ČZU X ČVUT


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2014 18:41:39, Jakub, zhlédnuto: 6232x, reakcí celkem: 36Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj dostal jsem se na ČZU obor Veřejná správa a regionální rozvoj na PEF a taky na ČVUT obor Personální management průmyslových podniků na MUVS. Problém je, že nevím kam jít. Mohl by mi někdo poradit? Nejlíp člověk co studuje jeden z těchto oborů? :) díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2014 11:57:30, Roman) Náročnost podobná, ale ČVUT má lepší jméno. Pak jde taky o to, kam tě to víc táhne. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2014 20:12:07, Standa) Rozhodně ČVUT, také souhlasím s Romanem, že má lepší jméno, ČZU je taková pro ty, kteří se jinam nedostanou , já bych si opět vybrala ČVUT reagovat zde
      Email: stanuska30seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2014 00:12:31, jakub) Jenomže studovat ekonomku na ČVUT která nemá zas tak silný jméno taky není výhra a tvrdit o ČZU, že je jen pro ty co se nikam nedostali...to samozřejmě ano viz. fakulty lesnická apod. ale PEF? tam se hlásí snad nejvíc lidí ze všech ekonomek a určitě to tam nebude tak lehký jak každý tvrdí...mít v životopise Masarykuv ustav vyssich studii ( co to jako ma znamenat? když si to precte zamestnavatel?) kdyby to CVUT mělo stejne jako VUT kde mas fakultu Podnikohospodarskou tak to je zas něco jiného...ja nevim ale rozhodl jsem se pro CZU...když to tak vemu tak i se mi tam vice libilo nez na CVUT, ale tim nerikam ze CVUT je spatna škola...každý ma na to asi jiny názor no reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2014 12:39:10, zálesák) Výhra nemusí být ani jedno, záleží na úhlu pohledu. Pokud jsi holka a táhne tě to do personalistiky, MUVS bude dobrá volba. Pokud tě to táhne víc k počítání a tak podobně, tak na PEF je i obor provoz a ekonomika, kterej tě víc uspokojí.
          Zázemí na MUVS je tragické, teprve se to tam zabíhá, i když už se přijímá cca 700 studentů ročně, takže MUVS má velikost fakulty.
          Výběrovost asi podobná, jak na MUVS, tak na PEF berou okolo 60 % uchazečů.
          ČVUT má lepší jméno než ČZU, ČZU je spojená s flákačema, huličema a tak podobně, je to tam flákárna.
          Na druhou stranu, MUVS není podle referencí o nic těžší, ale na rozdíl od ČZU se ti nikdo nevysměje, protože ČVUT má prostě ve společnosti vybudované lepší jméno. V Praze je dlouhodobě v myslích lidí tzv. čtyřlístek kvalitních škol, tedy ČVUT, UK, VŠE a VŠCHT.
          ČZU je pro ty, kteří chtějí mít aspoň nějakou VŠ. Takhle se to v Praze vnímá.

          Když se to tak vezme, tak ten směr stejně není dobrej, spousta lidí s vejškou z ČZU dělá podřadnou práci, stejně tak v budoucnu MUVS ČVUT-bere se moc lidí.
          Měli jste jít studovat raděj informatiku jako já. :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2014 22:13:53, asdf) ČVUT, UK a VŠE jsou také v řebříčku světových škol ( UK asi 250., ČVUT asi 400., VŠE teď nevím někde do 700.). VŠCHT má velmi doboru vědu.
            ČZU? Kde je? ČZU si za svoji pověst může sama, roky se berou tisíce studentů, zkracuje semestr, PEF má dokonce režim 2+1.
            No a dnes se to vše začíná ČZU vracet ve špatné pověsti. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 11:38:25, jakub) Ehm rozumíš tomu žebříčku hodnocení škol nebo jsi naprostý analfabet? Hodnocení je sestavováno především na základě vědeckých článku. Logicky UK a VŠCHT budou vysoko, ale až je člověk vystuduje tak jsou z nich vědátoři, ale nikoliv lidi připraveni do reality (do práce). Jsem na ČZU a jsem na to hrdý, neříkám, že tu je vše perfektní ale škola jde hodně do sebe, už jenom to jak dokáže získávat dotace na rekonstrukce svědčí o tom, že to je perspektivní škola. Pokud soudíš ČZU podle toho, že to je zemědělka tak nejsi hoden vysokoškolského diplomu. :) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 12:24:49, ČVUTAK) Hmm, ale nějakou prestiž to má, jinak by se ti lidi nedrali na školy, který jsou na něm na prvních místech, jako Harvard, MIT, Oxford, Cambridge, Stanford, Chicago atd. Dobrá věda je totiž základem všeho ostatního. Ale zase záleží i na fakultě, k čemu ti bude např. umístění UK jako nejlepší český školy, když na ní budeš studovat třeba na FHS elekronickou kulturu..., nebo i ty práva, koho zajímá UK, když je u nás lepší MU - asi těžko půjdeš s právy hledat práci do zahraničí, že.

