Zkušenosti s VŠFS, MUP, Newton collage


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.02.2015 15:17:47, Naemi146, zhlédnuto: 4343x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Dobrý den,
máte tu někdo zkušenosti s VŠ Finanční a správní, Metropolitní univerzitou nebo Newton Collage v Praze? :)

Email: pokornaeliska146gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2015 15:29:43, Petr) VŠFS je rozhodně kvalitní univerzita. Není rozhodně jednoduchá, jak píšou lidé, kteří na této univerzitě nestudují. Škola se dá udělat, ale zadarmo to opravdu není. Na Bc. studiu se nás z 200 v prváku dostalo do 3. ročníku cca necelých 80. Na škole učí mnoho odborníků z praxe a je velká šance, že si najdeš práci v oboru již během studia. Uplatnitelnost absolventů je rovněž slušná. Rozhodně se nenech vykolejit povídačkami o tom, že se neuplatníš. Oni se totiž neuplatní ani lidé z VŠE NA POZICÍCH, KTERÉ JSOU TAK PROKLAMOVÁNY. Určitě nelze jít jako absolvent s nulovou zkušeností na post TOP Managera. Pokud se budeš hlásit na absolventské pozice, tak jako většina lidí z VŠFS, nebudeš mít problém. Jinak z mé osobní zkušenosti vím, že s VŠFS problém není, a že všichni z ročníku pracují na dobrých postech.

    Více info ti rád sdělím do emailu. reagovat zde
    Email: newluckyboyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2015 16:06:25, Lol) "Na Bc. studiu se nás z 200 v prváku dostalo do 3. ročníku cca necelých 80."

    To jsi asi nestudoval VŠFS, ale ČVUT. Když už chceš znít cool, alespoň si ověř fakta, nehledě na fakt, že i kdyby vylili více než polovinu, tak je to pořád u školy nedouků docela málo.

    "je velká šance, že si najdeš práci v oboru již během studia"

    Tak jasně, když na té škole děláš velké ***, mám tam známého, tak vím, jak proplouvá de facto bez učení a práci se věnuje na HPP už od prváku.

    "Uplatnitelnost absolventů je rovněž slušná"

    Ano, v Tescu za kasou je míst stále hodně..., to je nejčastější uplatnění lidí, co studují a ještě nemají práci, hodnotit uplatnění, když je člověk úředník nebo ve firmě, a tedy má práci, to je fakt bezmozkovina, kterou využívají k náboru tupců snad jen soukromé školy.

    "Pokud se budeš hlásit na absolventské pozice, tak jako většina lidí z VŠFS, nebudeš mít problém"

    Ano, na absolventské pozice v Mcdonaldovi to problém určitě nebude.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2015 16:14:49, Lol) I když..., ta úmrtnost by mohla být u oboru informatika, jinak je to na VŠFS celkově směšné, nějakých 15 % by Šenkýřová PR, což je ale vzhledem k ****tě nabíraných studentů a formě studia spíše výsměch.
      Tvé tvrzení by tak bylo na hraně pravdivosti jen v případě, že bys studoval aplikovanou informatiku, tam se dnes uplatní každej, i pomalu bez školy. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 20:45:58, Petr Vondra) Jestli ta "úmrtnost" spíš není daná tím že dost lidí samo odejde bud z finančních důvodů a nebo na veřejnou školu že...Ale to už je asi na autora textu moc složitá úvaha... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2015 19:55:41, LordHaart) Ahoj, já se na jednu z nich chystám od nového školního roku.
    VŠFS a MUP mi přijdou hodně podobné a pokud nenajdu zásadní rozdíl, tak vyhraje MUP díky bližší poloze.
    Newton college se mi jeví jako o něco slabší škola, na druhou stranu předměty v programu dokonale splňují to co hledám, zatímco MUP a VŠFS to splňují tak z 90%.
    Zatím je ještě čas se rozhodnout, takže nikam nespěchám. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 08:41:30, LordHaart) Jinak pro doplnění mě zajímají tyhle programy:

      http://www.newtoncollege.cz/sekce/dalkove-studium/studijni-plan-oboru-globalni-podnikani-a-management-specializace-mezinarodni-podnikani-1

      http://www.mup.cz/cz/down load/studijni-plan-mo-bc-k-2014-2015.pdf

      http://www.vsfs.cz/?id=1065-rizeni-podniku-a-podnikov...

      MUP a VŠFS to mají víc zaměřeno na finance, NC víc na management a vedení lidí.
      VŠFS asi vyřadím a budu se už rozhodovat jen mezi NC a MUP.
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2015 10:37:31, Klára) Já jsem na NC studovala bakaláře, právě teď uvažuji o pokračujícím magistrovi, co jsem se teď dívala, mají i bakaláře v angličtině - to, co Tě zajímá Global Business and Management, na to bych šla teď já :D ale Bc. už mám za sebou. Líbil se mi hlavně přístup vyučujících, taky přednášky Tomšíka, mimo výuku nabízí i skvělé kurzy, třeba to NLP je podle mě velká pecka. Byla jsem moc spokojkená i s výukou a její formou. Chtěli po nás kritické uvažování, hlavně schopnost projevu, dost jsme v hodinách mluvili a vystupovali. Není to takové statické "testové" prostředí. S těmi ostatními dvěma školami nemám zkušenost, tak bohužel nemůžu radit... reagovat zde
        Email: klara.dvorakova11postcz

Podobné příspěvky:
  1. VSVSMV a VSFS - Výběr vysoké školy
  2. Přijímací řízení Newton University - NEWTON University
  3. Studium na Všfs - Ostatní
  4. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  5. SVŠE, VŠFS či jiná škola? - Výběr vysoké školy
  6. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. VŠFS ma hloupe vedeni - Výběr vysoké školy
  8. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  9. Newton College - Výběr vysoké školy
  10. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.