Prodám modelové otázky na 1. lf


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2015 17:46:45, Tereza, zhlédnuto: 1229x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Dobrý den, nabízím modelovky na 1. lf z roku 2011. Mám všechny tři knížky, jsem ochotna prodat i po jedné. Biologie obsahuje 1730 otázek, fyzika 1262 otázek a chemie 1284 otázek. Jelikož jsem je sama letos sama sháněla na přijímačky a nesehnala, tak jsem si je okopírovala od kamaráda. Takže nabízím tři okopírované knížky těch originálních- růžové, zelené a modré. Mám to svázané kroužkovou vazbou, takže se s tím dobře pracuje. Knížky jsou nepopsané. Fotky vám mohu zaslat na mail. :)
Jinak vím, že se prodávají už nové modelovky a sama jsem nevěděla, z kterých se učit. Ty novější jsou ale zkráceny skoro o 3000 otázek (je to výcuc z těch z roku 2011, které zde nabízím) a nakonec jsem někde na internetu vyčetla, že je lepší se učit z těch starších, kde je toho více, že budu mít větší jistotu. A vyplatilo se. Tak i Vám budoucí medici přeji hodně štěstí!

Cena za jednu knihu je 200 Kč, za komplet 600 Kč + poštovné.

Na formě platby a zaslání se můžeme domluvit.

Pro bližší informace mi můžete napsat na mail: terezakissovaseznamcz

Email: kissovaterezaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2017 12:20:52, Marta) Nabízím knihy modelových otázek na 1. LF UK Praha v elektronické podobě
    - biologie, chemie, fyzika
    Cena - jedna kniha za 90 Kč, celá sada za 250 Kč

    Neváhejte mě kontaktovat na email materialykprijimackamseznamcz reagovat zde
    Email: materialykprijimackamseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2017 15:26:05, x) Nabízet ke stažení digitalizované staré knihy modelových otázek je snad nelegální, ale v zásadě pochopitelné. Marně přemýšlím nad tím, jaká svině musí být člověk, aby si tyto otázky stáhl např. na uloz.to a pak je dál šířil za úplatu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2017 21:15:19, Marta) Nevím jestli je to někde ke stažení volně, ale já jsem si to minulý rok kupovala od nějakého studenta. Za všechny materiály jsem dala nemálo peněz, takže tak ... reagovat zde
        Email: materialykprijimackamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2018 13:21:42, Kristýna Svobodová) Ahoj, mam zajem, jsou jeste k mání? reagovat zde
    Telefon: 775175751, Email: ksvobodova01gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2018 12:25:24, fíla) Já jsem jednou takze za 1.000 Kč koupil vypracované otázky na 2.LF od jednoho zanedbaného dredaře (to mi nevarovalo) a v papírech byly 1-3 stránky na začátku a pak jen nastříhané rekl. letáky, ušpiněné papíry a nakreslené symboly dámského přirození a nápisy, že jsem vůl. Což opravdu jsem, tak lidi bacha. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2018 11:04:26, Nadezda Bednarova) Ahoj,sháním pro dceru modelové otázky na 1.lf z roku 2011.Dobré zaplatim,prosím napište a určitě se dohodnem. reagovat zde
    Telefon: 776185020, Email: n.bednarovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2020 17:58:48, Anna Kamišová) Dobrý den, moc ráda bych všechny učebnice koupila, pokud je to stále možné... Chtěla bych se dostat a všechny knihy moc potřebuji... Jsou stále k dispozici? Měla bych asi velké štěstí, kdyby ano... Jsem z Českých Budějovic tudíž bych preferovala poslání poštou.
    S pozdravem a přáním pevného zdraví
    Anna Kamišová reagovat zde
    Telefon: 606509914, Email: kamisanna333gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Prodám učebnici přijímací řízení na PA - řešené otázeky bc. studium - Policejní akademie České republiky
  2. Modelové otázky na 1. a 2.LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Modelové otázky na LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Modelové otázky na 1. LF UK z roku 2014- Nabídka - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Vypocitane priklady z FYZIKY + Ucebnice Modelove otazky1. LF 2015, LF MU 2009 - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Modelové otázky - 1 a 2 LF UK Praha - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Prodám daruji oficiální řešení z 2017/2018 - Policejní akademie České republiky
  8. Modelové otázky VFU + přípravné materiály - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. PRODÁM MODELOVÉ OTÁZKY K PŘIJMACÍM ZKOUŠKÁM NA 1.LF UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Prodám spoustu materiálů na testy scio osp, zsv - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.