akademie, s kterým si budeš moct leda tak vytřít ***.
    Bylo to srozumitelné? S15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2014 21:11:34, Marie) Neurazela bych UJAK, studovala jsem na této skole a muzu rici, ze to bylo dost narocne! Zalezi na učitelích. Třeba jsme měli hodne tezky předmět pychologii a sociologii, kde chteli na 3 vedet 90% znalosti!!!Coz bylo cca 40-60 stran tistenych informaci a to vse chteli doslovne!!!Nerikam, ze také byli lehci predmety, ale zadarmo nikdy nic!!!Mozna to mají lehci VIP klienti.......to nevim, takze nemohu soudit...... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2014 22:31:26, Inkvizitor) Pro tebe to skutečně mohlo být náročné, jsou lidé, pro které je nejzazší hranicí inteletuálního výkonu trojčlenka. Vrchní laborantka na mém pracovišti si dodělávala UJAK, aby splnila formální požadavek na vysokoškolské vzdělání pro vedoucí pracovníky - zvolila UJAK, protože ředitelství platilo školné a protože se na té škole dohodly podobným požadavkem postižené pipiny na pozici vrchních laborantek a vrchních sester. Vzhledem k mému "převzdělání" a jisté posedlosti mít co největší přehled se mnou konzultovala některé "těžké" otázky. Tzv. psychologie byla např. jen výcucem populárních dristů, předpokládám, že na lepším gymnáziu by dobrá známka z té "zkoušky" nestačila na dobrou známku ze ZSV. Kdybych trpěl titulománií a měl bych chuť vlastnit větší počet (vesměs bezcenných) akademických titulů podobně jako Max Kašparů, mohl jsem požádat vedení o úhradu školného a o zakoupení dalšího bakalářského a magisterského diplomu - jediné úsilí, které bych musel vynaložit, by spočívalo v návštěvě "výuky" a sepsání "těžkých" veleděl.. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2014 20:04:04, Honza) Vždycky mě fascinuje, jak zaníceně a negativně o UJAKu hovoří lidé, kteří zároveň uvádí, že tu školu nestudovali. Nestudoval jsem, nevím, nekomentuji, ne?

