Uplatnětní studentů právnických fakult

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.10.2014 15:38:57, Martin, zhlédnuto: 317x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
mám dotaz ohledně jak je to s uplatněním studentů práv v dnešní době. Příští rok se chystám jít studovat na práva (nejspíš do Prahy nebo Brna, ale i za Olomouc bych se nezbláznil) a chtěl bych dopředu vědět, jestli to má pořád ještě smysl. Někde jsem četl, že snad chtějí zvýšit koncipienstkou praxi na 5 let kvůli velkému počtu absolventů. Dále mi jeden známý, který dělá soudce říkal, že v justici to není taky žádný zázrak, protože tam jsou stop stavy a šance do proniknutí mezi soudce není moc vysoká. Co si myslíte vy?
Děkuju za případné odpovědi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2014 17:40:15, 89) Pokud opominu fakt, že je tvůj písemný projev nehodný studenta průměrné střední školy, tak se domnívám, že to vidíš správně, práva už zlatej důl nejsou, v Brně seženeš absolventa práv skoro laciněji než uklízečku. Takže nebud línej vandrák a raději se vrhni do studia techniky - nejlépe IT. Packy reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2014 18:47:32, Martin) Aneb vím o tom *** a prostě jsem si chtěl rýpnout. Díky. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2014 18:56:03, 89) Vím o tom hodně, práva v Brně jsem vystudoval, ty ****. :-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2014 20:06:26, Martin) Tak mi stačí normálně odpovědět. Chápu, že jsem ten text odflákl, ale to Vám nebrání mi odpovědět, pokud se tedy necítíte nějak dotčen. A není jisté jestli půjdu do Brna, třeba půjdu do Prahy. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2014 00:36:02, 89) V Brně jsou práva nejlepší, ale pokud nechceš bejt platově na úrovni uklízečky, tak bych to pak (po studiu) zapíchl v Praze. ;)
            O Olomouci vůbec neuvažuj, pokud nechceš dělat za 11 tisíc na úřadě smlouvy.;) GL reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2014 23:42:03, Václav) Uvědomuješ si, že se ptáš jen určité skupiny lidí? (90procent studentů Vš nemusí vůbec chodit na tato internetové fóra). Měl by ses ptát spíš lidí, kteří mají v tomto oboru zkušenost (ale ne jen jednoho), než někoho kdo kritizuje tvůj pravopis a neumí ti odpovědět. Nenech se na základě několika špatných odpovědí a neotevřených názorů o***nout a ovlivnit si celý život.

    Ps: tvůj kritik vystudoval práva a chodí na vejška diskuze? Proč sem chodí právník, který se neumí podepsat a je jen anonym? :)

    Václav Posolda www.pametauceni.cz
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2014 00:33:37, Martin) Je dobré někde začít, ale i tak děkuju. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2014 00:33:43, 89) Ty budeš mít asi taky "vysoké" IQ. Odpověděl jsem mu zcela jasně - milionář z něj nejspíš nebude - absolventů práv je jako blech. Mně se prostě nezdaj lidi, co píšou jako prasata a na prvním místě je na studiu práv nejvíc bere (zajímá) to, jestli do pěti let vydělaj aspon ten meloun.
      S06
      reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ubytování studentů v Opavě - Slezská univerzita v Opavě
  2. Dotaz - převod studentů do nové studijního programu - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Porovnání technických fakult - Výběr vysoké školy
  4. Univerzita Karlova - FTVS dobírání studentů - Univerzita Karlova
  5. PRONÁJEM UBYTOVÁNÍ STUDENTŮ OLOMOUC - Ubytování a stravování
  6. Ubytování studentů v Brně - Masarykova univerzita
  7. Ubytování studentů v Brně - Mendelova univerzita v Brně
  8. VŠB-pár otázek ohledně studia a dalších studentů, kteří zde budou chtít tento rok studovat - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. Srovnání Fakult VŠE - Výběr vysoké školy
  10. VŠE FFÚ - úspěšnost studentů v Mgr. studiu - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.