STATUT STUDENTA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.01.2007 13:26:10, Martin, zhlédnuto: 2134x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky lidi, měl bych takovej dotaz (asi celkem složitej, ale snad mi někdo z vás poradí): momentálně studuju dálkově vejšku a nevím, zda mám právo na to mít statut studenta (někdo totiž říká, že ne a někdo, že tato možnost v současné době existuje), takže kdybyste někdo znal odpověď, byl bych mu moc vděčnej :)

Email: throneseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2007 14:57:57, martah) Do 26 let máš všechny studentské výhody, i když studuješ dálkově! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2007 17:41:12, pavla) Podle zákona o daních z příjmu č. 586/92 § 35 ba náleží sleva na dani na studenta pro prezenční formu studia. reagovat zde
    Telefon: 420602176185, Email: pavla.svobodovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2007 11:19:20, Martin) ( to Martah)

    Ahojky to sem zase já (ten dálkař,co chce mít výhody statutu studenta),hele prosím tě, kde si se dozvěděl(a), že mám ty veškerý výhody, když mi není 26 let? Jestli znáš i nějakou webovou stránku (popřípadě zákon, podle kterýho se to řídí), napiš. Díky moc a s napětím očekávám tvojí reakci. :) reagovat zde
    Email: throneseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2007 13:23:38, Martah) Ahoj, sama jsem si dálkově dodělávala navazující mag. studium na VŠ a do 26 let jsem měla statut studenta, tj. úlevu na daních v práci, slevy na MHD atd. U doktorantského studia se pak věk posouvá až do 28 let. Ten věk honem nevím z jakého zákona vychází, ale z vlastní zkušenosti říkám, že statut studenta máš do tohoto věku máš, i když studuješ dálkově! :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2007 20:38:18, ivva) myslím, že nárok na statut studenta na kombinovaným studiu máš jen tehdy, když na tu vš nastoupíš hned po střední škole.....ale ruku do vohně bych za to nedala :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2007 13:40:25, Martah) Já jsem byla 2 roky ze střední pryč, když jsem nastoupila na VŠ! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2009 09:27:29, R.Jetmarova) rada bych se zeptala...pokud se nedostanu na VS a budu studovat nulty rocnik..mam stale statut studenta??Nebo pokud nastoupim na VS za rok..budu mit statut studenta??
    Dik.
    R reagovat zde
    Telefon: 603556398, Email: reneejvolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2009 12:53:31, alča) statut studenta máš, je to jako něco tzv.pomaturitní kurz jazyka" tam taky máš statut studenta.Budeš ale muset získat potvrzení studenta přípravného kurzu od VŠ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2009 15:47:30, :-() Nevím no, chtěla jsem dálkově studovat vysokou a na studijni mi řekli, že když bych studovala vysokou dálkově, tak by mi neplatili jak zdravotní tak sociálni pojištění. A to mi bylo 23 let. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2010 18:50:35, Tom) Ahoj! :-) chci se optat, zda někdo nevíte jak je to se prezenčním věkem, když jsem na bakalářském studiu. Do 26 let neplatím zdravotní pojištění. Myslí se to 26 let včetně. Tzn, den před 27. narozeninammi ještě jakoby nic neplatím?? díky Tom reagovat zde
    Email: hochy85seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. statut studenta - Informace o studiu
  2. Statut studenta po státnicích a práci na HPP - Studentské výhody
  3. Hledam studenta OPF v Karvine!!! - Ostatní
  4. Potřebuji statut studenta - Ostatní
  5. Statut studenta - Studentské výhody
  6. Status studenta - pomaturitní studium (rok po odmaturování) - Ostatní
  7. Místo jarního semestru jazykovka - zůstane mi status studenta? - Ostatní
  8. status studenta, když jsem společník s.r.o. ?? - Studentské výhody
  9. status studenta - Ostatní
  10. status studenta - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.