Katedra Historie - němčina, MUNI


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.12.2016 16:09:59, Majda, zhlédnuto: 370x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím! :)
Byla jsem pevně rozhodnuta, že se chci dostat na katedru Historie. Přečetla jsem si ale bližší údaje a dozvěděla jsem se, že se musím učit němčinu! Já se němčinu učila 3 roky na základce stylem Ich mag Pizza a konec. Na střední jsem měla francouzštinu. To znamená, že tedy nemám šanci? Přijde mi to postavené na hlavu. Člověk, který neovládá němčinu, se vlastně nemůže přihlásit ke studiu Historie? Jsem z toho jelen. Je zde někdo, kdo je na tom podobně jako já?

Děkuji, mějte hezký den :)

Email: sasinova.majdaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2016 15:01:56, P) Tak jsem se na to podíval, jen ze zvědavosti, samozřejmě :) studium historie mě neláká. Jo, zdá se, že tam máš povinnou němčinu, ale to je logické. České země a německý jazyk jsou ohromně propojeny a polovinu minulého tisíciletí u nás byla němčina hlavním jazykem, takže se není čemu divit. Koneckonců, když navštívíš nějaké hrady, zámky a další historické památky, což jako budoucí studentka historie jistě děláš často, tak si všimni, že většina textů je latinsky nebo německy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2016 15:04:12, P) Jinak ničeho se neboj. Němčina je jednoduchá, a když si přes prázdniny oprášíš základy a pak si zapíšeš němčinu na VŠ, tak to určitě dáš. Je to o hodně jednoduší než angličtina, protože mnoho frází atd. se překládá doslova. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2016 15:04:13, P) Jinak ničeho se neboj. Němčina je jednoduchá, a když si přes prázdniny oprášíš základy a pak si zapíšeš němčinu na VŠ, tak to určitě dáš. Je to o hodně jednoduší než angličtina, protože mnoho frází atd. se překládá doslova. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2017 13:43:13, Simča) Němčiny se neboj a určitě se přihlaš. Mě k přijetí výrazně pomohlo, že jsem měla praxi v http://www.mojenemcina.cz a předtím ještě na http://www.prekladysro.cz/nemcina reagovat zde
    Web: http://www.prekladysro.cz/nemcina

Podobné příspěvky:
  1. Pedagogická fakulta MUNI a JU - Výběr vysoké školy
  2. němčina v Olomouci? - Ostatní
  3. nějaký absolvent učitelství historie pro střední školy? - Masarykova univerzita
  4. archivnictví historie na uhk - Ostatní
  5. Němčina v hospodářství - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. přijímačky na obor historie FF UK - Univerzita Karlova
  7. FI MUNI vs. FIT VUT - uplatnění - Výběr vysoké školy
  8. Němčina na slu-opf - Ostatní
  9. historie ff uk kombinovaně - rozvrh - Informace o studiu
  10. neoborová němčina - Univerzita Hradec Králové

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.