Cestovní ruch, hotelnictví,..?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.01.2014 19:28:12, Annien, zhlédnuto: 645x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Ahoj příští rok se chci hlásit na VŠ a nebo VOŠ.. Mé zaměření mi jsou poměrně jasné, ale s výběrem škol je to horší.. Radši bych se zaměřila na školu cestovního ruchu, hotelnictví a nebo něco podobného v PRAZE a v nejlepším případě NE soukromou školu… Ale u věřejných jsem v podstatě žádnou nenašla.. 2) Jsou možností přijetí bez zkoušek(i ostatní obory)?
3) další různé školy v podobném oboru anebo zaměřené na média, fotografii,.. Děkuji za rady:)
4) Jak je to se studiem v cizině? Máte zkušenosti?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2014 19:59:36, Mirek) 1) bez zkoušek se na žádnou lepší veřejnou školu na humanitní nebo ekonomickej obor nedostaneš
    2) cestovní ruch nabízí jako obor FMV VŠE, je to jeden z nejlehčích oborů na VŠE a k přijetí je zapotřebí méně bodů než na ty žádanější obory reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 20:08:56, Markéta) Ahoj,

    slyšela jsi už o studiu v Dánsku? Je tam spousta vysokých škol, které nabízí vynikající vzdělání v mezinárodních třídách, vyučuje se v aj a studium je pro občany EU BEZ ŠKOLNÉHO! Je tam mnoho oborů zaměřených na cestovní ruch, turismus, hotelnictví, ale i média, design a spoustu dalších! A třešnička nakonec, přijímačky jako takové, jako je známe z ČR, zde nejsou! Důežitá je motivace ke studiu a dobrá aj. Sama jsem už v Dánsku vystudovala bakaláře a teď dělám magistra, pokud by jsi chtěla víc informací, tak mi napiš na marketascandinavianstudycom ;) Pro podání přihlášek na bakalářské programy je deadline 15. březen;).


    reagovat zde
    Email: marketascandinavianstudycom, Web: www.scandinavianstudy.com/cs
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2014 11:03:21, Šárka) Slezská univerzita v Opavě nebo Karviné nabízí obory hotelnictví,ekonomika cestovního ruchu a lázeňství,tak se zkus podívat :)
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2015 11:24:26, Simona) Ahoj,

    moje kamarádka taky studuje v Dánsku na University of Southern Denmark v Odensee, studuje ale Management.. Je fajn, že se tam dostaneš bez přijímaček a pak už je to na Tobě. Já jsem si vybrala školu v Česku - Newton College, obor Management cestovního ruchu. Nyní jsem ve druhém ročníku a jsem naprosto spokojená, opravdu bych školu doporučila všem, koho zajímá tato oblast, jsou tu perfektní vyučující s vlastní praxí a historií, ukazují nám spoustu příkladů z reálné praxe a neustále v nás podněcují nové myšlení a přístupy, abychom také my sami něco vymýšleli a vystupovali na hodinách, mě to tu moc baví :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Cestovní ruch v Praze - Výběr vysoké školy
  2. kam na cestovni ruch? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. VŠE - Cestovní ruch - navazující - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. Turismus, cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  5. Farmacie, VŠE - Multimédia v ekonomické praxi nebo Cestovní ruch ??? - Výběr vysoké školy
  6. Cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  7. Rekreologie vs. cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  8. VŠE - FMV - CESTOVNÍ RUCH - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Přijímačky na FMV VŠE - cestovní ruch - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. ČZU - Provoz a ekonomika x TUL - Cestovní ruch - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.