Přijímačky 2015/2016


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.11.2014 18:57:04, Lůca, zhlédnuto: 4682x, reakcí celkem: 44Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak včera zveřejnili podmínky pro přijímačky a dost mě překvapilo, že nenapsali, kolik uchazečů vezmou na jednotlivé obory a formy studia, ale jen celkový počet přijatých.
Chci si podat přihlášku na Bezpečnostně právní fakultu, prezenčně jako civil a přijde mě, že takhle budou ty přijímačky pěkně neprůhledné a jen to nahrává tomu, co se o Policejní akademii říká, že tam docela dost funguje tlačenka, takže když nemáš známý, tak šance na přijetí nic moc.
Taky mě naštvalo, že mají v plánu vzít míň studentů než vloni.
Jak se budete na přijímačky připravovat? Já uvažuju o nějakém přípravném kurzu, ale nevím, jestli to k něčemu je.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2014 07:32:29, Honza) Taky se chci hlásit na bezpečnostně právní fakultu jako civil a příjde mi, že do počtu příjimaných studentů napsali na který obor kolik studentů vezmou. Zapomněli jen uvést, kolik uchazečů vezmou na jednotlivé formy studia. na obor bezpečnostně právní by to mělo být 355 studentů. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.11.2014 10:31:11, Lůca) Právě že napsali jen celkový počet přijatých do bakalářského programu bezpečnostně právní fakulty, což je těch 335 a po přijímačkách bude v pravomoci děkanů, jak tenhle počet rozdělí do jednotlivých oborů a forem studia, mám strach, aby nechtěli snížit počet civilů, protože jsem slyšela i takové názory, že policejné akademie by měla být jen pro policisty.
      Až budou dny otevřených dveří, tak by se chtělo zeptat, jestli opravdu nemají žádnou představu, jak ten celkový počet přijatých rozdělí. Bohužel nemůžu jít ani na jeden termím dnů otevřených dveří, pěkně mě to štve, hrozně jsem se tam chtěla podívat.
      Nevíte, nechají se někde dohledat vzory testů z minulých letech, na stránkách PA všech 8 variant testů z letošního roku měli i s klíčem odpovědí, ale jen jeden den, pak to stáhli, asi to tam dali omylem, škoda, že jsem si to nevytiskla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 15:27:39, Veronika) Taky mě překvapilo, že nejsou zveřejněny počty přijímaných na jednotlivé obory a formy studia. Nicméně čekám, že pro obor a formu kterou píšeš se to bude pohybovat kolem 50 přijímaných. Pro ak. rok 2013/2014 byl stejný počet přijímaných na BPS(všechny obory) jako je letos. Počty přijímaných pro policejní činnosti a kriminalistku se moc nemění(aspoň mi to přijde), takže uvidíme, jak to rozloží pro BPS. Rozhodně nečekám, že to bude tak benevolentní s 90 přijímanými civily jako pro ak. rok 2014/2015. Jak jsi psala, tak tě to naštvalo, ale když si projedeš dokumenty pár let zpět, minulý rok byl výjimečný na to kolik lidí přijímali :)
    Každopádně POLAC umí vždy překvapit a tak není dobré na nic spoléhat...nechť nám přeje štěstí.
    Jinak k přípravě, já si asi koupím ten soubor otázek. V únoru vyjde verze 2015/2016. Projeď si pár diskuzí o těch otázkách. Přijde mi, že ty otázky opravdu k něčemu jsou, ale 1) (jak už někdo psal) se je nesmí člověk papouškovat, ale pochopit je, umět je aplikovat atd. 2) nejsou precizně udělané, ale to mně osobně nevadí (když si člověk něco sám dohledá, aspoň se mu to líp zapamatuje atd) 3)štěstí na variantu taky hraje svou roli :D