                Truchu si rejpnu. :) Připravení do praxe v podání ČZU:

                "Já jsem dálkový student a jediný, co je na tom dobrý jsou přednášky jen jednou do měsíce a ke každýmu oředmětu pouze 1xcvičení. Bohužel to má i velkou nevýhodu jak je rozvrh sestaven. Každý předmět (myslím tím přednášku) je pouze jednou v semestru, takže nějaký předmět jsme měli poprvý a naposledy 12.12. a pak máš třeba do konce roku splnit všechny požadavky k zápočtu a to je pak dost náročný. A pak je to hrozně zničující, mít matematiku 8 hodin v kuse a to má být vše a už jenom samostudium. Podle mě by meli být předměty trochu víc pravidelnější. Třeba po 90min každý měsíc takže by všechny předměty byli 5xza semetr po 90min. Podle mého by to mělo větší smysl. Ale jinak je to docela v pohodě :-)"

                "Upřímně řečeno jsem znechucena z naši fakulty. Je sice moderně vybavena a zázemí pro studenty je skvělé, ale co se týče kvality výuky, dá se již polemizovat. Byla jsem nejednou svědkem dosti podvodných manévrů a ústupků učitelů na zkouškách. Je to sice strašně fajn, že je zde přátelské prostředí, ale ze školy odchází absolvent do praxe téměř nevybaven.. Já bych raději náročnější učivo, ale více vědomostí.."

                "Fakulta je super. Se studiem nejsou větší problémy a je hodně volného času na ostatní věci, kromě školy"

                "Dle mého je fa snadná. První ročník byl fraška, ve druhém jsou už odbornější věci, ale i tak se to dá"

                ...
                Já celkem chápu, že tě štve ta pověst ČZU, že tam jsou jen huliči, flákači, lidi s nízkým IQ, ale bojovat proti tomu, to je asi celkem zbytečné.
                Na MUVS taky nebudou v průměru o moc kvalitnější studenti než na PEF, ale z jména ČVUT budou prostě těžit, vztekej se, nebo ne, je to úplně jedno.
                Osobně si myslím, že by se MUVS měl zrušit, oproti mé škole (FIT) je to úplná základka, nechápu, jak mohou dostat ty pipiny z personálního managementu o náročnosti nula nula prd taky titul Ing. a k tomu ještě z ČVUT...


                reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 12:40:39, ČVUTAK) I když na MUVS se dá taky najít, že to nebude žádná sláva (podle hodnocení studentů je i o něco lehčí než PEF, ale to může být i tím, že na PEF bude trochu zvyšovat náročnost obor informatika):

                  "Jedna z méně náročných škol, učebny vypadají spíše jako kanceláře nebo v nemocnici. Ale účast zajímavých hostů na přednáškách je velkou předností"

                  "Bakalářské programy jsou na MUVS letos druhým rokem (2011), takže absolventi žádní nejsou, tudíž ohodnocení uplatnění je čistě teoretické. Některá skripta jsou vzhledem k obsahu dost předražená, jiná naopak. Pokud se na to člověk vyloženě nevykašle, tak by s předměty neměl mít problém. "