          Já si UJAK vychodil a vím, že tohle všechno jsou kecy. Zadarmo a/nebo na úrovni gymnázia to tam rozhodně není. Ale přesvědčovat Vás nebudu, Vy už "přesvědčený" jste. Já se jen podivuji, jak někteří komentují to, o čem nic neví. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2014 22:02:13, Olga) Kecy to nejsou. Moje sestřenka je třeba fakt ***á jak tágo už od základní školy, ale rodiče ji záhadným způsobem protlačili až k maturitě na odborným učňáku v Praze, maturitu nakonec udělala, na druhý pokus, měla 2 čtyřky, učitelé se tedy nad ní spíše slitovali. Pak sestřenka nastoupila na UJAK (ambiciózní je, ale přitom nemá moc IQ a k tomu všemu se i nerada učí), minulej rok promovala s červeným diplomem. Když se jí ale na něco zeptám, tak nic neví.
            O nízký úrovni UJAKu hovoří každý, kdo s tou školou měl co dočinění a nebyl úplně pitomý. Vy můžete hovořit opačně, ale spíš z důvodu zraněného ega. Mít diplom z takové instituce je spíš jen pro ostudu, že? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2014 23:55:53, Inkvizitor) Ano, dokazuješ, že trojčlenka je pro tebe skutečně vrcholným vzepětím duševních sil. Tím, že jsem dotyčnou studiem na této "vysoké" škole protlačil, i když mé zaměření je spíše přírodovědné, jsem měl možnost posoudit rozsah požadovaných znalostí s tím, co se požaduje na skutečných vysokých školách. Aniž bych "studoval". Skutečně jsi tak málo chápavý, že jsi to nepochopil? Nebo jsi jen lehce podprůměrný a myslíš si, že jsi vymyslel "důmyslný" tchoří smad (rétorické mlžení)? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2014 07:14:48, Zbyněk) I když si o inkvizitorovi a 99 % jeho příspěvků nemyslím vůbec nic dobrého (právě naopak), tak musím říci, že v případě UJAKu má naprostou pravdu. Chodí tam ***i, pro které je i ta nejjednodušší činnost přímo složitá. A říci, že naučení se 60 stránkám humanitního textu je problém, to je už skutečně nad moje chápání.............. reagovat zde
              Email: zbynek.kalabisatlascz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2014 09:04:28, Jiřina) Honza napsal svůj názor a ty na něj hned s takovým útokem? To spíš svědčí o tobě. Zřejmě budeš - dle tvých slov - inteligenčně nad všemi lidmi, ale projevem se řadíš spíš mezi hospodské povaleče. Aneb kdo se mnou nesouhlasí, je ....... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2015 13:42:31, Karel) Ahoj všem :D
      reaguju příspěvky, které jsou už roky staré a zaprášené. Chci se s vámi podělit o čerstvé informace o AMAK. Od nového roku 2015 má tato škola nové pedagogické vedení, které je k nám studentům nakloněné a přívětivé. Studuju taky již 2 roky a mám v úmyslu zde ještě pokračovat v doktorském studijním programu. Mám také kladnou odezvu i ze svého okolí od studentů posledních ročníků VOŠ na bezplatné, podmínečné přijetí ke studiu bakalářského programu. Za sebe AMAK doporučuji a zbytek je na každém.....S06 reagovat zde
      Email: bylinka01seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 14:48:23, Ruzena) TEXT reagovat zde
      Email: ruzemalaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 15:19:24, Jan) Ahoj všem, kteří nově čtou tyto stránky :)
      od 1.1.2015 je AMAK veden novým pedagogickým a rektorským vedením, které společně se studujním odd. perfektně komunikuje se studenty :)
      Škola spolupracuje s mezinárodní "ukrajinskou školou", která má evropské pobočky. Na facebooku
      https://www.facebook.com/AMAKCZ.CZ?fref=ts a na www.amakcz.cz jsou vkládány vždy aktuální informace nejen pro studenty, ale pro všechny zájemce o tuto školu, kterou osobně mohu doporučit :)
      reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2018 15:27:58, Karneo) Radovane, ty jsi neskutečně tupé, arogantní a zakomplexované hovado. To ti nedal přítel, že se musí chovat takto sprostě k někomu, kdo se slušně zeptá? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2014 18:22:16, Radka) Ahoj,
    já mám zkušenost s touto VŠ. Je to Akademie managementu a komunikace, bohužel komunikace na bodu mrazu. Pokud chce člověk jakoukoliv reakci na jakýkoliv dotaz, musí urgovat telefonicky, emailem a stejně z nich více méně nedostane. Po telefonu jsou všichni velmi příjemní, ale ve skutečnosti nikdo nic neřeší. Bohužel tam panuje neskutečný zmatek. Nikdo nic neví, nikdo nic neřeší a hlavně asi ani nemají zájem cokoliv řešit nebo dělat...
    Výuka je na dobré úrovni, lepší než na UJAK.
    Vždy když je příležitost, tak zkouší vymámit ze studentů další peníze za studium, žádosti, atd... Pokud jde o zkoušky, nejsou pro běžné lidi usnadňované. Nevím, jak to funguje, když se strčí nějaká korunka do kapsy :) To bude asi stejné jako na jiné soukromé škole :)

    Moje zkušenost je spíše negativní, čekala jsem, že budou více na úrovni a budou se zajímat o své studenty.
    Také mám info, že studenti, kteří dokončili studium minulý rok, ještě nemají diplom a bohužel to ani na předání diplomu v nejbližší době nevypadá.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2014 16:48:44, Jana Dobosova) Ahoj Verca, mam podobne skusenosti na Amaku ako ty , vyuka je naozaj lepsie ako na Ujaku , kvalitnejsia.
      Rada by som vedela zdroj informacie , co sa tyka diplomov , ze niekomu neboli vydane...vies ma s takou nejakou konkretnou osobou skontaktovat alebo poznas niekoho v okoli ?

      Diky ,

      S pozdravom Jana reagovat zde
      Email: dobosova.janagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 15:22:49, Jan) Ahoj všem, kteří nově čtou tyto stránky :)
      od 1.1.2015 je AMAK veden novým pedagogickým a rektorským vedením, které společně se studujním odd. perfektně komunikuje se studenty :)
      Škola spolupracuje s mezinárodní "ukrajinskou školou", která má evropské pobočky. Na facebooku
      https://www.facebook.com/AMAKCZ.CZ?fref=ts a na www.amakcz.cz jsou vkládány vždy aktuální informace nejen pro studenty, ale pro všechny zájemce o tuto školu, kterou osobně mohu doporučit reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2014 16:22:38, Lukáš) Hrůza. Nebo taky děs a hrůza. Zkušenosti se školou mám osobní, zkušenosti s výukou z druhé, ale důvěryhodné, ruky. Naštěstí jsem ukončil smlouvu včas a výuku nenastoupil. Razím totiž heslo, že chci titul, za který se nebudu muset stydět, a to v případě uvedené instituce rozhodně neplatí.

