Matika na ČZU


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.11.2016 21:01:23, Mona, zhlédnuto: 2942x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChci se zeptat, nejlépe nějakého studenta ČZU jak zvládáte matiku.. Přemýšlím o podání příhlašky na PEF obor spíš více Veřejná správa, ale také uvažuji nad podnikání a administrativou... Jen mám strach abych školu dodělala kvůli matice.. je tam těžká? jaká je úroveň, srozumitelnost.. a jak je to s matikou na VSSR ? Děkuji za odpovědi

Email: monous11emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2016 20:10:04, Ondřej) Ahoj, matika na PEF ČZU je oproti TF ČZU asi trochu jiný level. Mám tedy zkušenosti pouze s matikou na Technické fakultě, ale co tak vím, tak na PEFce je fakt matika o pár levelů níže. Matiky na PEFce bych se tím pádem vůbec nebál (ještě když je tam snad výuka jednou za 14 dní). Pokud člověk tápe, tak existují matematické skripta od Šárky Dvořákové z TF. Rozhodně doporučuji navštívit její hodiny matematiky, protože pokud to člověk nepochopí ani od této matikářky, tak na VŠ nemá co dělat. S lepším matikářem jsem se nikdy nesetkal. Mohu s klidným svědomím říci, že kdyby bylo více matikářů jako je ona, tak obliba matematiky vzrůstá! Zpět k dotazu... Možná bych popřemýšlel, zda opravdu PEF ČZU je správná volba i do budoucna. Ta fakulta chrlí každoročně hromady ekonomů (když k tomu připočtu absolventy z VŠE, kteří jsou se znalostmi někde jinde oproti PEFce) tak je to ohromné množství lidí. Jako technikovi mi stále není nějak jasné, kde se pak ty ekonomové z té PEFky uchytí. Ale rozhodně bych popřemýšlel, co za těch 5 let až to dostuduji chci dělat! Prostě nejít studovat jen proto, že na konci mě čeká titul. Co tak vím, tak pokud se člověk dostane přes přijímačky, tak tu PEFku prostě většinou udělá. Byl jsem na ČZU dost let, tak cca vím, jak to na té PEFce funguje/nefunguje. Všichni, kdo měli problémy na nějaké jiné fakultě ČZU, nebo jiné škole a šli na PEFku, tak jí s klidem dodělali. Takže asi tak. Neboj se vůbec ničeho S06 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2016 07:25:41, jv) PEF chrlí každý rok opravdu stovky lidí, ale těžko je nazvat ekonomy. A VSSR to už určitě s ekonomií nemá nic společného. Matiku učí obecně na ČZU lidé z katedry matematiky z TF, což jsou lidé, kteří opravdu matematiku umějí a umějí ji i učit. PEFka ale jednak matematické předměty omezuje a jednak si je učí sama pod různými jinými názvy např. Matematické metody v ekonomii a managementu apod. Rada od Ondřeje popřemýlet, co po této fakultě dále, je velmi rozumná. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2016 19:10:55, Mona) díky za odpověď! :) a ano, tenhle názor na vystudování nejen pro titul je dost častý. Mám kamarády na VŠE, MU, MENDELU, co studují ekonomické obory a co tak vidím je to jedno.. co není jedno tak znalosti, ten má každý jiné. Ale jinak, stejné dokončené vzdělání, stejný titul a stejné hledání práce. Dost lidí říká, že zaměstnavatelé se dívají na absolvovanou VŠ, možná tak v Praze, ale u nás na Moravě opravdu ne. Dobrou práci si najdeš i se základní školou. (kamarádce se poštěstilo) Jde o známosti, kontakty a praxi.. Je to smutné že student z VŠE a MENDELU je na tom úplně stejně při hledání práce a přitom musel třeba víc dřív, aby dosáhl na titul.. Pro mě je důležité abych při škole zvládala i nějakou náročnější brigádu a tím se mohla na škole udržet a aspoň nějakou v životě mít. Na základce jsem byla v matematické třídě. Teď jsem na gymplu (a s matikou si moc netykáme :D), ale má rodina si nemůže dovolit mě držet na škole další 3 nebo 5 let. Takže opravdu vybírám v kategorii méně náročných :D .. reagovat zde
      Email: monous11emailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2016 00:29:48, jv) Nevím, jak na Moravě, ale jinde absolvent Mendelky nebo PEF ČZU na tom při hledání práce není stejně jako absolvent VŠE. Znalosti má každý jiné a tím pádem také třeba toho z VŚE vezmou raději....