                  "Nedostala jsem se na VŠE, tak jsem šla na tuto školu na obor personalní management (je tu fakt málo matiky:). Lidi z ostatních fakult ČVUT se nám smějí a říkají, že by tu naši "sračku" měli okamžitě zrušit. Že už je to vrchol, aby něco takového bylo ještě pod ČVUT, že jim kazíme jméno atd. Uplatnění bude spíše horší, škola nemá příliš jméno a studovat ekonomickej obor po záštitou ČVUT nevypadá zrovna nejlíp, asi jako studovat ekonomickej obor pod záštitou ČZU s tím rozdílem, že PEF ČZU je trochu více výběrová. Zázemí je strašné. Možná se na to vyprdnu a příští rok to zkusím zas na VŠE. Přece jen je fakt, že dnes těch ekonomckejch oborů je strašně moc a tohle tak není zrovna nějaká velká výhra."

                  "Když jsem vybírala ekonomku, tak jsem se dívala nejen na obor, který bych chtěla studovat, ale samozřejmě i na jméno školy. Prioritou pro mě byla VŠE, ale tam jsem se nedostala. Solidní alternativou tak pro mě byl MÚVS ČVUT, kde studium není ani tak náročné (lehčí než na VŠE). Pokud mám zhodnotit úroveň ekonomický škol, tak se příkláním k následujícímu vtipnému, ale o to více pravdivému hodnocení českých ekonomických vysokých škol pomocí aut...Jaguáry nevedeme (mimořádně prestižní školy v USA a GB), ale máme na výběr Audi (IES FSV UK, VŠE a snad i ekonometrie na MFF a ekonomické obory na ČVUT), Škodu 120 (ekonomické obory na ČZU, MU a VUT), motokáru (ostatní ekonomické obory na veřejných vysokých školách), motokáru s příplatkem (snad CEVRO) a motokáru s rezatými ložisky a s příplatkem (ostatní soukromé VŠ)."

                  reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2015 23:16:53, Basák) Já bych ČZU tak špatný hodnocení nepřiřazoval. Já jsem na ČZU vystudoval obor TROPY A SUBTROPY A "ZEMĚDĚLSTVÍ ROZVOJOVÝCH ZEMÍ". Měl jsem tu možnost se dostat po studiu v rámci Člověka v tísni na misi. Škola je to velmi kvalitní a nelituji. Vydělávám velmi příjemné peníze.

                    K čemu je našemu státu miliarda ekonomů, když trh není vůbec nasycen jinými profesemi? reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2015 08:06:02, bubeník) Výše se hovoří ale o PEF ČZU. Ono to s uplatněním ani z tropů není tak horký, kolik vás našlo místo v oboru? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 17:09:09, ???!!!) A v čem jde škola o sebe? ...mohu se optat, kdo tam jde do sebe? Která fakulta? Uveďte příklad...a zateplení budov nějak souvisí s kvalitou školy?
                Jo a z VŠCHT budou jenom vědátoři? No to koukám. Že si je mj. rozeberou firmy hned ve 2. ročníku. Protože na některých oborech jich je tak málo, že je o absolventy docela boj.
                A ekonomie na IES UK? Jen vědátoři?
                Opravdu jste docela mimo, hlavně podobné věci neříkejte moc často, budou se Vám smát..... reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 13:33:25, Jakub9) Zalez si do rohu někam do knihovny a nevyjadřuj se. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2015 14:28:38, Tomasino) Pravda bolí, co? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2015 19:10:17, Jindra) Plácáš tu neskutečný ***osti. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2014 12:34:20, Delkit) Jakube, věřím, že sis vybral dobře a budeš na ČZU spokojený. Studovala jsem jak na PEF, tak na MÚVS. Přestože byl MÚVS založen před mnoha lety, stále se plácá v organizačních problémech, mnoho věcí má nedořešených a obory jsou stále na pokraji zamítnutí akreditační komisí. Těží jen z dobrého jména ČVUT. Obory v podstatě nejde porovnávat, každý je jiný. PEF má většinou ve všem jasno, plány se v průběhu roku nemění a myslím, že do budoucna svou reputaci ještě zlepší. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 20:40:44, ČZUnenitakspatna) Jop, MUVS je pěknej parazit, snad ho ČVUT brzo zlikviduje...

