MUP nebo Cevro?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.06.2014 15:49:09, Sedy, zhlédnuto: 1450x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Zdravím,

chci začít studovat při práci a zajímalo by mě, která z těchto dvou škol je kvalitnější?

Nechci aby to byla úplná "dávačka" a nemůžu se rozhodnout, kterou z těchto dvou škol.

Takže pokud někdo můžete poradit, prosím o radu.

Děkuji.

Email: jsedlacek90gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 16:21:24, Evžen) Ahoj, asi Ti jde o veřejnou správu, že? Tak v tom případě zkus dálkový studium na ČZU PEF. S těmahle a jim podobnejma "školama" (MUP, CEVRO...) asi jen těžko někomu kdy vysvětlíš, že Ti nešlo jen o koupenej titul, kterým by ses mohl pyšnit leda tak před babičkou. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 16:25:51, Sedy) Omlouvám se, nenapsal jsem ten Obor, jde mi právě spíš o tyto obory: "

      Politologie a mezinárodní vztahy" u Cevra a "Mezinárodní vztahy a evropská studia" u MUP. Je mi jasný, že se asi ani jedna nebude rovnat státní/veřejné škole, ale jde mi o to, že jsem se vrátil z ciziny a nestihl si podat přihlášku na státní školu a nechce se mi rok čekat s tím, že nevím jestli bych se dostal na státní na obor, který by se mi líbil.

      Jinak si myslím že zrovna ČZU nebo soukromá škola je asi jedno, pověst bude podobná :( reagovat zde
      Email: jsedlacek90gmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 18:10:14, Evžen) Podle mě je škoda chodit na soukromou, vypadá to, že nejsi žádnej hlupák, máš dobrou gramatiku i stylizaci.
        Hele, mezinárodní studia jsou (na lepších veř. školách) v Praze na FSV UK a FMV VŠE, na tu FSV UK jsou jen testy SCIO OSP, můžeš se pokusit o vyšší percentil třeba pětkrát, na některý obory tam nejsou ani nijak vysoký percentily + studium na FSV je prý celkem nenáročné.

        Mít diplom z UK, VŠE, to podle mě za ten rok čekání stojí, ale je to na Tobě.
        Každopádně hodně štěstí. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 19:18:29, Sedy) Děkuju za lichotku, ale bohužel jsem, jinak bych se nevykašlal na školu předtím a ted nemusel dohánět při práci :D

          Ještě se tedy zkusím podívat na ty veřejné školy.

          Ale i přesto by mě zajímalo, která ze škol bude menší zlo.

          Ale děkuju :)

          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 21:31:38, Inkvizitor) Volba soukromé vysoké školy v ČR je v zásadě volbou, jestli chceš bodnout rezavým drátem do levého nebo do pravého oka. Pokud ti nehoří koudelka, tak uděláš lépe, když se budeš rok pořádně připravovat na přijímací zkoušky - a zároveň si tím poměrně levným způsobem zkusíš, jestli na sebe dokážeš být dostatečně přísný a průběžně se učit. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 09:13:12, Sedy) Už jsem skoro rozhodnutý pro státní/veřejnou školu, ale narazil jsem na takový problém, že většina škol nemá zrovna velký výběr oborů v kombinované formě studia (VŠE např. nemá žádný). Našel jsem něco málo na UK (taky to není žádná sláva) a pak ještě na UHK (tam by byl přímo obor Politologie). Tak uvidíme jak to celé dopadne :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2014 20:48:24, markéta) já bych ty soukromé školy úplně nehanila. a za sebe musím osobně říct, že než se rok jen tak flákat..a pak se spíš ke studiu už třeba nevrátit, tak bych do té soukromé školy klidně šla. myslím, že pokud člověk chce, tak si odnese znalosti ze státní i soukromé školy. a pokud Sedy volí mezi dvěma, tak já znám víc asi CEVRO, slyšela jsem na něj docela dobrý ohlasy. mají dost aktivit i přes léto pro studenty...určitě se tam dá i zajít podívat..a přihlášku bys měl určitě ještě stihnout reagovat zde
              Email: povolniceseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2014 07:39:57, Inkvizitor) Dobré ohlasy na hony smrdí astroturfingem. Mnohem lepší variantou než rok na soukromé "vysoké" škole je rok na škole jazykové, nejlépe završený mezinárodně uznávanou jazykovou zkouškou. Má-li dotyčný ze střední C2 angličtinu, je málo pravděpodobné, že takovou bude mít i němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, arabštinu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2014 11:33:34, Hanys) Já bych radil CEVRO, studovala tam sestra a maximální spokojenost. Jak s přístupem ke studentům, tak i s přednášejícími, co můžu posoudit, tak tam mají fakt dobré učitele a hlavně je to z mýho pohledu dynamická a moderní škola s oborama, který mají docela slušnou šanci na zúročení v budoucnu. Dám jí odkaz, aby sem napsala víc, až se vrátí z dovolený. :) reagovat zde
    Email: sigmundfreudseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2014 11:47:45, Inkvizitor) Tvoje "buranština" (tj. parodie na pražský dialekt) je jistě dobrým doporučením. A jen tak mezi námi, co je to "dynamická škola"? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2019 16:46:15, Hanz) CEVRO mělo co jsem viděl mraky lidí problém dodělat. Během studia se projde vším bez problému a pak Ti doporučí ještě chvíli studovat (platit). Je to velmi drahá záležitost. Spíše trafika pro nevyužité politiky. Škola je plná celebrit, ne odborníků. Na zkoušky jsem musel jezdit do budov, kde byli vyučující zaměstnáni nebo i nepřišli. U psaní bakalářky jsem neměl reakci na práci, měsíc před dead linem. Kolegové u závěrečných zkoušek řekli maximum a stejně doporučili ještě prodlužovat a znalosti doplnit. Každé prodloužení byla drahá záležitost. Samou chválu píše marketing. Guerilla reagovat zde
    Email: sarysekseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Cevro nebo Metropolitní univerzita?? - Výběr vysoké školy
  2. Volba mezi VŠO, VŠFS, CEVRO - Výběr vysoké školy
  3. CEVRO vs. veřejná vejška??? - CEVRO Institut, z. ú.
  4. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. CEVRO Institut - Zkušenosti + Info - CEVRO Institut, z. ú.
  6. cevro institut - Informace o studiu
  7. CEVRO - zkušenosti - CEVRO Institut, z. ú.
  8. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.