Přijímací řízení - Veřejná správa


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.04.2014 09:16:18, Adéla, zhlédnuto: 1161x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den, včera jsem dělala přímačky na PEF, ale dopadla jsem hrozně. Mám jen 108 bodů. Na stránkách MENDELU jsem ale našla, že podmínky přijetí nejsou až tak přísné. Min. 20 bodů z matematiky a 20 z Aj a dohromady více jak 100. Hlásím se na Veřejnou správu a chtěla bych se zeptat jestli tento výsledek bude stačit nebo jestli mám nějakou šanci s odvoláním. Děkuji :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 17:41:19, studentka) Ahoj jsem studentka 2.ročníku Pefky - Veřejná správa, a před 2 roky jsem měla stejnou otázku jako ty. (Měla jsem 112 bodů) Naštěstí to dopadlo dobře, a vzali mě, akorát to dlouho trvalo - dozvěděla jsem se to až před maturitou.. o odvolání nevím, zkusit to určitě jde. Na pefce potom přijímají i za půl roku tj do letního semestru. reagovat zde
    Email: lumremailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 22:54:12, veva) Pobrali aj ľudí s oveľa menej bodmi, nemusíš sa strachovať :-). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 15:23:54, Adéla) Děkuju :-) dnes jsem na stránkách MENDELU pod výsledky př. řízeníu sebe měla: Váš výsledek z přijímacího řízení je dostačující pro přijetí ke studiu. Snad už je to konečná zpráva, nebo nevíte jestli je to jen orientační a ještě přijata vůbec nejsem? Máte s tím někdo také zkušenosti? :) díky reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 16:19:54, mr.X) Vím o lidech, kterým to píše "Nepřijat pro kapacitu oboru", tak snad to orientační nebude. Ale taky jsem váhal :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 16:37:29, Radek) Zkušenosti konkrétně s tímto oborem nemám. Ale obecně to může být i to, že jsi splnila základní předpoklad (na VŠE např. je předpoklad mít z jazyka i z matiky 50 % možných bodů). Ale pak je ještě skutečné přijetí a to je na základě bodové hranice kterou vyhlásí děkan dané fakulty Např. 112 bodů z 200 možných. Ta info jaká je bodová hranice by někde na stránkách školy nebo v tom inf.systému měla být. Pokud tam ta hranice nikde vyhlášena není, tak to ještě nemusí být konečné. Každopádně ti přijde do týdne klasickou poštou dopis zda jsi přijata nebo ne. Bylo předem zveřejněno nějaké datum kdy by měly být vyhlášeny výsledky. Vím že se ještě může čekat na náhradní termín pro ty co byli nemocní a řádně omluvení, z toho důvodu třeba můžeš vědět nějakou dobu svůj počet bodů ale ještě pár dní nevíš zda jsi přijata. A teprve až opraví testy těm nemocným, tak řeknou finální hranici pro přijetí. reagovat zde
        Email: radek.lexavejskacz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 21:57:06, studentka) Ahoj já myslím, že už je to konečné - jenom ještě nerozeslali dopisy. Říkali nám totiž už u příjímaček, že výsledek se dozvíme dřív přes internet. Jinak se to hodně diskutuje na FB stránce Radim z Pefky. reagovat zde
          Email: lumremailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2014 23:06:25, Adéla) Děkuju :) nezbývá nic jiného než čekat na dopis a doufat. A neznáte náhodou například z loňska, kdo měl také tak málo bodů a byl přijat? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2014 12:23:05, veva) Hej, boli zobratí aj ľudia okolo 100 bez odvolania. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2014 15:44:17, Matěj) Tak to je dost velká šance se dostat asi na odvolání s 80 body, co ? :) reagovat zde
        Telefon: 420732215670, Email: kuzelka94seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Přijímací řízení na VŠEM - Ostatní
  2. Univerzita Palackého - Veřejná správa - Univerzita Palackého v Olomouci
  3. Příjmačky na zemědělku - veřejná správa - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Veřejná správa fpr ZČU - Ostatní
  5. Ekf VŠB - Veřejná ekonomika a správa - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  6. Přijímací řízení na Policejní akademii České republiky 2017/2018 - Policejní akademie České republiky
  7. Přijímací skoušky ČVUT FD - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Pedagogika - veřejná správa, navazující Mgr. - Univerzita Palackého v Olomouci
  9. Percentil scio, přijímací zkoušky 2022 - Policejní akademie České republiky
  10. přijímací zkoušky na magisterský studijní program FMV VŠE(obor Cestovní ruch) - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.