Studium dvou fakult soucasne


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.12.2014 00:32:21, Mxki, zhlédnuto: 422x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekHezky vecer,
Zajima me, jestli ma nekdo zkusenosti se studiem dvou fakult VSE soucasne? Je tohle vubec teoreticky mozne, a pokud ano, da se to prakticky zvladat? Napr. casove?

Diky za odpoved
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 02:44:37, Julka) Teoreticky je možné asi všechno, třeba i matfyz s medicínou (to možná tak pro miliontinu ročníku), prakticky to pak záleží na jednotlivci a na tom, jak moc ho podporuje rodina.
    Já se chystám dělat přijímačky na magistra na VŠE, na navazujícím na VŠE jsou dva obory, jeden hlavní, na který děláš přijímačky + druhý vedlejší obor si pak můžeš vybrat z kterékoli fakulty (výběr z několika desítek zajímavých specializací). Proč chceš studovat dvě fakulty? Nemůžeš se rozhodnout, který obor by se ti líbil více?:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 18:39:57, Mxki) Díky moc za odpověď. O tom, že na magistru si můžu vybrat specializaci jsem vůbec nevěděl... Skvělá zpráva :)
      Přesně tak, nad studiem dvou oborů jsem přemýšlel proto, že nevím, který si vybrat. Řídit zkušenostmi jiných se moc nedá, protože každý má úplně jiný názor, a ve výsledku to akorát komplikuje rozhodování :) Nejvíc mě ale zajímají Finance na FFÚ, samozřejmě počítám s tím, že to asi nebude procházka růžovým sadem, už jen proto, že jsem z gymplu, na matiku nejsem úplně expert (ikdyž na jedničky, dvojky to většinou uhraju) a s např. účetnictvím nemám nejmenší zkušenost. :) Co studuješ ty? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2014 19:08:31, Julka) Ano ano, máš HS, na tu děláš přijímačky + pak si volíš VS (ale to je až na magistru), takže máš dva obory. :-) Co jsem tak slyšela, tak nejpopulárnější vedlejšky jsou: z FMV ekonomická diplomacie, retail business, komerční komunikace, evropská ekonomická integrace a manažerská informatika ...z NF ekonomická žurnalistika a makroekonomická analýza... z FPH manažerská sociologie a psychologie, personální management, marketing, logistika, finanční manažer ...z FFU oceňování podniku a jeho majetku, auditing, daně v podnikání, peněžní ekonomie a bankovnictví a finanční inženýrství... z FISu datový inženýrství, analýza sociálně-ekonomických dat a kvantitativní analýza.
        Ale vedlejšek je tam mnohem více, třeba analytik fin. sektoru a asi 20 dalších...

        Finance na FFU jsou podle mě dobrá volba. S matikou nebudeš mít asi problém, pokud jsi z gymplu a máš jedničky/dvojky. Účetnictví už bude horší, ale to dělá problém i lidem z obchodek...
        Já jsem na ESF MU, obor ekonomie. Zvažuju na magistra taky FFÚ. :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium dvou škol? - Ostatní
  2. Studium dvou VŠ - Ostatní
  3. Studium dvou VŠ najednou a přerušení jedné z nich - Ostatní
  4. prezenční studium dvou vysokých škol - Výběr vysoké školy
  5. ČZU ekonomka a práva na UK současně - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Jedna bakalářka na dvou oborech - Informace o studiu
  7. Ukončení 1. zapsané vysoké školy (denní forma) a pokračování ve 2. VŠ (kombinované forma) - současné studium - Ostatní
  8. studium dvou oborů souběžně - Ostatní
  9. Studium na dvou vysokých školách - Ostatní
  10. Studium na VŠE a PA současně? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.