        Není nutné vše svádět na známosti, kontakty a praxi, pokud neumí, tak neumí...
        reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2017 23:43:04, Věra) Ahoj, chtěla jsem se zeptat ohledně TF na ČZU. Jak je asi tak těžké studium dodělat. Protože se sama trápím na VŠCHT a zvažuji TF s tím, že by to tam mohlo být trochu více lidské a možná i látka probíraná pomaleji, ale do větší hloubky. Děkuji! reagovat zde
      Email: verca9100seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2017 23:59:15, x) Jsem kompetentní vyjádřit se jen k některým oborům na TF, k těm, které jsou v zásadě ekvivalentní oborům na ČVUT, ale po odborné stránce je to slabota. Pro praxi to možná stačí, ale je to tak na úrovni technicky orientované VOŠ. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2017 09:54:07, Věra) Děkuji za odpověď. Hlásím se na Techniku a technologii zpracování odpadů a právě přemýšlím, zda to dobojovat na VŠCHT s maximálním možným vypětím (uplatnění je pak jisté) nebo konečně začít trochu žít a ne se jen učit a mít z toho nervy "v kýblu" ( i vzhledem ke kratšímu semestru apod.), ale riskovat tím, že uplatnění pak bude horší, co si o tom myslíte? Předem děkuji! reagovat zde
          Email: verca9100seznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2017 13:58:43, x) Já bych na vašem místě bojoval. Ale to je tím, že mě naopak podobná "akrobacie bez záchranné sítě" baví, musíte se rozhodnout vy sama. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2018 14:41:01, Zdeněk) Hele ty wocase, si myslíš, že ty tvoje přepravníky prasecčch hoven a traktor co jezdí ve sračkách někoho zajímá. Jezeďáku. Pudeš spravovat ***cucy někam do družstva, ty tajemníčku, za 18.000 hrubeše. Tak se neposmívej. Znám spoustu absolventů PEFky, multimilionáři, majitelé společností, luxusních vil a aut.... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2018 11:18:35, ha ha ha) Absolventi PEFky a multimilionáři? Obvykle tak zaměstnanci nějaký personální agentury a to jsou ještě rádi. Jo, je možný, že tak jeden ze sta udělá nějakou kariéru, ale jinak nic moc.... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2018 13:00:11, člen buržoazie) Musím zareagovat. Jsem absolventem PEFky. Tam se totiž kumulují ti nejlepší na ČZU. Jsem majitelem 3 firem a zaměstnávám spoustu socek jako jsi ty. Po boku mám pěknou pružnou kozatici. Mám barák a činžák v Praze, 3x ročně exotická dovolená, auto z USA... A co ty prasečkáři. Vidím tě v umakartové kanceláři z r.1980 ve vesnickém JZD nebo statku jak řešíš rozbitý ***cuc prasečích sraček. Jako benefit máš služební vůz škoda Felicia r.v. 1995. Pozdravuj ve chlívě. Studenti TF mi přišli vždy takoví zvláštní. Kostkovaná košile zapnutá na knoflíky až ke krku. Rudá tvář, gumovky na nohou.....

          Nechceš u mě mejt podělaný ***y, sekat trávu a čistit bazén za 20.000 na ruku ? Polepšíš si. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2018 14:03:55, chI chI chI) Papír a internet snese všechno, že? Na PEF se obvykle shromaždovali individua trošku mdlejšího rozumu... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2018 14:12:59, Fanouš) Na TF vždy byli, no jak to říci, poněkud slabší studenti. Vypadali jako vesničani, svérázný ohoz už taky někdo popisoval, takový proletariát. žádný holky tam dohromady neměli, to my na PEFce měli pěkné macandy ! Furt se nalévali pivem na Céčku nebo na JIHu a fajnové kořalky či kvalitní likéry jim nic neříkaly. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2018 18:05:39, ha ha ha) TF také není nic pozoruhodného, ale přece jen tam jsou nějaké požadavky na studenty. Také tam učí pár lidí, kteří zároveň působí na ČVUT, tak mají srovnání. Přece jen ty technické obory se nedají tak okecat. Ale PEFka je taková druhá nebo třetí liga odpadlíků z VŠE (nebo z FEL či FIT ČVUT). To se pak také projevuje v praxi: rozdíl platů proti absolventům třeba z VŠE je fakt veliký. Jo, sebevědomí vysoké, ale to je tak všechno. Je to taková hodně specifická ekonomka, pokud se tomu tak dá říkat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2016 19:24:12, klara) Neboj se různých řečí ostatních týkajících se špatností školy. Tolik škol je horších! ČZU není nejlepší škola jako VŠE a UK .. mimochodem některé obory na určitých fakultách jsou ještě lehčí než na ČZU. Ale tolik škol, kolik vydá titulů skoro zadarmo je mraky, a poté mraky těch vystudovaných.. Pořád máš určité znalosti z této školy, že se ve světe neztratíš. :) UTB, apod je níže.. a co pak takové různé instituty, které nemají ani akreditovaného českého bakaláře a studuješ jen americký studijní program, který v ČR není uznán... a pořád tam lidi studují, pořád se tituly vydávají a pořád lidí chodí do nově nalezených prací.. Jestli pudeš pracovat k soukromníkovi tak mu je to většinou jedno. Naučí si tě on :) reagovat zde
    Email: klaryskaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2017 13:20:08, Helena) Povídání o ničem. Porovnáme - li ekonomii na PEF ČZU a ekonomii na UK, což je pouze IES FSV, tak UK vyhrává na plné čáře, je to totiž zřejmě nejlepší ekonomie v ČR. Ostatní obory je zbytečné porovnávat, musiš přece srovnávat srovnatelné, ne?