    pokud zjistíš něco na dni otevřených dveří, sem s informacemi!:)) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.11.2014 20:31:09, Lůca) Bohužel na den otevřených dveří jít nemůžu, ani na jeden termín, tak doufám, že sem někdo, kdo tam půjde, nějaké info dá.
      Je pravda, že letost brali civilů na BPS 90, ale zase jich vzali málo na odvolání, rok před tím jich sice po přijímačkách brali 50, ale vím, že na odvolání se dostalo hodně lidí ( přesný počet si už nepamatuju).
      Ty vypracované otázky, které vyjdou v únoru, si chci taky koupit.
      Já teda dost spoléhám na angličtinu, na jaře si chci dělat FCE, tak mě tahle znalost snad bude stačit. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2014 11:26:38, Veronika) Jojo, to s tím odovláním v minulých letech jsem četla taky.
        S angličtinou počítám jako s jistotou-tu musím dát na 100%, abych vůbec měla šanci :D
        Je pravda, že pak rozodují každé 4 body... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2014 15:51:27, Lůca) Když jsem se dívala na ten test z angličtiny, tak si taky věřím na 100%, i když já jsem docela nervák a ve stresu dělám banální chyby.
          Horší to je s tím znalostním testem, výhodu mají ti, co jdou z gymplu, mě na ekonomce ten přehled chybí. Co jsem se dočetla, tak gympláci bývají nejúspěšnější.
          Kdybych bývala tušila, že budu jednou chtít na vysokou, tak na ten gyml jdu.
          Hledám ještě jiné alternativy, kdybych se na POLAC nedostala, ale nevím, jestli nějaká jiná podobná vejška existuje, já jsem nic nenašla, nejbližší jsou práva, ale jenom právničinu bych dělat nechtěla, na Policejní akademii mě láká ta rozmanitost předmětů. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2014 13:11:34, Veronika) Luci, já jsem to nemyslela tak, že si věřím na 100%, ale že se musím připravit tak, abych se dostala co nejblíže ke 100% :D jsem taky nervák..
            Jinak co se obdobných škol týká-to bych taky ráda našla. Já se budu hlásit ještě na MU FSS na dvouobor MZN vztahy a bezpečnostní a strategická studia. Pokud by Ti nevadila soukromá, tak na VŠ evropských a regionálních studií je ještě obor bezpečnostně právní činnosti ve veřejné správě :)
            Ale o polac stojím stejně nejvíc.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2014 11:03:21, Lůca) Mě ten test angličtiny, který měli zveřejněný na svých stránkách, připadá opravdu dost lehký, na ten bych si na těch 100% věřila, ale samozřejmě na přijímačkách to může být jinak.
    Ten obor na MU FSS vypadá dobře, ale já bych chtěla do Prahy, protože kdybych se nedostala na POLAC, tak bych to určitě zkusila další rok znova na kombinovaný,to je větší šance se dostat a studovat dvě vysoký, každou v jiným městě, mě připadá nereálný.
    Asi zkusím na UK FF nějaký jazyky.
    Soukromou vysokou si nemůžu dovolit a ta pověst taky není zrovna nejlepší.
    Docela mě překvapilo, když jsem začala hledat info o POLAC, tak na to, jak je škola žádaná, moc diskuzí o studiu na internetu není, i tady to zatím vypadá, že příští rok chceme jít studovat jen tři, což by teda bylo fajn :)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2014 10:24:35, Kačka) Ahoj! Pročetla jsem snad všechny diskuze na netu o POLAC a přidávám se k vám s tím, že další rok se chci na POLAC hlásit A taky mě to překvapilo, že tam nezveřejnili počet příjimaných na bezpečnostně právní studia tak jsme do té školy volala na studijní a tam mi ta paní řekla, že to bývá prostě každý rok maximálně okolo té stovky. Takže to je moje jediná informace Jinak myslím, že říkala něco ve smyslu, že by to děkan měl ještě někdy zveřejnit přesná čísla, ale to už nevím jestli nemyslela až třeba po příjimačkách Jinak vypisuju otázku do té zakouopené knihy už sto let ale už jsem skoro nakonci díky bohu :D A kdybyste se třeba někdo chtěl sejít, zajít na kafe a pokecat jak se tam dostat tak bych byla jedniě pro. A taky mě strašně překvapilo, že na to jak je tahle škola žádaná tak je o ní vážně hooodně málo diskuzí a informací. Jinak chodím na přípravný kurz do AMOSE V Praze každou středu a přijde mi moc fajn je to na 3 hodiny, vůbec netuším jestli v těch otázkách něco takového přesně bude, ale učili jsme se právo, psychologii, forenzní psychologii a příště prý kriminologie :) Takže za mě to zatím fakt vyhozený peníze nejsou. Minimálně se dozvíte zhruba jak asi to studium bude probíhat a jestli vás to bude bavit :) Tak hodně štěstí všem a třeba se sejdeme na DOD POLAC! :) reagovat zde
    Email: meckikackaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2014 13:49:00, Lůca) Když jsem přemýšlela o přípravných kurzech, tak bych si taky vybrala ten od Amose, kvůli tomu, že lektor je absolventem policejní akademie. Jenže Praha je pro mě hodně z ruky a jezdit tam každých 14 dní v sobotu, to bych asi nedala. Máte tam k dispozici testy z minulých let? Zajímalo by mě, jak přesně ten test na přijímačkách vypadá. A chodí vás tam hodně?
      Docela mě překvapilo, že se na Policejní akademii hlásí tolik holek.
      Ty máš už tu knížku na přijímačky koupenou? Já si ji chci koupit až vyjde v únoru ta nová verze. A to jsou v tý knížce jen odpovědi bez otázek? Za ty prachy bych teda čekala něco lepšího reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2015 02:00:07, Honza) Úvodem, jsem v prváku.

