Skrátené štúdium Bc. po Dis.


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.01.2015 23:13:30, Misha, zhlédnuto: 545x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Ahojte,
píšem tento príspevok pretože potrebujem poradiť s výberom VŠ po doštudovaní VOŠ odbor medzinárodné podnikanie. Študujem rada a nikdy som nemala problém sa niečo naučiť. Mám vcelku dobrú prácu, ktorú som získala vďaka praxi z VOŠky, zamestnávateľ mi však odporučil dokončiť si Bc., čím mi vlastne naznačil, že ak chcem kariérne rásť musím ísť ešte študovať. Potrebujem od vás radu kam sa hlásiť. V ČR je množstvo súkromných škôl kde dokončenie titulu za skrátenú dobu poskytujú. Nechcem si samozrejme titul iba zaplatiť, chcem sa aj niečo nové dozvedieť a naučiť. Avšak nestojím ani o školu, kde budú profesori pri skúškach bazírovať na detailoch a vyžadovať učenie sa kníh od slova do slova. Ide mi najmä o ľudský prístup, ochotu, aby som nemala problém so zháňaním študijných materiálov a keďže budem študovať externe aby som nemusela do školy chodiť každý víkend. Som skôr teoretický typ, a nanešťastie sa na ekonomických VŠ vyžaduje aj matematika, ktorú som nikdy nemala veľmi v láske. Viete mi prosím poradiť nejakú súkromnú školu, ktorá nemá poškodenú povesť škandálmi o rozdávaní diplomov a štúdium na nej sa dá popri práci v pohode zvládnuť ? Vopred veľmi pekne ďakujem za akékoľvek skúsenosti s ktorými sa podelíte :)

Email: michaela.kamenistacentrumsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2015 19:12:00, Lopata) Tady seš špatně, tohle je český server. reagovat zde
    Email: Lopataseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2015 22:25:20, Misha) Ja viem, že je český, ale keďže na Slovensku neexistujú školy kde sa dá za skrátené obdobie dokončiť Bc musím sa hlásiť na českú školu. . . Nechcem si titul iba kúpiť, ale keďže väčšina vašich súkromiek má zle meno a problémy s akreditáciou chcela som radu od niekoho kto si takto školu doštudoval a malo to aj nejakú hodnotu. reagovat zde
      Email: michaela.kamenistacentrumsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2015 19:38:18, Opickadrzá) Vysvětlila bych šéfovi, že ačkoli jsem studijní typ, tak bych normální veřejnou školu při práci asi nezvládla a za koupený titul na odpadní soukromce nechci vyhazovat peníze. :D S10
    Jinak ale, pokud ti jde jen o titul, tak jdi na UJAK, školu modelek. Zaplatíš si a máš to jisté. ;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2015 12:19:49, Inkvizitor) Mám z toho takový pocit, že spíš jsi houpá a chceš to zakrýt spoustou slov. Na jedné straně píšeš, že jsi nikdy neměla problém se něco naučit, ale na druhé straně ti najednou vadí (i když to halíš do ptákoviny o bazírování na detailech), na jedné straně píšeš, že jsi teoretický typ, ale na druhé straně máš asi problémy i se středoškolskou matematikou (i. víc se na VOŠ nebere, ii. čistá matematika je prubířským kamenem teoretického myšlení),....

    Prostě si to rozmysli: Buď si přiznej, že si chceš koupit diplom a diplom si kup. Nebo na sobě začni makat a seriózně studuj. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=Wn_f0odpg30
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2015 14:06:59, Misha) Inkvizitor: som teoretický typ, čo znamená, že nemám problém sa naučiť čokoľvek teoretické, priznám si a nehanbím sa za to že logické myslenie mi chýba, náhodou som pred VOŠ vychodila tretie najťažšie gymnázium v Bratislave, kde sme celú dobu matematiku mali a nikdy som nemala horšie než 2, ide len o to že nechcem študovať niečo čo ma nebaví. Chcela som študovať VŠ u nás v Bratislave, aj ma prijali, potom sa však stali v našej rodine isté udalosti, kvôli ktorým som musela štúdium odložiť na vedľajšiu koľaj. A môj príspevok bol žiadosťou o radu a nie o hlúpe názory na moju osobu, čo si asi nepochopil, keď si ho čítal. Vážne nestojím o tvoje komentáre, keďže zrejme patríš do skupiny ľudí, ktorí sú svojím životom natoľko znechutení (pretože je prázdny a nudný), že sa musia stoj čo stoj starať do životov druhých ako vidno z množstva negatívnych komentárov, ktoré flákaš kade tade, čo značí, že nič lepšie a zaujímavejšie asi na práci nemáš. Po pravde je mi ťa trochu ľúto.

