jazykovka příprava k PET


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.10.2014 16:42:49, Majda, zhlédnuto: 267x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Ahoj potřebovala bych se připravit ke zkouškám z angličtiny (PET) slyšela jsem o hodně jazykových školách a proto se nemůžu rozhodnout, která je nejlepší - jde mi hlavně o to jak mají kvalitní kurzy k přípravě ke zkouškám, takže budu ráda když se se mnou podělíte o vaše zkušenosti s jazykovými školami a jejich přípravnými kurzy.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2014 19:56:37, Zuzka12) Já se připravovala k FCE na Jipce a myslím, že nebýt toho asi to tak snadno nezvládnu, probírali tam s námi všechno co je na zkoušce opravdu důkladně, dobře to uměli vysvětlit. Lektor nám dal i spoustu rad na co si dávat pozor, v čem se nejčastěji dělají chyby. Nemohla jsem si stěžovat, řekla bych že jako příprava to bylo ideální reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2015 20:27:05, Viola26) Dobrou zkušenost jsem nabrala na SJŠ na Kotlářské. Už tedy oficiální vlastník C1 certifikátu :) Nejprve jsem tedy začala s kamarádkou postupně konverzovat a učila jsem se víc sama, ale pak jsem si našetřila peníze a přihlásila jsem se tam :) Na střední jsem měla B2 maturitu, takže jsem si už jen zopakovala B2 a udělala C1;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2015 14:41:59, Dominika66) Já mám několik zkušeností, ale přesvědčila jsem se o jedné pravdě, že ani ty nejdražší kurzy nejsou nejkvalitnější. Douce malého chlapce v Brně, pomáhám mu s gramatikou němčiny a sama si teď chci udělat vyšší certifikát z tohoto jazyka. Mám velmi dobrou zkušenost se SJS ohledně angličtiny, kde mám už úroveň
      B2, proto přemýšlím, že tam skončím na večerních kurzech i z němčiny, alespoň uvidím, jestli tam mají tak dobrých lektorů jako na angličtinu :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2015 22:28:39, Romana) Ahoj, velmi dobrou zkušenost jsem já osobně měla s jazykovkou AZ Smart, jsou tam příjemní a ochotní lektoři, kteří se nad tebe rozhodně nepovyšujou, mají velmi dobře vypracovaný systém přípravy a individuální přístup ;) reagovat zde
    Email: romana.uhrickovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.10.2015 15:08:28, Zuzulienka) Osobně mám zkušenost s více jazykovými školami a nejvíce mi sedla jazykovka na Kotlářské v Brně. Nejen vyučující, ale i čas večerního kurzu angličtiny. Už jsem pracující člověk na full time a naše společnost nezajišťuje možnost rozvíjet jazykové schopnosti, takže jsem si řekla, že se budu sama vzdělávat. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.12.2015 11:35:06, Ema23) Nevíš, zda v jazykovky na Kotlářská v Brně mají i právo na státní závěrečnou zkoušku? Chtěla bych si udělat C2 z angličtiny :) teď se mi to bude hodit víc kvůli nové práci, kde chtějí hlavně písemnou formu. Konverzaci mám již na krásné úrovni, ale ta písemná je na tom prostě hůř. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2016 09:10:39, Kamillkka) Ahoj osobně jsem přípravku absolvovala na sjs-brno.cz. Byla jsem spokojená, ale hodně záleží na tom, odkud jsi, případně jak velkou vzdálenost jsi ochotná dojíždět. Velkou výhodou jazykovky v Brně je i to, že zde máte možnost studium ukončit státní závěrečnou zkouškou. reagovat zde
    Email: dominikazraseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Příprava na NSZ od SCIO (právnické fakulty a další) - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Jazykovka - Ostatní
  3. NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA - Ostatní
  4. Doučování Dějiny umění příprava na přijímačky na UK nebo na maturitu - Univerzita Karlova
  5. Příprava na přijímací zkoušky na VFU Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. FSS priprava - Masarykova univerzita
  7. Nejefektivnější příprava na přijímačky - Policejní akademie České republiky
  8. Přijímačky a příprava na ně - Policejní akademie České republiky
  9. Příprava na SCIO - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Příprava na lékařskou fakultu - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.