        U nás, co lidi říkali, tak ty přípravný testy považují za zbytečný, protože na otázky se dá předem připravit a zbytek je jen cizí jazyk. Říkali mi to ti, kteří si je zaplatili a chodili na ně.
        Zkoušky jsou formou testu s uzavřenými odpověďmi (ABCD), které se vyplňují na záznamový arch, který potom vyhodnotí hromadně počítač. U těch otázek z jazyka je to stejně, vždy se třeba doplňuje vhodné slovo do věty podle kontextu, stavby věty atd., případně my jsme tam měli cvičení, kdy se k vybranému slovu měla přiřadit anglická definice apod.
        Testy mám z minulého roku koupené, ta knížka opravdu obsahuje vždy číslo otázky, první dvě tři slova a pak odpověď. Vyřešil jsem to tak, že jsem si z polac.cz okopíroval ty vzorové otázky a podle knížky si k tomu doplňoval odpovědi, takže jsem to měl v jednom přehledném textovém souboru (v případě zájmu mě kontaktujte). Připomínám ale, že v testu se můžou objevit i otázky, které zveřejněné předem nebyly a pak je to jen otázka šťastné ruky.

        reagovat zde
        Telefon: 606644788, Email: hans.kadlecseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2015 15:31:03, Veronika) A nějaká rada, jak zvýšit šance na dobrý výsledek v testu z AJ? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2015 18:39:58, Honza) Určitě bych doporučil pracovat na gramatice, protože to cvičení, kde se podle smysluplnosti měla do textu doplňovat slova v různých tvarech, bylo docela dlouhé. Stejně tak určitě není na škodu si občas pustit film v angličtině a pracovat i na slovní zásobě, protože když potom koukáš, že v té větě neznáš jediný slovíčko, je to docela demotivující. A neztrácet naději. reagovat zde
            Email: hans.kadlecseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2015 19:12:52, Lůca) Tak jsem se přece jenom na sobotní den otevřených dveří dostala, byl jste někdo? Musím říct, že se mi tam fakt líbilo. Konečně jsem si ujasnila, jak je to s přihláškou.Říkali i počet přijímaných, jestli jsem tomu dobře rozuměla, tak na prezenční bezpečnostně právní - civil, berou 50. Co mě nemile překvapilo, tak civilové nedostanou koleje ani náhodou, takže Podolí nebo Jižní město.
          Jestli jste někdo byl a zjistili jste něco zajímavého, tak sem s tím.

