Magisterské studium na ZCU v Plzni


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.01.2007 10:37:15, Monika, zhlédnuto: 583x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, letos končím bakaláře v Liberci. Ráda bych pokračovala na magisterském v Plzni na ekonomické fakultě - obor Podniková ekonomika. Pokud můžete poskytnout info o studiu (náročnost předmětů - hlavně ekonomie, kolik je povinných jazyků a třeba i jak vypadá ukončení studia - z čeho jsou zkoušky), ať to můžu porovnat s Libercem. Taky by mě zajímalo něco o ubytování - ceny, po kolika se bydlí, vzdálenost koleje od fakulty a taky jestli dostanou kolej všichni, kdo o to požádají - jsem od Hr. Králové, takže tak 220 km od Plzně. A ještě jaká je možnost stravování, jde stíhat chodit každý den na obědy? A za kolik? No, to by snad stačilo:-) Kdyby vás napadlo ještě cokoli jiného, tak předem dík za vaše zkušenosti. Mějte se Monika

Email: moncilacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2007 17:10:08, Pepa) Já teď taky končim Bc na HF v Liberci ale zkoušim to na Slovensko. Na Fakultě manažmentu v Prešově berou do Bc i Mgr bez přijímaček. Obor manažment by měl být alternativa k MBA ale zadarmo (i pro Čechy a dálkaře)
    Teď 27.1.2007 tam maj den otevřených dveří; já jsem tam byl před týdnem a je to tam pěkný. Autobus z LB staví i v Pardubicich (z LB 15:40 od Imperialu reagovat zde
    Email: josblazseznamcz, Web: http://sweb.cz/josblaz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2007 13:21:13, Markéta) Já tedy nestuduju ekonomku, ale něco vím. Koleje jsou vetšinou po dvou, ceny jsou různý podle té které koleje, asi tak 1800 až 2800?(nevím přesně, nejsem na koleji) za dvoulůžák. Jsou tam buňky, koupelna a WC jsou společné pro dva pokoje, nebo spol. na patře. Vzdálenost je různá, přibližně 6 zastávek tramvaje tak na 15 min. Když jsi z Hradce, tak by ti kolej dát měli. Obědy: každý den je výběr asi ze 6 jídel, ceny jsou většinou kolem dvacky, podle toho, co si dáš. Měla bys to ztíhat každý den, určitě budeš mít nějakou volnou hodinu a u vícehodinových seminářů se vždycky končí dřív, takže čas se určitě najde:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MUNI FF Anglický jazyk a literatura magisterské studium- přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. FSV - Mediální studia, navazující magisterské - Výběr vysoké školy
  3. Navazující magisterské studium bez ANJ - Výběr vysoké školy
  4. Prava v Plzni - Ostatní
  5. VSE FFU - Finance - navazujici magisterske studium - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Navazující magisterské studium - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. magisterské studium MUP - Ostatní
  8. Ambis - Bezpečnostní management - magisterské kombinované studium - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  9. Ubytování v Plzni - Ubytování a stravování
  10. KOLEJ v PLZNI - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.