BAKALÁŘKY BĚHEM MAGISTERSKÉHO STUDIA?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.02.2007 19:30:18, Pavel, zhlédnuto: 373x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, prosííííííím pořebuju radu - když nastoupím na vejšku s tím, že je to studium magisterské, můžu po 6 semestrech odejít s titulem bakalář? Jinak řečeno - dělá se během magisterského studia i bakalářská zkouška po 3 letech?? Nebo alespoň někde? Nejvíc by mě zajímala ekonomka na MU (magisterské studim Podnikové hospodářství) Moc dík
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2007 21:31:42, Lenka) Myslím si,že to nejde. Buď je to bakalářské a nebo magisterské. Na bakalářské lze na některá studia navázat magistrem. Najít si jen bakaláře, to je jediné řešení. Doufám, že ti neradím špatně :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2007 21:36:17, Tomáš) Ahoj, byl jsem magisterské studium na VŠE a myslím, že možnost udělat si bakaláře jsem měl, ale musel bych dělat nějaké zkoušky navíc, tak jsem to nechal být a teď si musím vystačit s Ing. :) reagovat zde
    Email: tomas.holyvejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2007 09:57:30, Petra) já si vybrala bakalářský obor a pak navazující magisterský..na roky to vychází stejně a kdyby někdy ve čtvrťáku objevil předmět, který by mě nesedl tak škoda 4 roků..takhle je aspoň bc :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2007 10:58:08, storno) Podle Bologneské konference je studium od r.1998 třístupňové-tedy každý, kdo chce být magistrem,musí splnit náležitosti bakaláře!takže samosebou to možné je,záleží na vlastní vejšce, jak to organizuje-např ČZU má bakaláře - ti končí třeták v dubnu a v květnu mají SZB, nebo magisterské- tam třetáci končí ročník normálně a na konci září skládají SZB, přičemž pokud nechtějí pokračovat, nikdo je nenutí...ale každý, kdo dnes dostuduje magisterský, musí nejdřív ukončit bakalářský stupeň; obráceně to neplatí.Obecně Bc.2,5-4 roky dle oboru, Ing./Mgr. 1,5-3 roky dle oboru, ale AŽ PO Bc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2007 18:39:58, Pavel) takže jestli to dobře chápu, tak by měla být teoreticky možnost udělat si pouze bakaláře na magisterském na každé škole? během magisterského studia tedy každý podstoupí něco obdobného bakalářským zkouškám, nebo jen když se rozhodne? Jinak díky za odpovědi:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2007 19:24:29, Radek) to Pavel ,reagující na storno:
    já bych to asi nezobecňoval. Jsou obory, jako třeba magisterské Právo, Všeobecné lékařství (MUDr.), které prostě nerozdělíš a pochybuji že by ti dali v půlce studia Bc. v tom oboru. Ono také záleží jak je ten obor akreditován - myslím že když mají jen magisterský obor Právo, který je pětiletý a udílí titul Mgr., nemůžou si dělat co chtějí a dávat studentům nějaké Bc. Takže bych se zeptal na konkrétní škole a fakultě někoho, kdo to má na starosti. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Časová náročnost magisterského studia. - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  2. Úmrtnost během studia - Ostatní
  3. Uznání již obhájené bakalářky - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Odložení odevzdání bakalářky - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.