    Takže, jak to vypadá: škola je umístěna ve starém činžovním domě. Budova není rekonstruovaná, a je to na ní znát. Jedna z prvních věcí, která při návštěvě zaujme, je různorodost nábytkového vybavení. A mluvíme o starém nábytku, který se snad neprodává ani po bazarech. Stejným způsobem jsou vybavené učebny. Různé a nepohodlné židle, atd. V prvním patře školy jsem pro tři učebny objevil dokonce jednu celou toaletu. Pro muže i ženy společnou. Nedovedu si představit, jak to vypadá o přestávce.

    Ohledně personálu: když už se vám povede s někým mluvit po telefonu nebo osobně, jsou milí a víceméně ochotní. Možnost komunikovat se ale nenaskytne často - neberou telefony, nereagují na maily, mnohdy ani na urgence. Souhlasím s Radkou, že je zde patrná neochota cokoli řešit. Vůbec bych řekl, že je to škola bez jakéhokoli řízení a levá ruka neví, co dělá pravá. A ani to nechce vědět.

    Výuka probíhá tak, že se na jednotlivých předmětech schází studenti z různých ročníků. Do zahájení studia jsem nebyl schopen dostat ze studijního oddělení studijní plán, kde bych viděl, v jakém ročníku budu mít jaké předměty. Když už jsem nějaké informace získal, lišily se - v dokumentech uvedena angličtina jako studijní předmět, při osobním pohovoru řečeno, že angličtina v magisterském studiu není, atd.

    Vlastně bych řekl, že s touto školou nemám jedinou pozitivní zkušenost. Vše probíhalo problematicky a celkový dojem je hodně trpký. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.04.2014 21:34:35, Venca) Ahoj. Má zde někdo zkušenost při studiu Amak obor Praktická psychologie? reagovat zde
      Email: kubvacseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2014 20:01:28, Anča) Pokud je meritem věci kvalita výuky - jak se zakladatel příspěvku ptá, tak to můžu z osobní zkušenosti s čistým svědomím odpovědět, že je velmi dobrá - deňáci to neocení, ale pracující asi celkem uvítají zaměření přednášek hodně do praxe. V mém studijním programu byli vyučujícími povětšinou kapacity se zkušenostmi v oboru a drtivá většina se na začátku přednášek ptala, na co se chceme v jakém předmětu spíše orientovat, nebo co nám dělá v praxi problém, diskutovali jsme a řešili věci, co nás zajímaly akademickou formou s určitým závěrem. Tenhle přístup k výuce se mi moc zalíbil a úplně zakryje sice divně vypadající ukrajinský diplom (který mi ale ve státní správě fakt nevadí). Navíc ho budu mít v mém oboru nostrifikovaný VŠE, takže jako bych studovala tam. No a ve finále bakalář jako bakalář a praxe ať rozhodne. :-)

    Je jasné, že lidem, kteří si tu stěžují na nesourodost barvy nábytku, nejde úplně až tak o studium. Výbava je standartní a škola se snaží investovat.. sice pomalu, ale je hezké sledovat ten pokrok, protože pak si hned vážíte toho, co je nové a dříve tu nebylo... máte z toho radost - zhýčkaný hejsci nepochopí.

    Největší krize bylo ale svého času navštívit studijní oddělení. V mém druháku to bylo buďto zbytečné, protože se od nich člověk nic moc extra nedověděl anebo jste mohli očekávat ne zrovna milou odpověď od tehdejší studijní referentky. Řešení studijních záležitostí (např. mé prospěchové stipendium) bylo na dlouhé lokte - vždy po dotazu s nejasným výsledkem. Naštěstí se ale od května/června 2014 poměry na studijním změnily v klientský přístup ke studentovi (a doufám, že AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE co do svého názvu dostojí svému jménu a zůstane to tak i do budoucna - minimálně ještě dva roky než dodělám magistra). :-)

    Přemýšlím také o profesním titulu, který si někteří mí spolužáci už udělali - díky hezké slevě, kterou dostali od vedení jako milý bonus za některé komplikace spojené s tím vším, na co si většina lidí stěžuje - za celkem dobré peníze. A to mi přijde fér.. tím u mě moje škola také stoupla.

    Takže shrnuto a podtrženo, říkejte si co chcete, ale mě se na AMAKu líbí. :-) reagovat zde
    Email: AniKre07seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2014 23:59:45, Petra) Jako bys studovala tam? Děláš si z nás srandu? Diplom budeš mít z Ukrajiny a jestli ti ho tady nostrifikujou, tak budeš mít štěstí, ale to se nerovná tomu, jako bys vzdělání, respektive diplom získala na té škole, kde ti ho nostrifikujou, diplom budeš mít normálně z AMAKu.

    Navíc celej tenhle text mi připadá jako nějaký nepovedený PR k nalákání ovcí do týhle polozkrachovalý instituce.