          Honzo, je to pravda, že nejvíc se na Polac dostane gympláků? Něco takovýho jsem tam mezi studentama zaslechla. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2015 22:33:51, Honza) Docela bych tomu věřil, když se podíváš na charakter přijímaček, tak jsou opravdu všeobecný, což hraje gymplákům do karet. Nicméně právě proto, že se na ně můžeš podívat předem, má šanci každý. A co se kolejí týče, námi to začalo a očividně to pokračuje - taky nás nahnali na Jižák. reagovat zde
            Email: hans.kadlecseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2015 10:45:52, lůca) Taky mě to překvapilo, policajti studují jen na kombinovaném, takže koleje využívají pár dní za semestr, jinak to je prázdný a stejně určitě neobsadí celou kapacitu.
              Je to určitě předčasné řešit, nejdřív se tam musím dostat, ale určitě bych radši na to Podolí než na Jižák, to jste dostali přidělený, na kterou z těch kolejí půjdete?

              Ještě se chci zeptat, slyšela jsem jak se někdo těch ze studijního ptal, jestli je možné se dostat k policii už během studia, tak prý jo, to by mě teda zajímalo jak to je, jestli se normálně prezenčně dostuduje nebo se nastoupí a dostuduje se dálkově.

              Jinak to je dobře, že sem chodíš, není nad rady a postřehy někoho, kdo POLAC studuje:) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2015 13:28:22, Honza) Taky jsem někde zaslechl něco o nástupu k policii a skoro bych si myslel, že se studuje a u toho dostává omezený plat, ale neberte to nijak směrodatně, nejsem si tím vůbec jistý. A co se kolejí týče, řekli nám jen tolik, že oni nás neubytujou a ať si to zařídíme jak chceme, nikdo nás nikam nezařadil, všechno na svobodné vůli a možnostech :) reagovat zde
                Email: hans.kadlecseznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2015 21:11:32, Lůca) Honzo, a jak jsi na škole spokojený? Mě od Policejní akademie známá zrazuje, prý ji její příbuzný vystudoval a asi rok nemohl najít práci, pak se teda dostal k policii, ale šlape chodník stejně jako ti, kteří vysokou nemají, ale na dni otevřených dveří říkali, že s uplatněním absolventů problémy nemají, že je o ně zájem a nejen u policie, tak nevím. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2015 21:36:18, Honza) No jestli se mi líbí a jestli mám uplatnění, to jsou dvě rozdílné věci, protože to záleží na státu, kolik policistů budou přijímat a tak. O tomhle ale žádnou informaci nemám, vím jen, že s tím šlapáním chodníku to je samozřejmě reálné, nicméně vysokoškolské vzdělání tě posune do jiného políčka v platové tabulce, určitě jsou ty tabulky někde k dohledání. Nehledě samozřejmě na to, že vysokoškolák těm různým problematikám rozumí a má potom přehled.
                    Jinak mně osobně se na škole líbí moc, pokud člověk přijme, že tam není pokrytí wifinou, pak ho vlastně nic pořádně netrápí. Myslím, že posilka a bazén zadarmo jsou pro plno lidí taky argumentem. Co se tak říká mezi staršími, tak nejtěžší je se na školu dostat a pokud se to člověk chce učit, tak se vždycky na všechno naučí. Bohužel ale o úmrtnosti nikdo pořádně nic neví. reagovat zde
                    Telefon: 606644788, Email: hans.kadlecseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 21:25:55, Eliška) Ahoj, :) konečně jsem díky Vám a této diskuzi narazila na nějaké informace a odpovědi na své každodenní dotazy. Když jsem se dozěděla, že spolužačka má už místo jisté a jde na příjímačky jen tak, dost mě to zarazilo a naštvalo, ta protekce to je hrůza :S04 . Chtěla bych se zeptat kde se dá zakoupit knížka k znalostnímu testu? Sama už se pomalu připravuju ale když pak slyším, jak někdo už je jednou nohou přijat, mám sto chutí se na to vykašlat Děkuju moc za informace a peju Vám hodně štěstí :) reagovat zde
          Email: E.Vosykovaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 21:38:32, Honza) Já jsem tu knížku koupil před rokem na níže uvedeném odkazu, samozřejmě doporučuju počkat na aktuální vydání pro další rok. Pokud byste chtěla ty loňské, napište mi mail, ale nevím, zda se některé otázky nezmění. Co se té korupce týče, tak žádné interní důvěrné informace nemám, vím jen to, že všichni musí ty přijímačky složit a osobně nevím o nikom, kdo by se tam dostal takhle bokem. Ale samozřejmě by to asi nikdo nepřiznal, že :)



