Studium na VŠEM

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.02.2015 16:43:37, Andrea L., zhlédnuto: 1428x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem potencionálním uchazečům o studium na VŠEM.
Studuji Marketingový program Bc. se zaměřením na Reklamu a PR. Přihlásit se na tuto školu mohu jedině doporučit - vynikající sbor pedagogů z praxe, vybavení školy je moderní včetně sympatického designu (barvy zelená a modrá), vlastní aula (kde probíhají promoce, zvou se hosté různých profesí, pořádají se zde i mimoškolní aktivity - výstavy, taneční představení, hudební koncerty, promítání), posilovna, klub, studovna, knihovna! Stále se zefektivňuje výuka a vytváří se nové možnosti (co, kdy, jak a lépe), zdokonalují se a hlavně zjednodušují webové stránky školy, které pak poskytují lepší orientaci v informací, které jsou důležité...Součástí rozvrhu, který si student vytvoří sám (je vypsána i doporučená struktura), jak bez časového presu se vypořádat nejen s přednáškami, ale i závěrečnými pracemi, tak i s praktickými aplikacemi a povinnou praxí během studia. Tato škola není pouze o tom zasednout za stůl, vyslechnout přednášku, biflovat se doma a jít na zkoušku. Tato škola dává možnosti všem studentům setkat se s praxí, zapojit se a ovlivnit dění. K dispozici je i poradna (právní, pedagogicko profesní, finanční, studijní a psychologická), která vám nabízí pomoc s problémy, které se týkají vašeho běžného mimoškolního života. Stále je řeč o soukromé vysoké škole, která se platí, ale v rámci cenových úrovní se jedná o částky ne tak alarmující a to za služby, se kterými jsem se nesetkala na jiných školách (ať už soukromých či státních). Škola má těžší seminární práce (i když pouze jen 2 za studium), ale za to zkoušky probíhají na počítačích a ne ústní formou, což může být pro některé velké pozitivum. Jestli váháte, teď už doufám, že méně...přeji hodně úspěchů a nevzdávejte se studia, má na něj každý a díky němu se před vámi svět rozšiřuje :)

Email: andylibseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2015 21:36:32, Nicola) Zdravím všechny bývalé, současné ale hlavně budoucí studenty této školy. Jsem bývalou studentkou navazujícího magisterského studia. Ráda bych se podělila o své zkušenosti s touto "prestižní" školou. Co se týče kvality výuky, vyučujících lektorů a profesoru byla jsem naprosto spokojená.

    Školu jsem nedokončila, protože jsem byla VYLOUČENA ze studia z důvodu vykonání zkoušky (ve stejné budově školy) během NEPOVINNÉ PŘEDNÁŠKY. Po vykonané zkoušce jsem se opět vrátila do výuky. Důvodem mého vyloučení bylo: hrubé nedodržování vnitřních předpisů VŠEM. Vyloučených studentů bylo přes dvacet. Bylo s námi všemi zahájeno disciplinární řízení, následně jsme sepisovali odvolání proti výsledku disciplinárka, a opět dlouhé čekání na vyjádření rektora. Chci jen ZDŮRAZNIT, že výsledkem disciplinárního řízení NEBYLO napomenutí nebo třeba podmínečné vyloučení, ale natvrdo VYHAZOV. Celé se to táhlo asi 3 měsíce. Ovšem už předem měla škola jasno a rozhodnuto, že nás zpátky nevezme. Nikdo z nás nebyl na školu znovu přijat. Podotýkám, že většina z nás byla vynikajícími studenty s velmi dobrými studijními výsledky.
    Mě osobně chyběly vykonat poslední tři zkoušky, v závěrečném trimestru. Do školy jsem chodila poctivě a ráda. Bohužel tohle se asi na VSEM necení.

    ZÁVĚREM: Škola vybrala školné (50.000,-), nechala mě tam půl roku chodit, úspěšně složit všechny zkoušky (za dva trimestry) a následně mě vyhodit !!!! Je zjevné, že neviděla z mých a výsledků mých spolužáků možnost prodloužení studia (vidinu dalších peněz za školné) tak nás prostě vyhodili !!!

    SMUTNÉ, ALE PRAVDIVÉ. TAKŽE VŠEM URČITĚ NEDOPORUČUJI.

    Pokud budete mít zájem na cokoliv se zeptat neváhejte mě kontaktovat: NicoleMcshadowseznamcz

    A STUDIJNÍM ODDĚLENÍ SE NEBUDU ANI VYJADŘOVAT VŮBEC. Nikdo nic neví, každý říká něco jiného a když se chcete na něco zeptat odkáží Vás na kontaktní formulář! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.02.2015 18:49:00, zka) Jako vtip dobré.......aneb jak říká inkvizotor "teď tu o pejskovi a kočičce" reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  2. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  3. VŠEM prezenční studium Bc. a Ing. - Ostatní
  4. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  5. Studium VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. První rok studia na VŠEM - Ostatní
  7. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  8. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. VŠEM recenze - Informace o studiu
  10. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.