Studium na VŠLG Přerov


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.05.2014 14:28:36, hangal, zhlédnuto: 4878x, reakcí celkem: 36Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekjak narocne je toto studium? uvazuuji o kombinovane forme, ale odrazuje me matematika, fyzika - jsem spise humanitni typ. Nicmene mam 6 let praxi v logistice, takze bych chtěla sve znalosti rozsirit VS studiem
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2014 23:04:46, Petr) Soukromá škola, navíc neuniverzitního typu. Práci už máš, takže nic moc titul ti spíše jen doplní praxi. Mat. a fyz. bych se nebál, přinejhorším dostaneš určitě řadu pokusů. Zkus si zjistit, jaké znalosti předpokládají - pokud máš problém vypočítat podle vzorečku diskriminant u kvadratické rovnice, tak možná nějaké doučování.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 14:53:22, Inkvizitor) Studium na takových institucích nemá valnou hodnotu. Pokud ti jde jen o leštítko jména v podobě titulu, budiž. Pokud ti jde o lehké rozšíření znalostí, tak se poohlédni spíše po dobré VOŠ - rozsah bude spíše lepší a studium rychlejší. Pokud skutečně chceš studovat obor související s logistikou na jakékoliv úrovni, tak je to trochu problém - jednak v ČR toto moc kombinovaně nejde (pokud vím, tak dopravní fakulty ČVUT i Uni Pardubice kombinované studium moc nepodporují) a jednak pokud chceš "ochcat" matematiku, dostaneš jen titul bez znalostí, tedy tvůj úmysl "rozšířit si znalosti" si sám zmaříš. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 15:01:49, com) Zas pindáš něco o čem víš kulový inkvizitore.. Na dopravní fakultě v Pardubicích se dá studovat logistika dálkově jak v bakalářským, tak navazujícím studiu. Konkrétně obor dopravní management, marketing a logistika. Kámoška tam studuje navazující studium, bakaláře dělala jinde. A na to jak je tupá na matiku a s tím související statistiku apod. tak to tam zvládá bez problému. A jelikož to je veřejná vš, tak nemusí platit hromadu prachů jako na soukromce.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 15:29:54, Gabka) "univerzita" v Pardubicích :DDD Regionální učnák to je, nic víc! :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 18:06:10, Inkvizitor) Doporučuji se alespoň jednou za den zamyslet, mozku to prospívá. Psal jsem, že kombinované studium výrazně nepodporují, nikoliv že tam není. Podporou kombinovaného studia je např. důsledné soustředění výuky do víkendů a existence kvalitních studijních materiálů. Ze stejného důvodu např. tvrdím, že kombinované studium moc nepodporují např. FEL ČVUT nebo FSi ČVUT - obě tyto školy mají většinu oborů akreditovaných i kombinovaně, ale soustředění probíhají v pracovních dnech.

        (A pak samozřejmě to, co psala Gabka - UPCE není dobrou školou, snad s výjimkou technické chemie) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 18:31:27, Jana) pro tebe asi neni dobra zadna skola co? Jak soukroma, tak i verejna, by me zajimalo kdes teda studoval ty reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 20:01:31, Gabka) Neštěkej tady! Regionální školy za moc nestojí, to ví každej trochu fundovanej člověk ze školství. Veřejné jsou sice lepší, ale neplatí to obecně. Pokud chceš lepší školu, tak se poohlédni ve větším městě po nějaké tradiční, s dobrým zázemím, prostě po zaběhlé a uznávané škole v oboru, na výběr máš třeba z fakult a oborů na UK, MU, VUT, ČVUT, VŠCHT a VŠE.

            Regionální školy, ač veřejné, jsou mnohdy jen masovky bez úrovně, které sice nejsou tak tragické jako většina soukromých, ale mnohdy je to taky celkem slušná bída. Ale i mezi regionálními školami jsou vyloženě tragické (VŠTE, VŠPJ, SLU-OPF a další) a trochu lepší. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 20:08:49, Inkvizitor) Dobrá škola je taková, která poskytuje v bakalářském studiu kvalitní výuku v dobrém rozsahu a která v magisterském studiu zapojuje studenty do kvalitního výzkumu. V případě soukromých vysokých škol taková není v ČR ani jedna (viz zprávy akreditační komise), v případě veřejných vysokých škol jde vesměs o tradiční vysoké školy, z regionálních jde o školy navazující na místní specifikum (viz databáze výsledků RIV).

