VŠE - FIS - Přestup


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.01.2017 13:37:06, molonad, zhlédnuto: 1694x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,

Vystudoval jsem první rok na Báňské informatiku. Poté jsem se rozhodnul, že to není pro mě a nastoupil jsem na VŠE FIS na obor Aplikovaná informatika. Teď se nacházím ve třetím semestru a bohužel jsem téměř všechny zkoušky, hlavně kvůli smůly a systému jednoho pokusu na zkoušku zkazil a ztratil jsem většinu rezervních kreditů. S dostudováním to vypadá hodně bledě.. Tak mě napadlo, že bych se pokusil tento rok dokončit co nejvíce předmětů a přejít do vyššího ročníku nějaké soukromé vysoké školy s oborem Aplikovaná informatika. Tak se chci zeptat, jakou soukromou vysokou školu by jste mi doporučili a jestli mám šanci nastoupit někam rovnou do druháku ? Děkuji za tipy a doporučení. Zbývá mi posledních 8 rezervních kreditů na další 3 semestry, což je dle mého nereálné. Ještě je zde možnost přidání dalších rezervních poukázek, ale docela jsem tratil naději, že by mi i to pomohlo.

Na báňské mám úspěšně vystudováno:

Bezpečnost v elektrotechnice
Základy elektroniky
Programování I (c++)
Jazyk anglický b/I pro FEI - pokročilá úroveň
Úvod do komunikačních technologií
Algoritmy II
Programování II
Lineární algebra
Jazyk anglický b/II pro FEI - pokročilá úroveň

na VŠE FIS jsem úspěšně vystudoval:

Business English pro středně pokročilé 1
Matematické základy informatiky
Matematika pro ekonomy
Právo
Základy marketingu pro informatiky a statistiky
Základy odborné práce
Business English pro středně pokročilé 2 (B1)
Informační a komunikační technologie
Management pro informatiky a statistiky
Programování v Javě
Užití MS Excelu v podnikové praxi
Angličtina pro ekonomická studia 1 (B2/C1)
Databáze
Zpracování informací a znalostí

když dokončím další semestr na vše:

IT služby a provoz informačních systémů
Kvantitativní management
Statistika
Strategická analýza pro informatiky a statistiky
Angličtina pro ekonomická studia 2 (B2/C1)
Softwarové inženýrství (java)



Email: m.sracekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2017 18:08:17, Mumínek) VŠMIE dnes VŠPP
    informatika je tam slušná reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2017 20:12:37, Robert) Zatni zuby a nevzdávej to! To dáš. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2017 20:23:52, Voloďa) 8 poukázek na tři semestry je až až...jak říká Robert: nevzdávej to! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2017 20:56:36, Mandarinka) To mě mrzí... reagovat zde
    Email: kakaniseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.01.2017 22:12:39, x) České soukromé vysoké školy stojí bez výjimky za starou bačkoru (výjimkou mohla být Literární akademie, ale ta pravděpodobně skončila). Takže tím by sis nepolepšil, jen bys zvýšil náklady nebo dluh, podle toho, jak bys další studium financoval, vyhlídky na to, že by ti takové vzdělání k něčemu bylo, jsou bídné. Takže to nevzdávej a bojuj do posledního náboje. Pokud už chceš do něčeho investovat, zkus např. soukromé doučování kritických předmětů. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2017 08:34:56, in-fo-q-x-atd.) Koukám, že jste ve svých názorech konzistentní: soukromé školy, LF Ostrava atd. ač jméno jiné, názory stejné. Soukromé školy v ČR nejsou opravdu nic pozoruhodného, ale v oblasti ekonomických fakult je kvalita od určité úrovně více méně stejná a je fakt jedno, zda veřejná či soukromá. FIS VŠE je samozřejmě mnohem lepší!!!! než všechny soukromé, ale pokud to tazatel nezvládne, tak hledá řešení, mnohem lépe bude, pokud zvládne. Měl byste poctivě říci, že máte zcela jinou profesi a prostě nemáte soukromé školy rád, ale nic o nich nevíte. Pokud to tazatel nevládne, pak lépe někde dokončit bakaláře a pokračovat na veřejné na mgr. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2017 11:37:17, molonad) Samozřejmě ještě budu bojovat. Určitě do toho zainvestuji mnohem více úsilí i peněz, abych to nějak dokončil. Po-případně si rozložím další předměty do více semestrů, abych měl více času na přípravu k dílčím zkouškám. A když to nevyjde, tak alespoň vytřískám co nejvíce z dokončených předmětů a pokusím si jich nechat hodně uznat na soukromé. Na magisterské studium bych se samozřejmě rád vrátil na VŠE. reagovat zde
        Email: m.sracekseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2017 14:31:43, x) ad "informátor" - Dovoluji si jen podotknout, že takováto fóra jsou rejdištěm propagačních pracovníků (ano, říká se tomu jinak, ale proč maskovat líbivou nálepkou podstatu činnosti) pochybných institucí, které se zabývají v zásadě prodejem vysokoškolských diplomů. Protože jsou za to placeni, zatímco já si tak jen krátím čas při přípravě dalšího čaje, je jasné, že nemám čas ani chuť na to, abych s nimi ztrácel čas v nechutných osobních útocích. Proto jsem se začal, podobně jako mnozí jiní, kteří nemají žaludek na tu mravní spodinu, používat podpis "x". Tak vězte, že je nás několik, odhaduji to nejméně na čtyři - a alespoň za sebe můžu napsat, že je mi zcela jedno, kdo jsou ostatní "x".