            "Shrnula jsi to přesně. Je to do nebe volající ***ost, opravdu ti doporučuji najít si jinou školu
            My máme za celé studium asi jen dva předměty technického zaměření. Pravděpodobně se to ale bude dál rozvíjet a měnit, protože vedení ČVUT se nelíbí, že mají pod sebou školu, která je ekonomicky zaměřená...MÚVS je poměrně nový, takže si netroufám odhadovat, jak to tam bude vypadat za dva roky...A proto radši zdrhám"

            "Kvůli organizaci studia (nečekané změny, špatný rozvrh, nedomyšlené předměty) studium také nedoporučuji."

            Více na:
            http://www.omlazeni.cz/cvut-prijeti-na-67-496193-0.html
            reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2015 11:56:17, CZUnenitakspatna) Když už jsme u komentářů z Primátu, tak tady máte taky jeden!

              Všiml jste si někdo z Vá, že se tady porovnává jen ČZU a VŠE a ostatní školy zůstávají opomenty? Třeba taková Tulka v Liberci, UJEP v Ústí nad Labem. O Ujepu se říká že kdo nechce jít na vysokou, ale chce zůstat na škole, tak jde na Ujep, jelikož je to kvalitou a náročností stejné jako střední škola. A TUL? Přítel tam chodí, nepsal bakalářskou práci, seminárky minimálně a to ještě ve skupinách a jako jedinou seminárku v 1. semestru na navazujícím - udělat prezentaci na přilákání více studentů na Tul. A MÚVS na ČVUT je taky dobrá ulejvárna, teď myslím bakalářské studium, pak Vám profesorka řekne, že pracovní pozice personalisty pomalu zaniká a že se může stát že až vystudujete tak Vám to bude k ničemu, děkuji ale nechci. Pořád si většina z Vás říká, že ČZU úplně mimo? Jsem ráda že jsem nešla na takovou školu jako je TUL byl by to úplně ztracený čas, ale na druhou stranu, když se musím učit 4 dny na zkoušku na ČZU a přítelovi stačí pár hodin před termínem tak mu docela i závidím. Všechno má svá pro a proti, ale ČZU bych zrovna nekritizovala. A myslím si, že s takovým množstvím ekonomů co už se po celé ČR pohybuje a každý rok ze škol vychází je úplně zbytečné diskutovat o tom, která škola je lepší :D reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2015 15:47:40, právě naopak) Právě kvůli tomu, že se po republice pohybuje tolik pseudo ekonomů, je nutno diskutovat o úrovni ekonomek a např. PEF ČZU je proti VŠE a hodně levelů níže
                reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 12:06:28, Pindík) Tady je recenze na VUT z Primatu (dávám to sem jen proto, že jsi psal Podnikohospodářská, ale je to Podnikatelská, asi si to pleteš s jednou fakultou na VŠE):

