Na kterou Moravskou ekonomku?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.02.2017 21:57:28, Filip, zhlédnuto: 225x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Dobrý den,
jsem ve čtvrťáku na obchodce a dále bych chtěl pokračovat v oboru. Chtěl bych mít nějaký přehled o ekonomkách na Moravě, protože se nemůžu rozhodnout, kam jít. Nejde mi o prestiž školy. Chci získat titul, co nejvíce se toho naučit a dobře připravit pro trh práce. Určitě nechci jít na jednoduchou školu, kterou udělá každý, ale zároveň nechci mít problémy s učením do ranních hodin a nezvládáním předmětů. Žádám proto o radu.
Hodně lidí mi třeba řeklo, že na PEF je to hodně těžké, a že by tam nikdy nešli. Byl jsem se teď na PEF podívat na DOD a fakulta se mi velice líbila. I učitelé vypadali celkem příjemně. Samozřejmě vím, že ve skutečnosti to není tak růžové, ale opravdu to na mě působilo velice kladně. Mimo prohlídku jsem se ptal jednoho studenta a ten mi řekl, že naopak se mu to zdá těžké na Masárně. Vylíčil mi, že PEF je hodně prakticky založená, Masárna je naopak hodně o tom robotickém učení nazpaměť. Titul z VÚT zase podle něj nemá žádnou váhu a získá ho bez problémů každý. Zrovna to učení těžkých definic nesnáším, jsem spíše prakticky založený, takže by mi to vyhovovalo na PEF. Pokud je to opravdu pravda. O FAME ve Zlíně jsem slyšel jen zlé.
Je opravdu těžké vybral školu, když slyšíte od každého jiné názory. Proto sbírám názorů co nejvíce, abych se poté mohl lépe rozhodnout. Nebudu sázet na jednoho koně, přihlášek si určitě podám více. V úvahu pro mě připadá Mendlovka, Masárna, VÚT a Zlín. O školách v Olomouci zatím nic nevím.

Za každý názor a zkušenost budu velice vděčný.


Email: filipjancik97seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2017 22:45:29, neuminis) Pokud jde o ekonomky, tak Ostrava, Zlín a VUT jsou dno. MENDELU je takový celkem fajn standard a MUNI je jediný místo, kde můžeš jíst studovat vyloženě ekonomii (jinak se učí jen na NF VŠE a IES FSV UK - takže Praha). Ale myslím, že jen na bakaláři. Obě tyhle posledně zmiňované by mohly být dobrá volba. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2017 11:34:19, Filip) Děkuji za odpověď.
      Budu se hlásit na MENDELU i na MUNI. VUT si dám jako takovou pojistku, kdybych se nikam nedostal. Zkoušel jsem si přijímačky VUT z minulého roku a dostal bych se tam naprosto v pohodě, takže to bude taková záchrana. Jinak ještě nevím, jestli mám jít na management, nebo na finance. Velice mě zajímají akcie a všechno kolem, akorát zaměření na investiční činnost bude spíše až na magistru/inženýru. Myslíte, že by šlo na bakaláři studovat Management obchodní činnosti a poté se třeba rozhodnout pokračovat třeba obor Finance a investiční management? reagovat zde
      Email: filipjancik97seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2017 11:48:55, Danielkaa) Mrkni na Vysokou školu podnikání a práva v Ostravě. Ekonomku má dneska každý a jsou to adepti na úřady práce... Mám kámoše, co tam vystudoval bakaláře a otevřely se mu dveře do hodně dobrých firem. Takže jsem si taky letos podala přihlášku tam. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2017 12:20:34, x) Zaplnění hned několika vláken "nestranným" doporučením této pochybné instituce zakládá na mnohé, jen ne na představu, že by bylo studium zrovna na tebou doporučované instituci dobrý nápad. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2017 12:23:30, x) Jen taková poznámečka: Prestiž školy obvykle s kvalitou studia koreluje. Tedy prestiž ve smyslu dobré pověsti mezi potenciálními zaměstnavateli, nikoliv prestiž ve smyslu reklama na každém druhém nároží a astroturfing silně připomínající aktivity na anonymních diskuzích. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jakou ekonomku si vybrat? - Výběr vysoké školy
  2. Kterou ekonomku si vybrat? VŠE Praha, VUT Brno, UTB Zlín, VŠB-TUO, UPCE? - Výběr vysoké školy
  3. Vychovatelství - kterou školu? - Výběr vysoké školy
  4. Přestup z Ekonomky na jinou Ekonomku - Ostatní
  5. na kterou? - Výběr vysoké školy
  6. Kterou pak vybrat - Ostatní
  7. škola, kterou využiju v praxi - Ostatní
  8. Percentil na Ekonomku.. - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.