Policejní akademie, nebo něco jiného?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.11.2016 18:41:29, Pedro, zhlédnuto: 389x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Dobrý večer,
v úvodu bych rád řekl, že jsem letos úspěšně maturoval v oboru strojírenství, volbu VŠ jsem dal na PA Čr a dále na obor politologie na UHK. Bohužel jsem podcenil příjimačky na PA a nepřijali mě. Z toho důvodu jsem začal chodit na politologii.
Ač mě studium baví, tak prostě to není nějak ono (vím že uplatnění a celkový "smysl" této VŠ je napováženou..) nicméně přemýšlím jestli příští rok nezkusit znovu PA a tentokrát se nabiflovat otázky. Chtěl bych se optat jestli tu není někdo z prváku, nebo i vyššího ročníku, obor bezpečnostně právní? Zajímala by mě náročnost studia a pár dalších věcí co bych se případně optal v PM.

Přemýšlel jsem ještě o jiné škole.. ale nevím kterou. Napadla mě Univerzita obrany, ale nevím jestli bych zvládal armádní dril.

Proto se chci optat, jestli nevíte o nějakém zajimavém oboru? Žádný ekonomický ani zemědělský.. napadlo mě se vrátit ke strojírenství, nicméně s matematikou nejsme velcí přátelé, takže by moje působení na technické fakultě asi nebylo příliš dlouhé.

Děkuji za případně odpovědi a omlouvám se, za možnou nesmyslnost otázek.

Email: petr.kotatkooogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2017 00:16:47, Anna) Plánování a řízení krizových situací ;) matika je tam jedna a je opravdu hodně snadná. reagovat zde
    Email: anna.plachaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2017 08:12:09, x) Ahoj,
    pokud toužíš po POLAC, tak bude skutečně nejlepší začít od prváku, protože na POLAC neberou ani do navazujícího magisterského studia absolventy jiných škol (má to velmi dobré důvody). Na druhou stranu si uvědom, že ani s uplatněním z POLAC to není nijak růžové - tedy není to špatné, ale POLAC není škola, o jejíž absolventy by se zaměstnavatelé prali. Dokonce, a to řada lidí neví, absolvování civilního studia na POLAC nepředstavuje výhodu, pokud se absolvent hlásí k bezpečnostním sborům.

    UNOB nabízí nejen vojenské, ale i civilní studium. V civilním studiu nenabízí jen některé kriticky drahé nebo pro civilní studium zjevně nevhodné obory (vojenský pilot, management chemických vojsk,...). Civilní studium na UNOB je v zásadě stejné jako na jakékoliv jiné vysoké škole, takže pokud tě oslovil nějaký civilní obor, vojenský dril tě mine.

    Další variantou, kterou bys mohl zvážit, je obor Bezpečnostní a strategická studia na FSS v Brně. Pokud chceš pokračovat bez ztráty květinky, v zásadě je možné i to, že bys dokončil bakaláře v Hradci Králové, ale poměrně intenzivně na sobě makal (předměty navíc - pokud UHK umožňuje, cizelovat jazyky vč. mezinárodních zkoušek, intenzivní samostudium odborné literatury nad rámec minimálních požadavků, kritické sledování dění na úrovni přinejmenším několika světových zpravodajských serverů a významných periodik, volba vhodně orientované bakalářské práce atp.). To by ti mělo umožnit pokračovat v navazujícím magisterském studiu v Brně. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Policejní akademie nebo ČZU? - Ostatní
  2. Policejní akademie Praha - Ostatní
  3. Příjímací zkoušky na Policejní Akademii Praha - Stačí vypracované otázky? - Policejní akademie České republiky
  4. policejni nebo neco jineho? - Ostatní
  5. všcht vs. faf uk ... popř. něco jiného :D - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  6. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Policejní akademie - Policejní akademie České republiky
  8. Studovat neco co me nebavi XX pracovat? - Výběr vysoké školy
  9. Testy 2013-policejní akademie - Policejní akademie České republiky
  10. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.