Prihlaska UPOL

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.02.2007 10:49:53, Mona, zhlédnuto: 457x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj!Potrebovala bych poradit..Vyplnovala jsem si prihlasku do Olomouce a nikde nevidim odeslat..Jen se to ukladalo, ale kolonka odeslat nikde neni.Nevite jak to je?Myslite ze se bez meho hesla tam dostanou?Odesilam pres postu zkracenou verzi prihlasky kde specificky a variabilni symbol tam je udany, tak mozna podle toho...Moc dekuji za radu.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2007 11:17:47, lucka) Ahoj, taky jsem tam posílala přihlášku. Normálně jsem to vyplnila a pak poslala tu zkrácenou verzi a peníze za přihlášku, tak doufám, že to tak stačí:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2007 11:24:14, Mona) Dekuji!!!A vis co ted jeste nevim?Hlasim se na pedagogickou-vychovatelstvi.Nemusim vyplnovat prumer znamek ze do te prihlasky..Bo mam ted prazdniny a nema mi to kdo potvrdit.Taky vsechno delam na posledni chvilu:(Staci kdyz jim to pak prinesu i s maturitnim vysvedcenim na prijimacky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2007 14:49:09, lucka) Průměr nepotřebuješ, když se ti tam neobjevila žádná tabulka. Nevím, jak to jde na pajdáku, já si dávala přihlášku na fildu, ale asi to bude stejný. Maturitní ysvědčení stačí teda přinýst až k přijímačkám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2007 17:49:48, Mona) No me se prave pak jak sem vyplnila ten obor objevila tabulka s prumerama.A uz jsem zjistila,ze to nemusim mit potvrzene od skoly..To si potvrzuji svym podpisem:)A jeste musim poslat zivotopis a ten ustrizek o zaplaceni.Jinak dekuji moc za rady!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2007 18:57:56, lucka) Jo jinak mi před chvílí došel potvrzovací e-mail, že moji přihlášku dostali. Takže to bude v pohodě:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2007 19:17:56, Mona) Jj ja myslim ze bude vse v pohode:)Uz jen udelat prijimacky!Drzim pesti at to zvladnes..Ja uz se musim zacit ucit taky :)Jinak nevim nevim :)Uz jen 4 blbe mesice a pak mame krasny volno Mej se hezky a jeste jednou diiky!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2007 11:16:21, lucka) Taky Ti přeju hodně štěstí. Já už jsem sice rok po maturitě a dělám přijímačky jen z angliny, ale pořád si řikám, že bych se na to měla aspoň kouknout, no ale nějak není čas nebo co... :D Tak se měj krásně a ať Ti to vyjde!!!!!!! ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2007 14:51:53, Mona) Jo?A muzu se jeste zeptat?:DCopak si podnikala ten volny rok?Jesli si mela nakou brigadku, nulty rocnik bo jazykovy kurz...Ja uz i uvazuji o tehle vecech dopredu, bo nikdy si s nicim nemuze byt clovek jisty no.Ani s tim ze se letos nekam dostanuJa su strasne zvedava ze?:DAle tak to je uz jen tak ze zvedavosti.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2007 16:54:01, lucka) Nejsi zvědavá, lepší je se zeptat dřív než pozdě:) Taky jsem to sháněla na poslední chvíli. Sice jsem měla nastoupit na vošku, ale nakonec jsem to vzdala, páč v tom byly hrozný zmatky s ubytování a tak. Teď dělám jazykovku v Brně (angličtinu), protože jsem potřebovala být student ;) Je to v pohodě, docela mě to baví a na konci si můžu udělat nějakou zkoušku. A můžu se já něco zeptat? Nejsi ty někde od ostravy nebo tak nějak?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2007 20:40:47, Mona) A nepopovidame si radeji pres icq?:)At to vsechno nedavame na verejnost;)Nebo jak chces:)Sak si me klidne zaregistruj.Budu rada reagovat zde
    ICQ: 346158845

Podobné příspěvky:
  1. Přihláška - Ostatní
  2. VFU prihlaska - Ostatní
  3. pdf upol - Ostatní
  4. PRIHLASKA SOS - Ostatní
  5. Přihláška na VŠ - Ostatní
  6. Prihlaska tiskopis PACR - Policejní akademie České republiky
  7. přihláška - Ostatní
  8. Přihláška na VŠ - Ostatní
  9. přihláška - Policejní akademie České republiky
  10. Přihláška UJAK - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.