Uniam.us - kvalitní MBA?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.05.2014 13:50:07, Hela_k989, zhlédnuto: 658x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Zaujal mě mailing od University of Applied Management (uniam.us), máte někdo s tímto studiem zkušenost přímo u nich? Nejvíc by mě lákalo Ph.D. distančně, ale neumím si představit, jak to funguje, takže by mě zajímalo, jestli osobně nevíte, jak to tam chodí.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 14:19:28, Ondřej_Balák) Osobní zkušenost nemám, vím, že mi od nich přišlo pár mailingů, tak jsem to odkliknul a pak mi někdo volal po telefonu... jako asi kdybych měl vlastní firmu, tak bych do toho šel všema deseti, působí seriózně a kompetntně, viz partnerství s Ashley. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 14:21:05, Ondřej_Balák) Jojo, mě jako řediteli dává MBA mnoho nového, ať již vědomosti, přístup lektorů tak se poznávám s novými lidmi - a nikdy nevíš, s kým uděláš další obchod :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 14:23:28, Anneto36) Za mě jo, mám s nimi zkušenost dobrou, opravdu dokáží naučit a hlavně to není nudné sedění v lavicích a zapisování. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.05.2014 18:22:30, Inkvizitor) Pane bože, astroturfing kombinovaný s kretenismem.... Pravděpodobnost, že se málo frekventním fóru v rozmezí několika málo minut sejdou tři různí lidé chválící tutéž pochybnou instituci hraničí se zázrakem. Mimochodem, Ashley university je v šedém pásu mezi mimořádně podřadnou školou a degree mill - takže je jasné, čeho je tato spolupráce "zárukou". reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2014 09:08:08, Petr) Nejvtipnější je, že dotyčný si nevšiml, že jméno vyplněné v prvním příspěvku se předvyplní a tak oba příspěvky podepsal jak Ondřej Balák - svůj i následnou reakci...Ale ten časový rozestup, to už je skutečně ***ita.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2014 15:13:35, jessey89) No, díval jsem se na to zběžně a nemůžu hodnotit... ale ta studijní metoda, že člověk čte a studuje "sám", v rychlosti, jaká mu vyhovuje, bez přednášek atd. se mi zdá zajímavá a v našich končinách neobvyklá - pomineme-li koncept "židovské školy", kde učitel taky není učitel v pravém slova smyslu, ale jen "dohled". reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2014 15:19:42, T) Což znamená, že vlastně tvoje vyhovující rychlost může být prakticky nulová, pokud ti jde o o písmenka MBA a žádné znalosti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2014 08:42:18, DavidP) University of Applied Management je rozhodne divna. Uvadene sidlo v USA je dle googlemaps nejaky jednopodlažní domeček, kde sidli jakysi registrator firem. Hadam neco jako u nas zname officehousy. Na vyžádání odmitaji predlozit akreditaci. Seznam lektoru jakbysmet.
    Na svych strankach maji smyslene reference jakoby z facebooku.
    Smrdi to na hony daleko. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2014 06:15:38, Student UNIAM) Tak jsem chtěl studovat na University of Applied Management (www.uniam.us). Když jsem chtěl vidět akreditaci pro obory, které nabízejí, nedostal jsem ji.

    A tak jsem napsal přímo na AAHEA. Odpověď byla skutečně rychlá - žádnou akreditaci nemají!!!! Jsou pouze členem AAHEA za 99 dolarů za rok, ale to neznamená, že mohou udělovat tituly.

    Zde je odpověď AAHEA
    http://ulozto.cz/xzjYqB5o/neakreditace-jpg

    Jsou to podvodníci!!!! reagovat zde
    Email: student.uniamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2014 19:16:27, MiriamM) Ahoj vsem, ze jsou podvodnici je nesmysl. Studuji tam a vse je v pohode. Puvodne jsem chtela delat BI v Praze, ale nakonec jsem zvolila individual na Uniam a super. reagovat zde
    Email: MyryamMseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2014 19:40:36, Student UNIAM) Tak koukám, že někdo z uniamu se probudil a dělá reklamu :-)

      AAHEA to napsala jasně – nemají akreditaci a i kdyby stokrát napsali, že jsou skvělí, tak jim to nepomůže… reagovat zde
      Email: student.uniamseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Kvalitní diktafon - Volný čas
  2. Kvalitní lahvové víno - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.