Prostředí FIT VUT


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.01.2017 15:14:51, IT, zhlédnuto: 3102x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,
bohužel jsem (kvůli nemoci) nemohl 13. 1. navštívit Fakultu informačních technologií VUT v Brně, a přitom je to jedna ze tří škol, mezi kterými se rozhoduji.
Nemohl by mi někdo poskytnout nějaké informace a nejlépe i fotky učeben a budovy? Slyšel jsem, že to je v nějakém historickém klášteře a je tam celý rok strašná zima, tak mám docela strach.
Zatím jsem si podal přihlášku pouzen na ČVUT a mezi dalšími se rozhoduji buď Masarykova univerzita nebo VUT v Brně a na 90% si vezmu to Brno, pokud se tam dostanu.
Při té příležitosti mohl by mi někdo říct, jak tam probíhá výuka (je možnost přímo na škole zdarma chodit na němčinu, ve které chci pokračovat, jako to má MU, že si zapíšu předmět z jiné fakulty, nebo si musím zaplatit jazykovku)? A co tam jsou asi nejtěžší předměty? Je nutné mít nějaké velké znalosti IT? K programování jsem se dostal oklikou (ale dost mě baví), když jsem hledal školu pro ty, kterým jde a baví je matematika, ale nechtěl jsem studovat přímo matematiku (kvůli uplatnění), takže mám jen nějaké základní znalosti (cykly, podmínky, funkce atd.) v C#, JavaScript, PHP a HTML a CSS a o HW prakticky nic nevím.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2017 13:15:26, FIT absolvent) Jak jsem psal výše, informatika je dost široký pojem. A rozhodně existují oblasti informatiky, ve kterých se bez důkladné znalosti HW a fyziky docela dobře obejdeš. Takže ano, můžeš být dobrý informatik i bez těchto znalostí.

    Máš pravdu v tom, že většina absolventů MU FI nezná HW ani z vyprávění (čest vyjímkám), ale to jim nikterak nebrání se dobře uplatnit.

    Pokud se chceš o HW něco dozvědět, vědět co se v počítačích odehrává i na té nejnižšší úrovni a v rámci výuky si "sáhnout na železo", tak potom je VUT FIT nejlepší volba. Na výuku této oblasti je na FIT kladen velký důraz a je na velmi dobré úrovni. Navíc ji mají na starosti velmi pohodoví učitelé (na rozdíl od jiných oblastí). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2017 15:28:01, IT) Díky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2017 14:17:34, root) Nejlepší je optat se na root forum, tam opravdu choději lidi z oboru. Nebo přímo na forech jednotlivých škol. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2017 12:00:38, x) " Bez hlubší znalosti HW se v některých partiích computer science obejdeš"
    Skutečně je to tak obtížné pochopit? Nebo jsi ještě nezjistil, že computer science je tak široký obor, že už není v lidských silách ovládat do hloubky všechny oblasti? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2017 10:32:24, IT) Na tohle se ale neptám. Chtěl bych vědět, jestli je možné být "dobrý" bez znalosti HW. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Zkušenosti se studiem ekologie a ochrany životního prostředí na FŽP či PřF? - Výběr vysoké školy
  2. Ochrana životního prostředí - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  3. UJEP FZP OBOR Ochrana životního prostředí v průmyslu - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  4. Daruj dvě hodiny týdně! aneb Doučování dětí ze sociálně vyloučeného prostředí - Volný čas
  5. Výběr vysoké školy - obor životní prostředí - Výběr vysoké školy
  6. materiály k přijímacímu testu - Člověk a biosféra,Ekonomika životního prostředí - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. Přf UK - ochrana životního prostředí - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.