          Fakulta podnikatelská, co tak k ní napsat? Prvně asi každý zaslechne známou větu o tom, že Fakulta podnikatelská je nejlehčí gympl v Brně. Ve srovnání s jinými (veřejnými, ne soukromými) ekonomkami v Brně je opravdu velmi lehká, ať už ji budeme srovnávat s PEF MENDELU (pozor, pouze PEF, ostatní fakulty MENDELU nejsou těžké, obzvlášť FRRMV je solidní "dávačka") či s ESF MU, je tu lehké víceméně vše, matematika se dá zvládnout levou zadní, ne jako na PEF MENDELU, stejně tak i ostatní předměty. Úroveň FP však není zcela nejlepší, dá se říct, že ji objektivně nahoru vytahuje jen fakt, že je součástí VUT, kde jsou mezinárodně výborně hodnoceny technické a chemická fakulta na VUT. (Chemická fakulta dokonce i v některých hodnoceních občas lepší než VŠCHT v Praze). FP VUT je tedy celkově spíše slabá, což se podepisuje i na českém hodnocení ekonomických fakult, kde již cca deset let končí jako průměrně/lehce podprůměrně hodnocená ekonomka. Nejlepší jméno má dnes v Brně asi PEF MENDELU, což je i nejstarší ekonomka na Moravě (nejstarší v ČR je VŠE). Ovšem PEF trochu trpí tím, že je součástí zemědělské univerzity, i když se hnojárna na Mendelu přejmenovala, tak stejně nemůže popřít, že je zemědělskou univerzitou, napříč tomu, že se to snaží různě "zakamuflovat", např. i zřízením nové fakulty (FRRMV). MU ESF zase těží ze jména MU, i když je v českém hodnocení trochu hůře hodnocena než PEF MENDELU. No, jde o to, pokud chcete zůstat v Brně, nebo máte větší cíle, pro lidi s nejvyššími cíli je tu pak už jen VŠE v Praze či malý ústav IES na UK (aneb pořadí 1) Praha (VŠE, IES UK) 2) Brno (PEF MENDELU, ESF MU) 3) Ostrava (VŠB-TUO) 4) regionální-vesnické ekonomky (Hradec, Budějovice, Jihlava, Plzen, Karviná, Liberec...) 5) soukromé eko. školy. Jméno školy dnes dělá velmi mnoho, já si zvolila FP VUT, protože mám strach z větší obtížnosti, myslím si, že bych to jinde (PEF MENDELU) asi nezvládla, ale taky počítám s tím, že pak podle toho budu i ohodnocena trhem práce a že třeba pak dají přednost absolventovi ESF MU či PEF MENDELU přede mnou, na druhou stranu, v Brně je i dost soukromých ekonomických škol, a tam budu mít navrch zase já. Je smutné, že dnes na vesnické ekonomky pouští systém "studovat" i lidi z učnáků (SOU), kteří horko těžko dodělali maturitu, něco je na tom našem českém systému vzdělávání asi špatně aneb když dnes zažíváme propad pop. ročníků o desítky tisíc studentů, ale školy stále bobtnají co do míst, kde je již více míst než uchazečů, je jasné, že kvalita absolventů půjde velmi dolů, je jich více, ale jsou slabší než kdysi, a proto je třeba vybírat co nejlepší a nejtěžší školu v požadovaném oboru s co nejlepším jménem u zaměstnavatelů (prostě garance školy určité úrovně absolventů). Špatná škola, špatní absolventi = ten titul vám bude k ničemu, ani vás dnes již nejspíš nepozvou na pohovor. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 16:58:23, ???!!!) Kde berete názor, že Mendelka je lepší než Ostrava? Teda ekonomie na Mendelce? To je problém obou zemědělek, že si pořád na něco hrajou jiného. Místo aby se věnovaly zeměděství. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2015 19:46:07, Pindík) Já jen kopíruju komentář. Osobně si myslím, že hnojárna jako hnojárna. VŠB je zase technická uni. - stejně jako VUT a ČVUT - a stejně jako na VŠB, tak i na VUT a ČVUT nepatří eko obory/fakulty zrovna k těm nejlepším v rámci těch daných univerzit. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 13:40:30, Jakub9) Kdyby nebylo zemědělství, tak nemáš co do držky čůžo :D, fakt mě úplně fascinuje tvoje zapálení pomlouvat školu, na který si nikdy nebyl(a) a hraješ si na vědátora :D. Propadni hanbou. ČZU je a bude mezi lepšími školy, velká škola, mnoho fakult a oborů, přátelská atmosféra, perspektivní atd. . Má i své mouchy, neříkám, že je to Český Harvard ale nemyslím si, že by to byla procházka růžovým sadem. Jsem typ studenta, kterýmu jde o titul a nepotřebuju k tomu VŠE, ČVUT, UK apod.. V mém okolí se pohybuje dost lidí co má ČZU a dělá v bankovnictví, správě, prodeji apod. Tak mi to nemel tu omáčku, že ČZU je taková a taková. Nic nevíš :) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2015 14:58:48, No jako...) Uplatnění naší hnojárny je v 90 % na pozicích, kde tu VŠ ani nepotřebuješ, nikam jinam nás nechtěj, to je zkušenost více současných absolventů. ČZU bude mezi lepšími školami, ale možná tak jen jedna její fakulta, a to Fakulta životního prostředí, která je fakt na úrovni, ostatní fakulty jsou bud pro zoufalce, nebo pro lidi, co nemají IQ na VŠE (PEF) či ČVUT (TF), taková je realita, kterou vyslovuju jako absolvent Bc. z hnojárny a Ing. z ČVUT. