BIBS


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.01.2014 22:18:33, Mary88, zhlédnuto: 941x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekVážení,

rád bych se zeptal, jakou formou probíhají zkoušky - slyšel jsem, že na PC (to je tam s Vámi učitel i?) a nebo u profesora?

Dále bych se rád zeptal na obtížnost angličtiny a matematiky. Uvažuji o této škole, ale zatím ještě stále nejsem rozhodnutý.

Jak je dále s tzv. vypracovávání úkolů?

Je škola hodně obtížná? Můžete mi prosím napsat k tomuto tématu více?

Email: martin.karasmujmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2014 19:05:18, Jarda) K obtížnosti jsem slyšel to, že BIBS udělá i opice, ale nechodím tam. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 11:33:15, Majka) Zaplatis a mas. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2014 21:58:04, Zuza) Ahoj, já jsem ve 3.ročníku Právo a ekonomika. Zkoušky jsou na PC bez učitelů. Mají vypracováno několik set otázek, z kterých to vygeneruje test. Některé zkoušky jsou lehčí, některé postavené na slovíčkaření a těžké. Každopádně je zde hodně danej důraz na logiku a otázku papouškovanou z učebnice v testu opravdu nenajdeš.
    Assignmenty se píšou ke každýmu předmětu v rozsahu nejmíň 10stran textu(takže za celý studium napíšeš minimálně 300 stránek),takže je to hlavně časově náročný.
    Matematika a angličtina byla pro mnoho mých kolegů oříškem, ale při troše snaze (a doučování) to nějak dali.
    A k výše uvedeným komentářům o koupení bych asi tak uvedla, že z cca 80 studentů v prvním ročníku nás je ve třetím ročníku 16, takže to hovoří asi za vše ;-)
    A podle mýho názoru prolézt k titulu jde na jakýkoliv škole ;-) kdo to bude chtít prolízt s co nejmenší námahou si tu možnost k tomu najde.
    Jinak za sebe školu doporučuju. Vstřícný a ochotný jednání profesorů, zaměstnanců, studium si můžeš hodně přizpůsobit svým potřebám a možnostem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2014 18:52:01, Růže) Těžké ty zkoušky opravdu nejsou. Taková úmrtnost tam není. Nicméně někteří opravdu "odpadnou", ale to je dáno zejména několika následujícími důvody: 1) nejsou peníze-dost lidí přerušuje, třeba na půl roku/rok, aby sehnali další zdroje (ti s tebou dále nejedou)
      2) vyprdnou se na to - čekali, že jim to dá víc, než jen titul (BIBS má údajně dost nízkou úroveň, Harvard to opravdu není)
      3) nemaj ani na takto triviální školu

      Tu školu studuje kolegyně z práce a je opravdu všechno jiné, jen ne těžká (pracuje + "studuje" BIBS a u toho si ještě strká prsty do zadku). Docela bych řekla, že to jsou až komplexy některých (spíše těch, co by mohli mít (možná) svým intelektem na něco víc) lidí ze soukromých škol, kteří nalhávají svému okolí, respektive spíše sami sobě, že je jejich škola snad těžká.

      Ty testy z matematiky a angličtiny jsem bohužel viděla, promin, ale to by dal i průměrnej gymnazista bez jakýkoli přípravy.

      Jinak tvůj názor je opravdu jen názor, který vychází z tvé nevědomosti o tom, jak náročné některé tradiční školy jsou.
      Věř mi, že by ses asi hodně divila. To nemyslím ve zlém, jen tě ubezpečuju, že máš hodně zkreslené představy o náročnosti lepších škol. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2014 12:25:49, Magda) Co to píšeš, Zuzo? Vždyt zkoušky si můžeme dělat kdykoli v průběhu roku, nehraje se na zápočty, pokusů hafo.
      Důraz na logiku? To si ze mě střílíš? Ty triviální testy nazýváš důrazem na logiku? Vždyt ani neprověří, zdali dotyčné látce dobře rozumíš!!
      Časově náročný? Ty se s tím snad děláš? Vždyt většina si to nechá udělat nebo půjčí od někoho vejš. A i kdyby neměly žádnou úroven, tak to prostě projde, takže o časový náročnosti se mluvit fakt nedá.
      Oříšek to pro některé byl, ale ještě dodej, že to jsou lidi, který propadali z matiky i na obchodní akademii, odborným učnáku nebo hotelovce!! Pro takové ***y je oříšek kdeco!!
      Ty čísla sis musela vymyslet, jinak nevím, ale nehpovoří to absolutně o ničem, když na tu školu vezmou každou lamu, ještě to jsou díky dálkáčí a strašný volnosti mnohdy lamy, co už vypadly z jakýhokoli učebního režimu, lidi po dokončení maturity tam většinou fakt nejsou. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2014 09:33:23, Gina) Assignement o 10 stránkách za semestr, to myslíš vážně? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MSc na BIBS co dál? - Výběr vysoké školy
  2. BIBS - recenze - Brno International Business School
  3. Po studiu na BIBS - LIGS, CEMI či jiná soukromá škola? - Výběr vysoké školy
  4. BIBS - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.