    Už jen to, že se tu píše o státní správě- to je jako nedávné PR PEVŠ, která nejdřív mlžila na FB, že z absolventů budou advokáti a soudci...a když už bylo neudržitelné dál lhát, tak změnila slogan na "jistota zaměstnání ve státní správě" (což už je dnes taky ***ost).

    Je fakt, že na nějakým úřadě v Kotěhůlkách to v případě starý báby-úřednice opravdu nemusí nikdo řešit, ale na významnějších postech ve státní správě se už dnes dívají i na školu, jelikož půlka těch lemplic ve státní správě (na různých obecních úřadech atd.) má právě takový svinstva jako je AMAK. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2014 00:25:53, Verca) Jop, studujte tady třeba management na ČZU, a pak si to nechte uznat na Harvardu, budete mít diplom z mega školy. :D Nostrifikace je uznání stupně vzdělání, ne přepsání vystudované školy. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2015 13:41:16, Karel) Ahoj všem :D
    reaguju příspěvky, které jsou už roky staré a zaprášené. Chci se s vámi podělit o čerstvé informace o AMAK. Od nového roku 2015 má tato škola nové pedagogické vedení, které je k nám studentům nakloněné a přívětivé. Studuju taky již 2 roky a mám v úmyslu zde ještě pokračovat v doktorském studijním programu. Mám také kladnou odezvu i ze svého okolí od studentů posledních ročníků VOŠ na bezplatné, podmínečné přijetí ke studiu bakalářského programu. Za sebe AMAK doporučuji a zbytek je na každém.....S06 reagovat zde
    Email: bylinka01seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2015 01:47:40, Lulu) Hodláš pokračovat na doktorském na AMAKu, jo? :DDDDDDDDDD Bože, to je tak vtipné, nemohu se přestat smát.... :DDDDD reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 15:00:52, Jan) tak ti nevím zda jsi student nebo zda aspoň znáš AMAK ??? Ten kdo zná současné nové pedagogické vedení /od 1.1.2015 / tak ví, kam tato škola nově směřuje a s jakou mezinárodní školou nově a kvalitně spolupracuje :):):) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 15:24:07, Jan) Ahoj všem, kteří nově čtou tyto stránky :)
      od 1.1.2015 je AMAK veden novým pedagogickým a rektorským vedením, které společně se studijním odd. perfektně komunikuje se studenty :)
      Škola spolupracuje s mezinárodní "ukrajinskou školou", která má evropské pobočky. Na facebooku
      https://www.facebook.com/AMAKCZ.CZ?fref=ts a na www.amakcz.cz jsou vkládány vždy aktuální informace nejen pro studenty, ale pro všechny zájemce o tuto školu, kterou osobně mohu doporučit reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 14:45:05, Ruzena) Ahoj :)
    s AMAK mám dobré zkušenosti, již druhým rokem tam studuji mohu jen doporučit :) www.amakcz.cz
    V červnu máme státnice a už se moc těším na možné pokračování dál ve studiu.
    Od 1.1.2015 je nové pedagogické vedení, které pevně stojí za studentem a společně supre komunikují :) reagovat zde
    Email: ruzemalaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2015 21:56:33, no name) Dobrý večer,

    na VŠ AMAK jsem si kdysi podala přihlášku, to jsem ovšem netušila, že mi ZP oznámila, že tato škola nemá akreditaci apod ... Naštěstí jsem přihlášku ,,stáhla,, a celé školné mi bylo vráceno. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2015 16:56:04, olanza) Ahoj všem.
    Vezmu to v bodech pro přehlednost:

    - neschopné studijní oddělení, které absolutně nekomunikuje se studenty,
    - v červnu jsme absolvovali magisterské státnice a do dnešního dne nemáme o diplomech sebemenší zprávu; informace ze strany školy jsou nulové a o každou zprávu si musíme volat (na e-maily nereaguje nikdo!!!!)
    - pan rektor umí každého pořádně vystresovat a když se špatně vyspí, doufejte, že zrovna nebudete mít termín zkoušky. Jinak je to neškodný stařík, kterému se líbí mladá, pěkná a drobná děvčata. :) Jsi-li taková, máš vyhráno.:D
    - většina profesorů je skvělých, až na Dr. BerouškaS04

    Nebudu psát tak ani tak. Rozhodněte se každý sám. . . Tohle jsou jen mé reálné zkušenosti. reagovat zde
    Email: olanza.olazaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2018 18:37:41, Helena) Zdravím všechny. Ačkoli se jedná o starou diskuzi, ráda bych připojila, že na této škole jsem přes rok studovala, ale akorát slibovali, ve všem byly zmatky a výsledkem je to, že nikdo ze školy nic neměl... reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.