      Chcem ešte raz poprosiť tých, ktorí majú VOŠ a dokončili si Bc. štúdium aby sa podelili o informácie.

      Ďakujem reagovat zde
      Email: michaela.kamenistacentrumsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2015 14:21:59, Inkvizitor) "som teoretický typ, čo znamená, že nemám problém sa naučiť čokoľvek teoretické,"
    Teoretický typ je ve většině psychologických teorií (které takovou typologii zavádějí) definován jako takový typ člověka, který preferuje teoretické a abstraktní poznání a myšlení. Ty jsi typ dejme tomu mechanický, lidově se tomu říká nemyslící drtič.

    "náhodou som pred VOŠ vychodila tretie najťažšie gymnázium v Bratislave, kde sme celú dobu matematiku mali a nikdy som nemala horšie než 2, ide len o to že nechcem študovať niečo čo ma nebaví."
    Tedy jinými slovy říkáš totéž: Nechceš si připustit, že si chceš jen koupit titul bez odpovídající snahy.


    "A môj príspevok bol žiadosťou o radu a nie o hlúpe názory na moju osobu, čo si asi nepochopil, keď si ho čítal."
    Radu jsi dostala: Buď si přiznej, že si chceš bez námahy koupit bezcenný titul, nebo nefňukej a makej na sobě.

    "Vážne nestojím o tvoje komentáre, keďže zrejme patríš do skupiny ľudí, ktorí sú svojím životom natoľko znechutení (pretože je prázdny a nudný), že sa musia stoj čo stoj starať do životov druhých ako vidno z množstva negatívnych komentárov, ktoré flákaš kade tade, čo značí, že nič lepšie a zaujímavejšie asi na práci nemáš. Po pravde je mi ťa trochu ľúto."
    Hlavně nezapomeň dodat, že mi odstávají uši. To prý zabírá, tedy alespoň na duševní trpaslíky.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2015 10:06:49, J. Koždoň) Tak to bych ti doporučil školu, na které zrovna studuji - Hornoslezskou vysokou školu obchodní v Ostravě. Studuji obor Mezinárodní vztahy se specializací zahraniční obchod. A matematiku u nás nemáme:), což jsem sám rád, protože ta i nikdy nějak zvlášť nešla. Jedná se o zahraniční fakultu soukromé polské vysoké školy a musím přiznat, že jsem měl zpočátku sám obavy (po aférách jiných polských škol - viz. Sezemice), ale zjistil jsem si dost informací na polských studentských fórech a tato škola má v Polsku hodně dobré jméno a patří mezi nejlépe hodnocené soukromé školy. A jelikož to nemám z Ostravy do Katovic daleko, tak jsem se tam jel i podívat, jak to funguje a pobavil jsem nejprve i s jejich studenty tam. Teď už studuji a jsem spokojený a při práci to zvládám lehce. Takže můžu doporučit:D. reagovat zde
    Email: j.kozdonseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2015 15:42:33, Inkvizitor) O tvých studijních dispozicích napovídá mnohé i tečka za "viz".

      Nejlepší soukromá vysoká škola v Polsku je obecně hodně špatné doporučení, Polské vysoké školy jsou totiž celkově poněkud slabší než ty naše. Dobré jméno ve světě mají jen Jagelonská univerzita v Krakově a samozřejmě Varšavská univerzita, diskuze o jméně by se daly vést např. o Univerzitě Adama Mickiewicze v Poznani, Polytechnikách ve Varšavě, Krakově a možná i v Lodži, ale to se pohybujeme tak někde na úrovni našich škol typu ZČU v Plzni, VŠB-TUO v Ostravě nebo TU v Liberci. Takže ano, diplom si koupíš - ale lucidním lidem v oboru budeš jen k smíchu. reagovat zde
      Web: https://www.youtube.com/watch?v=5vUSZASQ1Nc
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2015 10:31:06, Jirka) V Brně nabízí toto zkrácené studium AKADEMIE STING. Studuje se 4 semestry, platí se pouze 3 (poslední je na přípravu práce a samostudium). Shodou okolností byla nyní AS oceněna jako nejlepší vysoká soukromá škola v ČR! Informace o uznávání předchozího studia jsou zde: http://www.sting.cz/studium_pro_absolventy_vos/ reagovat zde
    Email: juraurbanekgmailcom

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.