            Moje osoba ti může být ukradená. Můžu ti jen prozradit, že mám poměrně kvalitní vzdělání vč. solidního doktorátu. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2014 14:19:25, Moulis) Ty že máš doktorát? to asi těžko, kdyby si ho měl, tak by si tu neposedával po internetu a zhrzeně neodepisoval a nekritizoval. Jojo, na internetu může napsat každý, co chce. I to, že má doktorát :-)S05 reagovat zde
              Email: moulisemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 20:09:44, Gabka) P.S. Studuju na Fakultě chemické VUT a když vidím, co dělají na chemické fakultě v Pardubicích, tak se musím fakt smát. Ale myslím, že u ekonomických a humanitních oborů budou ty rozdíly ještě mnohem propastnější. Jinak jsem hrdá, že chemie na VUT letos porazila ve srovnáních chemických škol i VŠCHT, našeho asi největšího konkurenta.

    Jak píšu výše, soukromý školy jsou mega učnáky, ale regionální školy (takový menší učnáky), ty mají do nějaké úrovně taky mnohdy dost daleko. ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 21:56:04, zdenek) Hele a co tady jako pomlouvate Pardubice?? Ja odtama mam nahodou poctive vydrenej titul a zas takova davacka to asi neni, kdyz nas v prvaku bylo na oboru 150 a ke statnicim nas doslo cca 20.. Taky tu kazdej vi napr. o tvym VUT, ze je to nejlehci vysoka v Brne ve srovnani s masaryckou a mendelu, tak se tu nepovysuj nad ostatni reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2014 23:16:19, Gabka) Na oboru 150 a dodělalo 20? Promin, ale trochu hodně si to přibarvuješ, nejvyšší úmrtnost je na FJFI ČVUT, kde vezmou 600 lidí a dodělá to stovka, takže pochybuju, že by Pardubice měly úmrtnost vyšší. I kdyby tam nedodělalo 50 %, tak to bude nejspíš jen tím, že tam vezmou nekvalitní uchazeče a je tam třeba i trochu více dálkového studia + lidi třeba ocházej i dobrovolně, když viděj, jakou to má úroven.
        Pardubice, Hradec, Ústní nad Labem, Karviná, Český Budějovice, Jihlava a další, všechno to jsou pseudoškoly!
        Nejlehčí vysoká v Brně? :D Chacha :D Jasně, nejdřív si uvědom, že školy se mají porovnávat v oboru. :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2014 08:56:58, Inkvizitor) Pokud někdo bere paušálně MU, VUT a MZLU (ano, vím, že se tak už z dosti pokryteckých důvodů nejmenuje), pak ukazuje, že neví, o čem je řeč. Úroveň se liší fakulta od fakulty a dokonce obor od oboru (např. na PřF MU je dobrá matematika, ale fyzika je otřesná, podobně na FSi VUT jsou dobré "strojařské obory", ale fyzikální inženýrství je děs a běs). Zrovna chemie je lepší spíše na VUT (i když srovnání vázne, protože se obory zcela nepřekrývají), protože koncept chemie na MU je "trojčlenka chemikovi stačí" a to je poněkud zastaralé (i když to stále vede k výsledkům).

        Pokud nastoupí 150 a ke státnicím jde 20, tak je možných několik vysvětlení. Vedle obsahové náročnosti studia může být tato mortalita vysvětlena i záchranností oboru (chemie je poměrně populární "záchranný" obor mezi uchazeči o studium medicíny a farmacie, po roce tak mnozí odcházejí na "svůj" obor), nekoncepčností (obtížnost zvyšuje chaos studijních plánů, kdy jsou vyžadovány znalosti, které by měl student získat až v příštím semestru), torpidním skřetem na klíčovém předmětu (neschopný leč formálně nenahraditelný "kosič" na klíčovém předmětu) a často dokonce dobrovolným odchodem na podobný obor na jinou školu pro rozpoznanou mizernou úroveň. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2014 08:46:19, Inkvizitor) Jako je fakt, že chemie na UPCE má dosti patrná sestupný trend, protože je o chemii malý zájem a "klinickou chemií a biologií" otevřeli obor pro pipiny ze zdrávek, které neměly jindě šanci. Každopádně technická chemie se ještě poměrně drží. S ostatními fakultami máš naprostou pravdu, je to děs a hrůza.

      S tím srovnáním škol opatrně, ono jde vesměs o srovnání odhadovaných až z prstu vycucaných dat (proto se např. neúčastní FI MU) nekompetentním ***em (český novinář). Takže ta porážka nemá valné ceny...