      Jestli je tolik horších škol než PEF ČZU, to tedy není tak jisté. Ta fakulta je opravdu špatná. Soukromník dostane na jedno místo stovky žádostí a proč by měl brát někoho, koho bude něco učit? Vezme si raději absolventa z takové školy, který už něco dovede.
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2018 12:58:41, Oteklej ksicht) Ale no tak, co to tady čtu. PEF je velmi těžká, kvalitní fakulta s velkou "úmrtností" studentů. absolvuje tak max. třetina. Je profláklá i ve světě, protože tam choděj i černoší a indiání. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2018 16:03:30, :-)) :-) :-) :-) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2018 15:49:07, Projetá Bára) Ahoj,
            pravdaže. Černoši - paráda. Indiány (náčelník Velké Péro) jsem tam nezažila. Škola náročná, ale tak to má být. ale jsou tam normální lidi. Není to tam takové zatuchlé a zasmrádlé jako na jíných universitách. Prostory jsou vzdušné a světlé, lidi optimističtí (jak studenti tak pedagogové). Existujeme tu v blízkosti přírody, slunce a pozitivní eregie. a to všechno má kladný vliv na celkovou atmosféru. Počet hospod v areálu je vynikající, komunita mezinárodní. Prostě super. Ale samozřejmě se musíte pořádně učit, nevychlastávat jenom po putykách, házet šavle atd. Držím palce. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2018 16:21:11, cože?) Náročná? Pefka? Vždyt je to jedna z největších flákáren, co existují. Koho vyhoději odjinud, je tam za krále. Málo škol je snadnějších než tohle....úroveň na nic.... reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2018 12:30:35, Oteklej ksicht) Nemohu souhlasit. Veškeré soukromé pseudo VŠ jsou triviální, tam jde o to uhradit mastné školné a ***ý zbohatlík má "titul" v kapse. Taktéž venkovské university se nemohou měřit s pražskými obecně. Matematika na PEF těžká jako prase až jsem se zpotil a to jsem platil za matematického genia. a podobné předměty typu matematické metody v ekonomii apod. vyžadují 1000% nasazení a i tak, je zde úspěšnost velmi nízká. A mohl bych pokračovat dále.
                Technické i pedagogické vybavení je na PEF na světové špičce. Černoši a indiáni světovou proslulost jen dokazují, jak tady už někdo psal. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2018 13:59:32, žasnu) A kdopak je ten pedagog z PEF na světové špičce? Nebo jich je více? Jo obecne mají pražské školy vyšší úroveň (UK, VŠE, ČVUT, VŠCHT), ale ČZU to tak moc není a PEF už vůbec ne..... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2018 13:51:06, žaludové eso) Proč si zlej, proč pomlouváš. Určitě jsi přechytřelej chcípáček, co nemá holku, má ho malýho, nosíš brejličky na své velké plešaté hlavě. Jsi hroozně moc chytrej blafal, nemáš svaly, ramínka jak vošlapanej rejč, ručičky jako hůlčičky, bledej... Podobnýho týpka máme u nás na PEF, dlouho nevydrží, nemá na to, ale kecá podobně. ale během přednášek neustále strašně smrdutě prdí, to je hrůza.... reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2018 21:08:15, žasnu) Pokud vím, otázka zněla
                      "A kdopak je ten pedagog z PEF na světové špičce? Nebo jich je více?"

