CEVRO vs. veřejná vejška???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2015 14:27:47, Martina, zhlédnuto: 2078x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím radu,je tu někdo kdo má osobní zkušenost s Cevro Institutem? Všude je Cevro chváleno,jako jedna z nejlepších soukr. vys. TEXT škol a tak by mě zajímal názor někoho,kdo má už něco za sebou a jak to vidí...Chystám se na veřejnou správu...díky

Email: zzka.2sezamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2015 14:47:20, Markéta P.) Mám za sebou jeden rok Bc. studia...a jsem velice spokojená...taky jsem se bála,ale myslím,že to jsou velice dobře investované peníze - do vzdělání...ve škole se mi líbí,všecko je o osobní domluvě,vzájemném respektu...úplně něco jiného než je člověk zvyklí ze střední...a osobně si myslím,že CEVRO má i velice dobré jméno,co se týče soukr. vys. škol v téhle zemi... reagovat zde
    Email: polakova.3seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2015 15:52:42, max) Zvyklí? Pro takovéto studenty je přesně tato škola. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2015 11:20:17, spears) Porovnávat soukromku s veřejkou to prostě nelze. Když bych vzal v potaz porovnání soukromky se soukromkou, tak si myslím, že Cevro není na tom tak špatně. Dle mého názoru nejlepší soukromkou je MUP a pak zbytek. Čím více reklam v hromadné dopravě, tím více na ho*** škola je. Subjektivní názor ;) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2015 16:07:18, RSK) MUP? Tak zrovna s pověstí, kterou MUP má (bohatí Rusové, synáčci apod) bych si dovolil pochybovat. Z celkem očividných důvodů bych řekl, že kvalitnější/relevantnější vzdělání poskytnout technicky zaměřené soukromé školy...kterých je předpokládám opravdu málo... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.12.2020 13:03:35, asym) cevro a dobré jméno? vždyť se koukněte kdo všechno tam již "přednášel" langrem počínaje a vondrou konče - fůůj - bleeéS05 reagovat zde
      Email: asymseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2015 18:45:19, Inkvizitor) Jedna z nejlepších soukromých vysokých škol v ČR je něco jako premiant zvláštní školy. Řada zejména regionálních veřejných vysokých škol na tom nemůže být z celkem zřejmých důvodů lépe. Studium na nich je jen pro příslušného studenta levnější (neplatí školné) a pro společnost dražší (je placen z našich daní). U studia něčeho tak pochybného jako je obor "státní správa" je to v zásadě jedno... reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=ucgU2DJlBiw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2015 09:04:32, Denisa) Na Cevru studuji NMgr. dálkově a jsem spokojená.
    Zatím to zvládám i při práci, ikdyž ve zkouškovém je to záhul...
    Cevro je sice škola soukromá, ale zas s výborným zázemím, pedagogy, s širokou nabídkou seminářů a diskuzí na aktuální témata (na státní VŠ jsem toto nezažila).... to se mi na škole asi líbí nejvíc, že reaguje na nejaktuálnější témata a propojuje s praxí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2015 13:57:41, x) Takže jsi polopromovaný (Bc.) dělostřelec, ty státní vysoká školo? Když ani nevíš, kde jsi studovala, je pravděpodobné, že jsi tam vůbec nestudovala a pouze pácháš guerilla marketing. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2015 14:17:56, Nikola) Koukám,že když se člověk na něco zeptá,vždycky se najde někdo kdo to schodí...aniž by měl osobní zkušenost :o(
    Ale to je jedno....kdyby snad někdo ještě váhal a chěl se i letos přihlásit - Den otevřených dveří na Cevro Institutu je 2.9.2015 reagovat zde
    Email: kakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2015 15:07:00, x) Ochutnala jsi někdy ho/no, abys mohla tvrdit z osobní zkušenosti, že je to nechutné? Ne? Tak příště jdi na záchod s příborem, ty osobní zkušenosti... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2015 15:11:31, aleš) co se týká cevro institut, tak tam každej rozhodně neprojde, minimálně ne na právu. Musím říct, že na začátku asi dost lidí myslelo že když je to placené tak projdou. Omyl. Cevro je co se týká náročnosti opravdu jen pro ty co je obor který studují zajímá a baví. Před 3 ma lety nás bylo v ročníku 200. Dnes 80. škola je to prostě náročná, co se týká výuky a její kvality, nedá se říct špatné slovo. Přednáší jen kapacity, ale ty nároky jsou někdy až přes čáru. to jak jsou profesoři drsní zaskočilo kde koho, většinou to jsou lidi z karlovky nebo kapacity typu štenglová, sokol apod a ti vás jsou schopní vylejt ze zkoušky bez mrknutí oka. naopak na rozdíl od veřejné vš se ale cevro studentům věnuje v dohodnutý čas, zájem něco naučit je je prostě jinde, a to mám osobní zkušenost s veřejnou VŠE kde jsem si udělal Ing., subjektivně můžu říct, že komu se nechce pokaždý aspoň týden připravovat na zkoušky asi by měl zvolit jinou variantu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.09.2015 12:22:25, Inkvizitor) Podle úrovně tvého prasopisu lze přiřadit tvému tvrzení o studiu na VŠE jen malou úroveň věrohodnosti. Dále odpad sám nic neznamená, stejně tak může být známkou houfného úprku těch, kterým zůstala alespoň trocha zdravého rozumu. reagovat zde
      Web: https://www.youtube.com/watch?v=5ZegQYgygdw
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2016 22:13:00, kuba) je evidentní, že máš nějaký komplex reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2016 22:44:44, Damodaran) Hlavně má pravdu. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2016 00:05:39, kuba) stačí si přečíst jeho příspěvky a poznáš, co to je za člověka. prakticky každého jenom uráží, klidně i kvůli gramatice. co se týká cevra, tak pravdu rozhodně nemá. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. CEVRO Institut - Zkušenosti + Info - CEVRO Institut, z. ú.
  2. cevro institut - Informace o studiu
  3. CEVRO - zkušenosti - CEVRO Institut, z. ú.
  4. Volba mezi VŠO, VŠFS, CEVRO - Výběr vysoké školy
  5. Veřejná správa a regionální rozvoj nebo provoz a ekonomika?? - Ostatní
  6. MUP nebo Cevro? - Výběr vysoké školy
  7. Ekf VŠB - Veřejná ekonomika a správa - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  8. Veřejná ekonomika - Informace o studiu
  9. Univerzita Palackého - Veřejná správa - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. Přijímací řízení - Veřejná správa - Mendelova univerzita v Brně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.