VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.11.2014 18:11:02, Šárka, zhlédnuto: 1335x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Zdravím vás všechny,mám hrozné dilema a ráda bych si přečetla co nejvíce názorů!!
Chci se příští rok hlásit na VŠ Newton College - Management Cestovního ruchu nebo VŠ Hotelová škola Brno Management Hotelnictví a Cestovního ruchu, bosonožská.
Na NC jsem si mohla na netu přečíst jak kritiku-především ale neobjektivní,nicneříkající ale i chválu na styl učení, praxi atd. Na druhou zmíněnou však nikde nic a vzhledem k tomu bych se vás chtěla zeptat jestli nekdo z vás na těchto školách studoval, nebo studuje a může poskytnout smysluplné názory na školy. Děkuji všem za názory,moc to pro mě znamená

Email: sedlakova.sarseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2014 00:02:47, Porek) Ta kritika v případě NC se asi týkala toho, že NC vystuduje každej de*il, ne? Taky jsem to četl, ale za neobjektivní bych to popravdě nepovažoval, školy by nějak náročné být totiž měly, to pak nemusejí mít status VŠ.
    Chválu na praxi? Praxi si na NC prej každej shání sám - a nemyslím si, že bys to praxí nějak vytrhla, pakliže bude tvoje škola obecně považována za učnák.
    Ale každému dle jeho možností, no. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 16:08:09, Inkvizitor) Je lepší si vrazit rezavý drát do levého nebo do pravého oka? Asi takové je totiž tvé dilema.. reagovat zde
    Web: http://www.youtube.com/watch?v=WH7vDxz_GPw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 18:32:01, Right) Zvaž, jestli chceš následující roky trávit na školách, o kterých panují mezi širokou veřejností dost velké pochybnosti, nebo jestli nezvýšíš na sebe nároky a půjdeš studovat cestovní ruch třeba na VŠE. I když tento obor je dost velká dávačka i na VŠE, ale aspoň studuješ na škole, která má slušné jméno a taky se tam každý nedostane, jako na tebou zmíněné školy. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 22:40:37, Porek) Pravda, cestovní ruch je na VŠE nejlehčí obor, ale taky to je pěkná ptákovina. :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 23:55:38, Šárka) Abych se přiznala bez mučení, tak pro mě je největší strašák matika a ta na těchto oborech je jen na jeden semestr a co jsem si zjišťovala od bývalého kantora z obou škol, tak to je tak že Newton College je údajně těžší než management na bosonožské, takže asi nakonec stejně skončím na škole ne tak mediálně "známé" a pomlouvané..naštěstí mám ještě čas vybírat.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.11.2014 01:58:31, Inkvizitor) Ta matematika je i na většině oborů na VŠE v poměrně směšném rozsahu, přitom jde o teoretický základ nezbytný jak k pochopení některých teoretických východisek, tak i k pochopení základů statistiky. Tedy tvoje "studium bez matematiky" bude samo o sobě prakticky bezcenné. Můžeš sama sebe přesvědčovat, že takový diplom bude mít nějakou cenu. Nebude. Dokonce to bude ještě horší, volbou takového ústavu vysíláš jasný signál o vlastní neschopnosti - tedy jako absolvent nebudeš mít moc šancí se někde uchytit. Jen pro doplnění, tyto školy někdy mávají se statistikami, podle kterých není zaměstnanost jejich absolentů výrazně horší než u kvalitních veřejných vysokých škol. Ano, to je pravda - a současně lež. Poměrně velký počet studentů kombinované formy nebo dokonce prezenčních studentů při zaměstnání a poměrně velký podíl "zlaté mládeže", která má místo zajištěno díky rodičům a nikoliv díky schopnostem, statistiky virtuálně zlepšuje.

      Než šlápneš do ...., tak si zkus nejprve vyjasnit, co a proč chceš vlastně studovat. Pokud náhodou nejsi z takové rodiny, že školné na těchno institucích představuje jen drobnou komplikaci v rozpočtu, tak si uvědom, že po promoci budeš mít dluh za školné a díky "vystudované" škole červenou kartu na většině zajímavých pozic. reagovat zde
      Web: http://www.youtube.com/watch?v=WH7vDxz_GPw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2015 11:54:44, Míša) Šárko,
    tak pro jakou školu ses nakonec rozhodla? Nebo jsi vybrala úplně něco nového? A jak jsi spokojená? reagovat zde
    Email: nadasi.mseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2015 19:46:37, Šárks) Nakonec jsem se přihlásila na VŠOH na Bosonožské a v září nastupuju tak uvidím jak to tam budu zvládat a jak se mi tam bude líbit no. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2015 10:11:39, Míša) Tak pak napiš jaké to tam je a jak se Ti tam studuje, přeji hodně studijních úspěchů :) reagovat zde
        Email: nadasi.mseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Newton College - Výběr vysoké školy
  2. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Kterou ekonomku si vybrat? VŠE Praha, VUT Brno, UTB Zlín, VŠB-TUO, UPCE? - Výběr vysoké školy
  4. Newton College - Ostatní
  5. škola - Ostatní
  6. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  7. vysoká škola nebo vyšší záchranářská - Informace o studiu
  8. Vysoká škola ACADEMIA RERUM CIVILIUM - Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.
  9. MU Brno Ekonomicko-správní fakulta - Ostatní
  10. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.