                      Takže povídání o velikosti, pleši či podobných věcech mne nezajímají.... reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2018 15:43:14, Baruška) No možná by tě to zajímat mělo a nemusel by si se uspokojovat ručně u internetu popř. si "lásku" kupovat. Někdy se fakt vyplatí podívat se sebekriticky do zrcadla a do trenek. Hubbleův teleskop ti pomůže.
                        Ale k věci: Téměř všichni pedagogové jsou na PEF extratřída, pár neschopných se tam nikdy dlouho neudrží. Či si snad myslíte, že tam může v klidu vegetit nějakej negramot ?
                        Já sama jsem absolventka a na dobu studií ráda vzpomínám. Studium nebylo snadné, bylo nutno tvrdě pracovat. Ale jinak všechno fajn. Nikdo z pedagogů nebyl zákeřný nebo nevyzpytatelný blázen. Když člověk poctivě pracoval, tak to bylo v pohodě. Areál je krásný, všechno na jednom místě, několik hospod v areálu, byli jsme dobrá parta. Škola mi dobře připravila pro aktuální zaměstnání, pracuji v mezinárodní firmě za těžkou vatu. Vyvinuté černochy jsem neokusila, to jen poněkud kolegyně volnějších mravů si je ( a jejich nadrozměry) pochvalovaly, když jste to sem už tohle téma zatáhli. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2018 18:55:53, žasnu) Otázka zněla
                          "A kdopak je ten pedagog z PEF na světové špičce? Nebo jich je více?". Odpověd stále není. Dokonce extratřída, a to je kdo? Třeba nějaké jméno.....

                          Tvrdě pracovat, ne PEFce? Fakt? 12 týdnů semestr, cvičení celých 6? A proč tedy ti vyhození z jiných škol (VŠE, FIT ČVUT atd.) si zde tak pochvalují nenáročnost studia? Pokud je pro někoho PEFka náročná, no není co říci....
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2018 14:53:33, pyjavice) Dobře tě setřela, viď ty úchyle. Trefila hřebíček na hlavičku. Proto se tak rozčiluješ. Asi jsi to ty, kdo byl z PEF vyhozenej nebo se tam vůbec nedostal. Proto se tak vztekáš, ty "kultůristo".

    Já nevím, asi nerozumíš psanému textu. Ta holka píše, že jsou tam dobří všichni nebo téměř všichni pedagogové. Nerozumíš tomu ? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2018 20:01:38, žasnu) Opravdu setřela :-)
      není schopna napsat ani jedno jméno z té špičky či extratřídy (pokud totiž někdo takový je)
      já se nerozčiluju, já se směju, je to legrační číst tady něco o náročnosti, tvrdé práci atd....asi holt slečna nezná jiné školy a nemá srovnání reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2018 09:54:38, Behna) Nejaky zamindrakovany chudacek tady fakuje dobre lidi, skvele pedagogy a celkove velmi prijemny pocit na PEF. Asi ho ma fakt malyho a vypada jak uchylacek. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2018 18:33:57, žasnu) A takhle jednoduchý jste tam všichni? Hloupý je, že u pohovoru fakt nebudou řešit velký, malý atd., ale jestli něco dovedeš...a to je holt slabší...ale na to přijdeš.... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2018 14:53:17, Mr. Dator) Ó, jak jsi skvělý ! Co jsi vystudoval ty ? PEF ? že to tam tak znáš ty poměry tam ? Mohl bys také naznačit, kde pracuješ za 250.000 Kč/měs. Ó jak jsi úspěšný, krásný, svalovec. nabušenec s maxipérem. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2018 13:51:57, cummings) Dobře ty, nandals mu to. Došly mu argumenty. asi se stydí za svou práci, kde bere 16.000 Taky neuvedl fakultu, kterou absolvoval. Protože žádná není !
              reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠO praha letecké služby-matika - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  2. Matika na opf v Karvine:/ - Ostatní
  3. Matika na FES UPCE - Univerzita Pardubice
  4. Pomoc!!! - Matika - matice - Ostatní
  5. CZU- VSRR náročnost, matika... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Matika na ČVUT - Informace o studiu
  7. Matika na FEL CVUT - České vysoké učení technické v Praze
  8. Matika - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. matika na VŠE - Informace o studiu
  10. Matika - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.