Co dělat po prvním semestru


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.01.2014 17:33:11, Pavel Horák, zhlédnuto: 1033x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,

chtěl sem se zeptat co by bylo pro mě nejlepší, když jsem teď neprošel do druhého semestru a v září chci zkusit jinou VŠ? Nějaký jazykový kurz?

Předem díky za odpovědi a rady


Email: horin12116gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2014 17:37:28, Inkvizitor) To záleží na tom, co umíš a co chceš dělat dál. Podle toho by byl lepší jazykový kurz nebo i práce. První varianta by byla lepší co se týče pohodlí, druhá by byla levnější (vyděláš si na sebe), ale jde o cestu náročnou, protože abys nezlenivěl, znamenalo by to mimo pracovní dobu dále studovat. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2014 21:40:09, Pavel Horák) No bavilo by mě něco kolem informatiky ale v takovym měřítku jako na FITu, např na VŠE...jaký kurzy byste mi doporučil abych mi zůstal status studenta? reagovat zde
      Email: horin12116gmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2014 22:09:00, Inkvizitor) Obávám se, že na jazykové škole má frekventant status studenta jen pokud nastoupí bezprostředně po maturitě. Tenhle problém nemá řešení, protože pokus dostat se "na semestr" např. na soukromou jakovysokou školu by sice mohl vyjít, ale jedinou výhodu, totiž zdravotní pojištění na útraty státu, převáží výše školného. Jedinou možností, pokud jde o status studenta "za každou cenu", je studium VOŠ - některé z nich přijímají i do letního semestru. Školné na VOŠ, pokud je jejich zřizovatelem stát/orgán státní správy, je výrazně nižší.

        Tedy samé nepříjemné fígle, na tvém místě bych šel na rok někam pracovat. I kdyby to bylo na kase v supermarketu nebo motání drátků. Jednak je to nejlevnější a jednak je to mimořádně motivující pro další studium;-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2014 23:40:24, Pavel Horák) Ale i přesto kdybych na nějaký takový kurz chtěl jít ve městě Praha nebo Tábor, navrnul by ste mi nějaké? Předem díky reagovat zde
          Email: horin12116gmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2014 17:05:41, Inkvizitor) To je tak těžké použít Google samostatně? reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 21:17:47, Pavel Horák) Neni ale nemůžu najít nějaký na ten semestr se s tím statusem, proto sem se ptal Vás jestli nevíte o nějakých kvalitních reagovat zde
              Email: horin12116gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Co dělat po prvním semestru - Výběr vysoké školy
  2. Nesplneni letniho semestru, kdyz jsem prijaty na jinou vs - Informace o studiu
  3. Změna oboru po prvním semestru - Ostatní
  4. Nezvládnutí zimního semestru - Ostatní
  5. Co po ukončení studia již po prvním semestru? - Ostatní
  6. Co dělat v Praze? - Volný čas
  7. Nezvládnutí opakovaného zápočtu ve třetím semestru? - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  9. Je možné přerušit studium po prvním semestru v prvním ročníku? - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. Změna oboru po prvním semestru - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.