            http://www.kampomaturite.cz/policejni-akademie-cr/policejni-akademie-cr-reseni-otazek-bakalarskeh reagovat zde
            Email: hans.kadlecseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 22:39:02, Eliška) Děkuji moc za informace :) Smažím se tomu nevěřit, ale v dnešní době člověk opravdu neví. Ale jak říkáte, proč by to potom někdo přiznával :) Budeme jen doufat a věřit že alespoň něco je spravedlivé a záleží na člověku a schopnostech ne na tom ostatním. :) Děkuji a hezký večer. reagovat zde
              Email: E.Vosykovaseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 22:46:25, Honza) Můžu mluvit jen za sebe a za ty, se kterými jsem o výsledcích přijímaček potom mluvil, že jsme prošli poctivě :) reagovat zde
                Email: hans.kadlecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2015 18:51:25, Lůca) Nevíte někdo, jaká byla minulý rok bodová hranice pro přijetí na fakultu bez.právní prezenčně ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2015 15:05:24, Tony) Ahoj, som zo SR a chystám sa na túto akadémiu. Berú aj Slovákov? A mimo iného ako je to so štúdiom, pretože som bola rozhodnutá pre Kriminalistiku a forenzné vedy no na stránke pacr.cz je písané, že je len pre policajtov.
    Ďakujem za odpoveď.:) reagovat zde
    Email: 2alexy_sz9gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2015 21:32:53, Honza) O tom, zda berou i Slováky, upřímně nevím nic. Tebou popsaný obor je opravdu jen pro policajty, nicméně přidávám odkaz, kde uvidíš, jaké předměty si od kterého semestru můžeš zvolit a myslím, že předměty, o které se zajímáš, si časem vybrat můžeš. Cílem je nasbírat během studia (Bc.) požadovaný počet kreditů z každého "bloku". Jinak teda hovořím pouze o Bezpečnostně právních studiích (B60), fakulta Bezpečnostního managementu to má jinak a jiné předměty. Pokud vám někdo bude říkat, že je to podobné, pak bych mu nevěřil (předměty jako střelbu, sebeobranu nebo pyrotechniku si na FBM zvolit nemůžete).

      http://www.polac.cz/inf_stud/so_plany/pb601.pdf reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 09:48:26, Lůca) Tony, a proč nejdeš na Policejní akademii v Bratislavě, měl bys to doma.
      Ale jinak si myslím, že Slováci u nás studovat POLAC můžou, jako civilové, ale je lepší si tam přímo zavolat a zeptat se. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2015 09:42:25, Lůca) Četli jste o tom, že ministerstvo vnitra by nejraději civily z Policejní akademie vyštípalo? Na Polacu se k tomu vyjadřují, ale je to teda síla, jakých buzerací je ministerstvo schopno, tak nevím, jestli se jako civil nemám začít bátS08 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.02.2015 15:39:15, Honza) Zatím bych se toho nebál, podmínky přijímaček byly vypsaný a nabírat by se mělo podle nich. Je to bordel a pořád se neví, jak to dopadne, studenti tam jsou jako na trní. reagovat zde
      Email: hans.kadlecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2015 22:04:45, Anička) Ahoj nemáte někdo nějakou radu jak se naučit na test z angličtiny? Nebo nějaké ukázkové testy? Děkuji reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2015 10:33:00, Lůca) Jeden ukázkový test je na jejich stránkách, jinak se asi moc naučit nedá, buď umíš nebo ne, trošku mě ten test připadá jako část státní maturity z Angličtiny. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2015 15:14:36, Honza) Jak bylo psáno, pořádně se na to připravit nedá, vzorové testy nejsou nikde k nahlédnutí, nicméně taky mi to připomínalo státní angličtinu. Pokud někdo preferuje více online trénink, našel jsem (pouze) tohle, podotýkám, že je to staré a plno těch vědomostních otázek už ve vzorových na polac.cz není.

