Nejlehčí státní VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.10.2015 10:09:39, LowRider, zhlédnuto: 36506x, reakcí celkem: 35Reagovat na příspěvek
Dobrý den,

kvůli povýšení v práci jsem povinen dodělat si vysokou školu a to alespoň bakaláře.

Nicméně v mém věku se nechci pouštět do nějakých velkých akcí a potřebuji tu školu prostě jenom dodělat.

Chtěl bych tedy touto cestou požádat Vás o radu která škola nepředstavuje přílišnou časovou a studijní zátěž, případně i fakultu a obor.

PS. jedná se mi o státní VŠ, soukromou nechci dotovat.

Předem děkuji,

s pozdravem.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2021 08:06:28, David) Dobrý den,

    rád bych se zde poradil o možnostech vyšších odborných škol, které umožňují vystudování neakademického titulu (DiS.).

    Bohužel jsem dospěl do fáze kdy pro kariérní růst potřebuji diplom alespoň z VOŠ. Již nejsem nejmladší, ze střední školy jsem také pěkných pár let, většinu mého času zabírá rodina a samozřejmě práce. Proto hledám VOŠ, která by pro mě nepředstavovalo velkou časovou a studijní zátěž.

    Za školou jsem samozřejmě ochotný dojíždět i větší vzdálenosti, ale preferoval bych VOŠ ve Středočeském kraji a okolí.

    Budu moc vděčný za jakékoliv návrhy a rady.

    Děkuji reagovat zde
    Email: Qinyxcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2020 11:24:13, njn) Jenže ten posun v řebříčku nedělá pefka, ale hlavně životko.
    Když zaměstnavatel má výběr mezi absolventem pefky a vše, hmátne po vše.
    Prolézt nějakou vš opravdu dokáže kdekdo, absolvovat slušnou vš, ale nikoliv. Proč je asi právě na zemědělce tolik odpadlíků odjinud? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2020 00:27:24, David) Je ČZU/PEF jedna z lehčích ekonomických škol? Určitě. Naproti tomu se však v žebříčkách top univerzit světa umísťuje rok od roku lépe, zatímco některé další školy už v žebříčku ani nejsou. V QS world rankingu např. dříve VŠE byla, dnes už není. Měli bychom se tedy spíš ptát, co to svědčí o kvalitě jiných škol.

    Na ČZU jsem dostudoval bakaláře, inženýra, a potom přešel na VŠE na MBA. Studium na ČZU, resp. konkrétně bakaláře, mi z celé studijní kariéra přišlo nejtěžší. Jestli to bylo kvůli tomu, že jsem si zatím nedokázal uvědomovat ekonomické souvislosti, nevím. Inženýrský titul na ČZU mi opět přišel těžší než MBA na VŠE. Opět nebudu komentovat proč, sám nevím.

    Ve výsledku jsem však za všechny tituly šťastný. A spokojený, co mi obě vysoké školy daly, co se vzdělání a znalostí týče. Člověk vysokou školu musí brát jako takový základ. V reálném životě pak využije třeba 10 %. Na vysokou školu ale člověk musí jít s tím, že se chce něco naučit - a takovým lidem škola prostor dává. Prolézt vysokou školou dokáže každý člověk alespoň s průměrnou inteligencí. To, co si ze školy vezmete, je na každém z vás. reagovat zde
    Email: david.cicseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2019 10:39:57, Marek) Jednoznačně nejjednodušší je Česká zemědělská univerzita, je jedno co si tam vybereš. Možná kromě Technické fakulty, ta je trochu těžší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2019 13:56:35, bábochlap) ahojte,

    nerad vidím, když tady někdo veřejně špiní jmého PEFky. Já sám jsem absolvent, jsem velmi vděčen za těch 5 krásných let, na které budu nadosmrti rád vzpomínat. Bylo to super a z nabytých vědomostí a dovedností čerpám do dneška - je mi 40. A ano, i mezi mými spolužáky lze vysledovat několik boháčů - příkladně ten z Moravy, ze Studénky, jak vlastní auditorskou firmu. Sice neuměl plavat, ale jinak to byl (a stále je) moc fajn člověk, mám ho rád. Dále chromej Sáša - super osobnost. Někoho tak inteligentního, sečtělého a výborného rétora jsem nikdy více nepotkal. Dialog s ním vést na stejné úrovni vyžaduje více jak 100% soustředění a rozvahu. Přesto to není nějaký suchopárný trapák, je to moderní, mladý, vtipný člověk. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Nejlehčí vysoká škola - Ostatní
  2. Kolik je pokusů na Státní bakalářskou zkoušku ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Státní bakalářská zkouška - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Nejlehčí Mgr./Ing. - Výběr vysoké školy
  5. VŠ - soukromé nebo státní? - Ostatní
  6. Ekonomka dálkově - na státní - Výběr vysoké školy
  7. Statni maturita - Ostatní
  8. Nejlehčí vysoká škola a studentský život - Výběr vysoké školy
  9. prodam rigo praci komplet a podklady ke statni zkousce mgr andra - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  10. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.