Počet bodů pro přijetí na Mendelku


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.05.2015 12:08:25, anonym, zhlédnuto: 3894x, reakcí celkem: 22Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNevíte někdo..kolik je potřeba mít bodů na přijetí do fakulty regionálního rozvoje Mendelka?
Nebo aspoň kolik stačilo loni?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2015 15:43:42, Petra) Ahoj já mám 142, tak doufám, že se dostanu :D kolik mas ty? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 12:12:17, Gejby) Já mám 162 a taky teda doufám, že to bude stačit. Myslím ale, že hranice bude vyšší jak loni, ten test beztak sedl lidem víc než ty klasické TSP...Zachránila mě angličtina, test byl pěkně na nic. Tak jsem teda zvědavá... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 16:06:11, anonym) Podle mě tento rok byly TSP složitější, jak minulý roky, aspoň podle vzoru, co mají na stránkách. Navíc na stránkách mají také uvedeno, že maximální počet přijímaných je tento rok 250, tak snad to nebude tak hrozný. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 19:45:57, Gejby) Ono asi záleží. Ale já jsem teď byla na jiné výšce a některé věci jsem si z gymplu už nepamatovala, což třeba vy máte výhodu. (Ale stejně bych je nevěděla ani kdybych teď maturovala :D) Uvidíme, ale už to chci vědět. Nevíte, kolik je celkem termínů? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 03:53:42, anonym) Ono asi těžko říct. Je ***ý, že na stránkách nemají napsáno, kolik bodů bylo potřeba minulej rok na to, aby se člověk dostal, takhle těžko můžeme odhadovat, no.. už bych taky ráda viděla výsledky. A bohužel ne každý má tu výhodu, já odjela po maturitě do zahraničí a ze školy si toho taky už tolik bohužel nepamatuji. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2019 22:26:41, Lucka) https://1url.cz/1MplD reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 13:08:24, A) A nevíte někdo kdy se dozvíme..jestli jsme přijati či ne?! Přijde mi ze na metu nejsou žádné informace a na elektronické prihlasce jsem také nic nenašla :( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 19:46:57, Gejby) Prý v půlce června...ale já bych řekla, že by to mohlo být hned po tom, co to budeme mít všichni za sebou. Přece jen to mají v systému černé na bílém... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 22:15:33, Petra) Poslední termín je 3.6 takže si myslím, že do to meli hned třeba toho 4 dát ne, když už automaticky všichni uchazeči budou mít hotovo :) ...hlasíte se na regionální rozvoj nebo mezinarodní regionální studia? :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 22:28:05, Gejby) Já si to dala na obojí. Trochu jsem to podcenila s přihláškama a pak hledala, kde se dá ještě přihlásit a z toho mála jsem si vybrala tohle před Báňskou. Kdyby mě vzali, tak to hodně zvážím, prodiskutuju s našima a tak...Oba obory mě lákají, ale ještě mě čekají troje přijímačky, tak uvidíme :-) Co ty? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 13:12:19, Simča) Ahoj, myslíte ze 118b bude stačit? : reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 17:14:33, Petra) Ahoj Simčo, doufej v to, ale obavám se, že asi ne. :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 23:21:28, Petra) Jee Gejby uplne mi mluvíš z duše. Já jsem tedka byla první rok na výšce a ukončila jsem studium, jelikož jsem si vybrala obor s fyzikou, což jak jsem zjistila, vubec neni pro mě a absolutne mě to nebavilo, takže doufám, že tohle mě bude bavit :) Já si právě taky dala obojí a popravde, nerozumím tomu, jaký v tom je vůbec rozdíl :D Kam ještě dělas prihlasky? :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 20:28:21, Gejby) Já jsem byla na VŠE a to už nikdy víc!!!! :-D Dala jsem si ještě na pajdáky - aj/čj do Prahy a Ostravy a na žurnalistiku do Prahy, ale to chci jen zkusit, není šance, aby mě vzali. Zajímá mě jen sport :-D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 21:11:02, Petra) Jo tak žurina je zajímavá, taky mě lákala. Já jsem si dala jen ty dva obory na frrms a pak na muni na filde psychologii, na kterou je takový náprask víc než na medinu, takže bez šance no :D ..ale ještě výsledky nejsou. Držím ti palce na dalších přijímačkách a kdyby ti všechny vyšly, kam by jsi šla? :) jo a jinak nevíš jaký je rozdíl mezi těma oborama na frrms? četla jsem si to asi 3 krát už a pořád nevím :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 06:05:11, Verca) Decka 116 b na RR bude stačit? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2015 22:05:03, eva) myslite, ze mi bude stacit 136 bodu?? aspon na odvolani reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2015 15:31:26, Dadi) Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli náhodnou nevíte nebo tu není někdo, kdo minulej rok se dostal na odvolání na mezinárodní studia na mendlovku a měl 120 bodů??..nebo nevíte kolik měl poslední přijatej na odvolání?...nemůžu to nikde najít...S15 reagovat zde
    Email: nanynany94seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2015 18:14:09, Kuba) 100 bodů a víc by neměl být problém s přijetím. Aspoň minulej rok to stačilo (ani nebylo potřeba odvolání). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2015 18:28:45, Dada) Ahá, no a stejně jsem se letos nedostala..ale docela mě to potěšilo, zkusím odvolání :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2015 10:33:56, Lucie) Ahoj, já teda nevím, ale četla jsem, že i minulý rok bylo potřeba nějakých min. 125.. to máš odkud takové informace? Ale jinak díky, taky mně to celkem uklidnilo. :-) reagovat zde
        Email: luciegarcicovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2017 18:59:23, Stáňa) Ahoj, jak jste dali dnes přímačky na ekonomku.
    Já součet 118 bodů. - asi nic moc. reagovat zde
    Email: pistahufnagltiscalicz

Podobné příspěvky:
  1. PEF CZU - kolik bodů loni stačilo? - Ostatní
  2. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu - Mendelova univerzita v Brně
  4. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  5. bodova hranice pro prijeti - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Bonifikace a přijetí na základě scio OSP - Univerzita Pardubice
  7. kolik bodů na mezinárodní obchod na VŠE - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Přijetí na UJEP - FSE 2011 - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.