      http://www.testonline.cz/policejniakademie.shtml reagovat zde
      Telefon: 606644788, Email: hans.kadlecseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2015 01:28:43, Petr Vondra) Co řešíte? Vždyť na je to jedna z nejvíc srandaškol... Tak se učte. Policajti nejsou zrovna intelktuální elita. Když si vzpomenu co na to šlo za matroš z okolí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2015 10:54:57, Lůca) " Vždyť na je to jedna z nejvíc srandaško "...... no, milý Petře, taky mě připadá, že asi zřejmě nebudeš patřit mezi intelektuální elitu a to jistě nejsi policajt.
      Když se podíváš, kolik lidí se na POLAC hlásí a kolik berou, kolik bodů měl ten první a kolik poslední, tak je jasný, že hlásit se tam může kdekdo, ale ti, kteří se tam dostanou, IQ na určité výši mít musí a taky jedna věc je se tam dostat a druhá věc je to vystudovat.
      Samozřejmě i vysokoškolsky vzdělaný člověk může být ***, ale to nemá nic společného s IQ, ale celkově s osobností jedince.
      Když se např. podívám, kdo se z mého okolí hlásí na medicínu, tak jestli se tam dostanou, to abych se za chvíli bála jít k doktorovi a to je medicína nejtěžší za všech Vysokých škol. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.03.2015 12:45:48, Monika) info k 2015/2016 ... http://www.polac.cz/g2/view.php?fbm/student/pocty_st15.html reagovat zde
    Email: monculka22gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2015 13:02:22, Lůca) Tak přihláška je poslaná, jsem zvědavá na počet uchazečů, doufám, že to bude zase o něco míň než vloni, zatím to každý rok klesá, tak snad i letos.
    Jinak připravovat se na přijímačky nějak zatím nestíhám, teď je pro mě nejdůležitější maturita. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.03.2015 13:25:27, Kristina) Ahojte všichni,
      já osobně jsem se na PA ČR dostala před dvěma roky a toho roku se na policejní nedostal nikdo s korupcí, takže si nemyslím, že by to byla tak úplně pravda. Ale také to může být jen tím, že jsem se s tím nesetkala.
      Jinak k přípravě - já jsem si vypracovávala testy ze stránek PA ČR a zabralo mi to asi 3 měsíce, protože jsem si každý pojem vyhledávala alespoň ze 3 zdrojů.... ale je pravda, že jsem se to díky tomu aspoň naučila.

      A ať se daří a vyjde vám to.
      Kristina reagovat zde
      Email: diabolos.manieseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 14:29:04, Jana) Ahoj, minulý rok jsem úspěšně absolvovala přijímačky na Bezpečnostní management ve veřejné správě. Možná vám následující info trochu pomůže.
    1) Podíl zveřejněných otázek v testu byl max 1/3,..
    - co jsem se bavila i s ostatníma lidma, tak říkali, že ty otázky zveřejněný na internetu tvořily max 1/2 víc určitě ne..
    - zbytek otázek byl o všeobecném přehledu a něco byla vyloženě tipovačka, ale vzhledem k tomu, že je test kroužkovací.. tak se vždycky něco logickou úvahou vydedukovat dalo
    - tím rozhodně nechci nějak snižovat vaše nadšení pro zpracovávání zveřejněných otázek, pokud se tam chcete dostat, tak je potřeba si to projít.. rozhodně tím zvýšíte šanci