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 16:44:59, Jakub) A kde si přišel k tomu IQ? Když si Bc. z "hnojárny"? Kakáš si do pusy. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 18:08:15, No jako...) Bc. jsem přebil Ing. z ČVUT. :) Není to sice úplně dokonalé, ale moje CV to vylepšilo dosti podstatně. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.04.2015 18:11:51, ....) Mohu se optat, z které fakulty ČZU se Vám podařilo přejít na kterou fakultu ČVUT? Děkuju za odpověď. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2015 00:46:54, berpet) To by mě taky zajímalo, ale hádám že PEF -> MUVS ... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 19:31:51, Lord Voldemort) Tebe bude setkání s realitou hodně bolest... Ale dobře se tim utěšuje jak to bude super a všude se o tebe porvou co? .))). Realita je pak dost jinde.
                    reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2015 00:07:22, Jakub) Hele nebude, nejsem naivní studentík co si po dokončení školy myslí, že bude brát 100 tis. kč čistýho. :) Já žiju při zemi. To, že má někdo VŠE nebo kteroukoliv jinou školou neznámená, že z něj bude Rittig :D. Nebránim tu školu ČZU, ikdyž to tak vypadá, ale odsuzuji lidi co tvrdí, že to je flákárna. Každá škola má něco do sebe. Klidně půjdu kydat hnůj na pole ale furt budu Ing. jako někdo z ČVUT nebo VŠE apod.. ;) reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2015 21:44:16, JV) Vekslák a šmelinář Rittig? Opravdu dobrý příklad :-)))
                        Pokud vím, je vyučen.
                        A co se týče titulu Ing.....není Ing. jako Ing. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2015 00:38:29, detektor) No tak jak to tady čtu, tak plácáte všichni pěkný nesmysly. Mám vystudovanou ČZU a super flek, podotýkám bez známosti. opravdu nechápu jak tady máváte faktama, že ČZU=nulové uplatnění. Po škole to hodně závisí na lidské snaze najít si dobrý flek a něco pro to udělat. Mám pocit, že zde píší hlavně registrovaní na Úřadu práce. To opravdu nečekejte, že vám přilítne flek s honosnou mzdou. :D Žijte v míru. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2016 15:11:28, Petra) Souhlasím, je to hlavně o tom jak moc se člověk snaží a čeho chce dokázat, a samozřejmě jde i o schopnosti. reagovat zde
                        Email: Petulahkgmailcom
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2016 16:06:19, no) Ale je fajn mít i dobré vzdělání, a ČVUT je poněkud jinde než ČZU.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2015 18:30:46, Karel) Ahoj nevíte jak moc kontrolujou to čestný prohlášení na technický fakultě ? Rád bych se vyhnul příjímačkám reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2015 20:55:20, Pája) Myslím, že náhodným výběrem, ale co když by na to přišli později? Chceš to riskovat? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.03.2015 22:27:50, Karel) Ani ne ale vyhnout se by bylo fajné reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. CVUT vs VSE - Informace o studiu
  2. ČVÚT FEL nebo VŠE FIS ?? - Výběr vysoké školy
  3. Masarykův ústav vyšších studií ČVUT - Výběr vysoké školy
  4. VŠE FIS X ČVUT MUVS - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. ČVUT FIT nebo VŠE FIS - Výběr vysoké školy
  6. POMOC! NF(VŠE) x MÚVS (ČVUT) x VŠCHT - Výběr vysoké školy
  7. CVUT - optika a optometrie, speciální chovy - Informace o studiu
  8. CVUT/VSCHT/VSE/CZU - Informace o studiu
  9. VUT FSI vs ČVUT FD-LED - Výběr vysoké školy
  10. VSE FIS x CZU PEF x CVUT FEL - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.