          Co se týče tvého nápadu, tak ten je špatný. VŠE si zakládá na tom, že navazující magisterské studium je výběrové, i když ne ve všech oborech stejně. Pokud nezvládáš ani v řádném bakalářském studiu, budou tvé šance na přijetí na navazujícího magistra z pochybné školy s mizernou úrovní výuky nepatrné, pokud snad náhodou uspěješ, opět budeš mít jen malé šance na to, že úspěšně dostuduješ. To už se spíš podívej na to, jaké obory se dají studovat na ČZU (Provozně ekonomická fakulta a vlastně i Technická fakulta) - i když je mezi frikulíny rozšířený postoj "fuj, hnojárna", tak pořád mají její ekonomicky orientované obory o třídu lepší pověst než ekonomické obory na soukromých a regionálních vysokých školách. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2017 16:39:37, in-fo-q-x-atd.) Opět povídání o ničem. Jako mnohokrát. I ten čaj vaříte pravidelně in, fo atd.... Na VŠE se dá po soukromých školách (některých) dostat docela úspěšně i dostudovat, příkladů není málo. PEF ČZU (ale nejen ta, našlo by se více) je již dnes za některými soukromými. Soukromou nevlastním ani nemám vystudovanou, ani nejsem žádný náborář, má Alma mater je úplně jiná, ale pouze chci zabránit Vašim matoucím informacím, které zde pravidelně realizujete a mohl by je někdo brát vážně. Tak zdar Vašemu čaji. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2017 18:16:17, x) Přikladů není málo? V tom případě jistě nebude problém uvést několik konkrétních jmen, u kterých to bude ověřitelné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.12.2021 11:31:19, molonad) Pro další čitatele tohoto smutného příspěvku:
    Školu jsem dodělal, sice jsem si musel ke konci zažádat o 3 kredity navíc, ale nakonec to dopadlo dobře.
    Aktuálně mám dokončené státnice z vedlejsky, napsanou diplomku a v lednu budu mít hlavní státnice na navazujícím magisterském oboru na VŠE.

    Takže to nikdy nevzdavejte! reagovat zde
    Email: m.sracekseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Přestup ze zahraničí - Výběr vysoké školy
  2. CZU PEF Přestup z anglického oboru na PaE - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Přestup na jinou školu - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. Ukončení stávající VŠ a přestup na jinou - Informace o studiu
  5. přestup na jinou VŠ - Ostatní
  6. Přestup na jinou VŠ - Ostatní
  7. Přestup na jinou VŠ - Informace o studiu
  8. Přestup z Ekonomky na jinou Ekonomku - Ostatní
  9. Přestup na jinou VŠ, protože nezvládnu zimní semestr, status studenta - Informace o studiu
  10. Přestup na jinou VŠ - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.