    2) test z AJ
    - moje úroveň angličtiny není nikterak závratná, maturovala jsem z B1 a myslím že ten test se zvládnout dal
    - určitě tam byly i otázky, kterým jsem nerozuměla vůbec.. ale co si pamatuju, tak netvořily víc jak 1/6(cca je to fakt hooodně hrubý odhad)
    - první část bylo čtení článku, na základě informací z článku jste odpovídali na kroužkovací otázky
    - druhá část byla o slovíčkách.. dali tam slovíčka a vy jste měli zaškrnout definici, která tomu odpovídala

    Ale pamatuji si to opravdu jen zhruba, přece jen už je to nějaký měsíc zpátky

    A co se týče pověsti Policejní akademie, kterou se v posledních týdnech snaží hodně pošpinit média... Radila bych si někdy přečíst na úvodní stránku polac. cz a seznámit se i se stanoviskem školy. Ono číst jen média a vnímat názor jedné strany taky není nejlepší... reagovat zde
    Email: j.jeleniceseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2015 01:20:10, Honza) Honzo Kadleci, je možné se na POLAC dostat bez protekce? Děkuji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2015 21:05:47, k) Mam ten sesit s vypracovanymi otazkami, který mi zajistil, ze jsem na bezpecnostne pravni fakulte. Kdyby mel někdo zajem, prodam. Byla jsem na 13. miste.:) reagovat zde
    Email: kappi.666centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2015 22:11:34, Marek) 2015/2016

    I. Počty studentů přijímaných na PA ČR v Praze na FAKULTU BEZPEČNOSTNĚ PRÁVNÍ:

    1) Bakalářský studijní program Bezpečnostně právní studia
    a) Studijní obor Bezpečnostně právní studia:
    aa) prezenční studium 75 uchazečů z toho:
    25 příslušníků P ČR, 50 ostatních, tj. civilních uchazečů, pracovníků státní a veřejné správy, příslušníků Vojenské policie a Armády ČR, strážníků obecní a městské policie, atd. dále jen ostatní;
    ab) kombinované studium 150 uchazečů z toho:
    75 příslušníků P ČR
    25 příslušníků Vězeňské služby ČR
    10 příslušníků BS - ve služebním poměru dle zák. č. 361/2003 Sb. - příslušníci HZS, Celní správy ČR, GIBS, BIS a ÚZSI - dále jen příslušníci BS;
    40 ostatních.
    b) Studijní obor Policejní činnosti:
    kombinované studium 110 příslušníků P ČR (ze služby pořádkové policie, služby dopravní policie, služby cizinecké policie, SKPV, atd.).
    c) Studijní obor Kriminalistika a další forenzní disciplíny:
    kombinované studium 20 příslušníků P ČR - kriminalistických techniků, expertů, pracovníků Kriminalistického ústavu Praha (dále jen "KÚ"), odborů kriminalistické techniky a expertíz (dále jen "OKTE"), policejních komisařů pověřených vyšetřováním, vyšetřovatelů HZS a příslušníků pověřených orgánů Vojenské policie.
    2) Magisterský studijní program Bezpečnostně právní studia
    a) Studijní obor Policejní management a kriminalistika:
    aa) prezenční studium 25 ostatních;
    ab) kombinované studium 190 uchazečů z toho:
    158 příslušníků P ČR, 7 příslušníků BS,
    25 ostatních.
    b) Studijní obor Bezpečnostně strategická studia:
    prezenční studium 15 ostatních.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2015 09:15:34, Lůca) Takže se moje předpoklady nenaplnily,počet podaných přihlášek proti loňsku neklesl, naopak o 220 stoupl a to vloni brali 90 lidí a letos 50, bodová hranice pro přijetí určitě stoupne, tipuju, že to bude okolo 300 bodů. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přijímačky 2015/2016 - Policejní akademie České republiky
  2. Počet přihlášených 2015 - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Koho vzali na VŠFS na rok 2015/2016? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  4. Přijímací řízení na POLAC 2014/2015 - Policejní akademie České republiky
  5. NSZ-OSP a ZSV 2016 - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.