      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2014 13:24:06, hangal) tak vam tedy dekuji za zajimave pocteni:D nicmene jsem se o studiu logistiky moc nedozvěděla.
    jde mi castecne o titul (nyní mam jen maturitu z gymplu). castecne i o ziskani novych znalosti - kvůli dalsimu smerovani sve kariery.

    no a k te matematice - na gymplu jsme měli relativne náročnou matiku, studovala jsem kvalitni brnensky gympl, ale maturitu jsem z matiky v roce 01 nedělala.
    tudiz uz je to 13 let, kdy jsem mela s matikou něco spolecneho a jsem uz dama v letech:D:D tak se obavam, abych ten předmět vůbec zvladla reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2014 13:24:15, hangal) tak vam tedy dekuji za zajimave pocteni:D nicmene jsem se o studiu logistiky moc nedozvěděla.
    jde mi castecne o titul (nyní mam jen maturitu z gymplu). castecne i o ziskani novych znalosti - kvůli dalsimu smerovani sve kariery.

    no a k te matematice - na gymplu jsme měli relativne náročnou matiku, studovala jsem kvalitni brnensky gympl, ale maturitu jsem z matiky v roce 01 nedělala.
    tudiz uz je to 13 let, kdy jsem mela s matikou něco spolecneho a jsem uz dama v letech:D:D tak se obavam, abych ten předmět vůbec zvladla reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2014 16:48:47, Inkvizitor) Dozvěděla jsi se to podstatné: Pokud uvažuješ o studiu vysoké školy v oboru logistiky, podívej se na weby dopravních fakult UPCE a ČVUT a kontaktuj studijní odd. s dotazem na organizaci kombinovaného studia. Pokud si chceš jen pořídit bezcenné leštítko ega, nenazývej to rozšiřováním znalostí. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2014 12:46:53, hangal) no dozvěděla jsem se jen to, ze soukrome skoly jsou odpad a napr.UPCE je regionalni ucnakS08
        takze informacni hodnota pro me nulova...

        to jak probiha komb.studium v Pardubicich vim, o to mi nejde...

        do Prahy studovat jit nemuzu, je to pro me uz opravdu hodne daleko.... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2014 13:06:56, Inkvizitor) Ergo kladívko pokud chceš studovat a ne si jen pořídit bezcenné leštítko ega, podívej se po jiném oboru, případně napiš inteligentní dotaz. Pokud si chceš pořídit bezcenné leštítko, neměl tvůj dotaz smysl už na počátku. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 13:22:22, hangal) dekuji za vysvetleni, nevedela jsem, ze muj dotaz nebyl inteligentniS08

            ty jsi opravdu egoisticke prase:D:D reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 14:29:44, Inkvizitor) Nemilá samice tura domácího, pokud jsi natvrdlá, není to chyba okolí, že ti nedochází věci. Tvůj dotaz nebyl inteligentní, chtěla jsi jen anonymní ujištění, že "studiem" na jisté instituci nebudeš za ***ku, která si kupuje leštítko ega. Budeš. Inteligentní dotaz by v této situaci zněl: "Pracuji v logistice, chci si rozšířit kvalifikaci VŠ studiem. Praha ani Pardubice mi z důvodu X nevyhovují, VŠLP je (viz výše) jen prodejna titulů. Co bych tedy měl(-a/-o) studovat, jestliže moje pracovní pozice je zhruba Y a výhledově můžu povýšit na Z."

              Vysvětlivky:
              X = vzdálenost, organizace studia,...
              Y = hrubá charakteristika pozice, tedy spíše ekonomická, organizační,....
              Z = dtto, jen ještě více rámcové

              pozn.: Vysvětlení má pro tebe charakter jen vysvětlující, není již návodem. Opakovaně jsi demonstrovala, že si chceš jen koupit leštítko ega, pouze se chceš sama přesvědčit, že si kupuješ něco "hodnotného". Prostě na skutečnou vysokou školu nemáš, takže si klidně kup věcně bezcenný titul na soukromé prodejně titulů. Mezi samicí tura domácího a Ing. samicí tura domácího je rozdíl pouze v tom, že tu první citlivější povahy někdy i politují, protože mezi dobrovolným z***nutím a vrozenou duševní méněcenností dokáže bezpečně rozlišit pouze odborník. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 16:17:03, péťa) měl bys na to brát nějaký léky reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 18:07:31, Libuška) Paní byla trochu natvrdlá, nechápala úroveň našich soukromých škol. Lepší zaplakat nad hloupostí teď než později. Já jsem taky dostala facku a jsem za to ráda, nechci mít stejnej diplom jako většina retardů, ale z nějaké lepší veřejné školy, kde diplom = snaha, píle a znalosti, to abych se za sebe nemusela stydět. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 14:05:27, hangal) to bylo na me?? proc natvrdla? ze se ptam na studium na soukrome VS??

                    proc ma každý takovou potrebu to resit? studuji se i soukrome zakladky, soukrome stredni....neverim, ze kazda soukroma VS je spatna, proto jsem se ptala, nechapu, proc bych hned mela byt natvrdla?
                    vy mate jiste několik titulu z karlovy univerzityS15 reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 14:02:55, hangal) :D:D:D

                doufam, ze diky titulum z kvalitni vysoke skoly sedíš nekde v teplym kanclu a nepřicházíš do styku s lidmi, protože krome titulu ti vysoka škola zapomněla dat jednu podstatnou věc - slusne chovani!!!

                nazývej si me jak chces, pro me jsi nadále egoisticke prase, které se v kazdem svém prispevku povysuje nad ostatní, ptz pouze ty jsi vystudoval kvalitni statni super skolu, vse ostatní je podradne....

                az budes mit za sebou praxi, jakou mam ja, kdy jsem se vypracovala z niceho a az zjistis jake jsou postupy v soukromych firmách na nasem trhu, pak mi muzes něco sdelovat o me inteligenci...

                pokud ti muj dotaz pripadal tak stupidni, nechapu, proc reagujes a ztrácíš svůj drahocenny cas reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 14:50:34, Inkvizitor) Milá zlatá, ty jsi začala tahal "tituly" ze zoologie, tak se laskavě nevztekej z toho, že jsem ti dal ochutnat tvé vlastní medicíny. Jen ydyot se ptá, pokud nechce slyšet nepříznivou odpověť. Ty jsi se ptala, ale nechtěla jsi slyšet nepříznivou odpověď. Ergo kladívko... Jo a tvoje reakce jsou natolik hysterická, že mi nezbývá, než tě politovat. Že je někdou hlupák, no stane se. Hysterek také běhá po světě dost a některé jsou i celkem kompenzované. No ale když tě potkaly obě tyto rány osudu najednou... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 18:21:40, hangal) :D:D:D

                    nakonec se u této diskuze ještě pobavim

                    divim se, ze mas cas porad diskutovat, tipovala jsem te na zapaleneho vedce, když mas ty prestizni tituly

                    nech si svoje ergo kladivko. me tim neohromis, kupodivu par terminu znam, mozna to bude tim, ze jsem studovala na muni.....je to dost prestizni verejna škola????

                    jinak uz teda koncim, ptz na takovou diskuzi fakt nemam bunky. ty bez radsi randit s holkama nebo na pivo s klukama, místo toho, aby sis honil triko na internetových diskuzich
                    na tebe plati me oblibene prislovi: Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi ***…
                    reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 18:44:41, Levandule) Asi jste se přepsala a chtěla jste napsat MUP, bo neznám absolventa MU, který by a) psal MUNI b) snížil se na soukromou školu
                      S06 reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2014 19:32:44, Inkvizitor) Ona píše, že studovala, nikoliv že dostudovala - a to bych jí i věřil. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2014 12:52:15, hangal) ty musíš byt fakt bez práce nebo bez baby, ze mas porad potrebu tady něco komentovat:D:D

                          venku je krasne, vyraz do ulic, u pc akorát z***nesS06
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2014 12:50:26, hangal) ja jich znam pomerne dost a pouzivaji i vyraz muni....nevidim na tom nic zvlastnihoS08 reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.05.2014 15:16:31, hangár) tak to vysvětluje, proč si chceš koupit diplom...
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2014 19:15:34, hangal) ja nekde psala, ze si chci koupit diplom???S08
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2014 20:09:39, Eva) soukromá škola = koupený diplom (učitelé mají na studenty docela směšné nároky)
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2014 00:21:19, Inkvizitor) Pozor, ona přece chodila kolem té, no, MUNI,... a určitě má i několik zasloužených diplomů z pionýrského tábora. Ona chce vědomosti, vůbec si nechce koupit obsahově bezcenné leštítko ega. To jen my jsme tak hloupí a omezení, že si nechceme připustit, že když jsou české soukromé vysoké školy odpadem, tak jedna taková, navíc dosti zapadlá, by mohla být dobře utajeným konkurentem MIT :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2014 22:07:59, Eva) :D:) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.