Vysoká úmrtnost této školy

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.02.2017 11:47:39, Jana, zhlédnuto: 1527x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNa téhle škole jsem studovala a opravdu nechají dostudovat jen hrstku studentů:

http://hlidacipes.org/unikatni-prehled-ktere-vs-maji-nejvyssi-umrtnost-a-kde-naopak-maji-studenti-slusnou-sanci-dostudovat/

Soukromé školy - VŠEM - pouze 22,1% úspěšnost.

Není to opravdu málo? Co myslíte.. Vše, co tady studenti píšou je bohužel pravda.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2017 20:19:18, Jan Hron) Musím s tebou nesouhlasit. VŠEM studuji a jsem spokojenej a dokonce i bakalář :D.

    Jano, prostě na vysokou někdo nemá.. I tací jsou mezi námi. reagovat zde
    Email: hronseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2017 08:25:59, Jana) Je zajímavé, že má většina studentů problém až s druhou seminárni práci. Nikdy ne už u první... Já měla za 1, takže hloupá asi nebudu. A těch případů znám víc.

      Každopádně něco na té statistice je... Kdyby to bylo vyhazování na zkoušce. Ale na seminární práci si vždy něco najdou, tomu se nedá ubránit. A další věc opravování seminárek profesoru z jiných oborů než na který obor píšeš? Taky zvláštní... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2017 16:30:39, PavelNavrátil) Někdy se to povede a někdy ne. Nemůžou mít přece všichni na světě titul. Zazněla tady dobrá hláška - někdo na to má a někdo ne. Ty jsi evidentně ten druhý případ.

        Co se týká seminárních prací, tak já nikdy problém neměl a mou práci vždy dostali lidé, kteří problematiku znali. Spíš mi přijde, že ti nabourali tvoje ego... reagovat zde
        Email: navratil.pgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2017 23:04:48, marekbařina) Musím s tebou nesouhlasit. Za mě se ta škola dá zvládnout. To, že je pro někoho těžší je druhá věc. Já jsem si projel internet a existují i lepší statistiky a nějaký web hlidacipes.cz pro mě rozhodně není směrodatný :D. reagovat zde
    Email: marekbarinagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2017 08:50:00, janakrackova) Já taky teda nesouhlasím. Za mě je to super škola a to že ji nemáš zadarmo - tak my jako studenti můžeme mít přeci jenom rádi, protože studovat na škole, kde si vše můžeš zaplatit bych já rozhodně nebyla. Za mě je úmrtnost na školách stejná, jako všude jinde. Jo a hlidaciples pro me taky není důležitej. Podívej se příště radši na věrohodnější statistiky, než na nějakýho psa:D:D:D. reagovat zde
    Email: janakrackovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2017 16:27:31, PavelNavrátil) To není vůbec pravda. Lžeš. Že by zhrzená studentka? S15 reagovat zde
    Email: navratil.pgmailcom

Podobné příspěvky:
  1. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  2. Soukrome skoly propadly - Informace o studiu
  3. Studium soukromé školy - Výběr vysoké školy
  4. Vyšší odborné školy - Ostatní
  5. Image Vysoké školy polytechnické Jihlava - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  6. Úmrtnost během studia - Ostatní
  7. Výběr vysoké školy - obor životní prostředí - Výběr vysoké školy
  8. 2 školy naráz - Ostatní
  9. Vysoká škola Karlovy Vary - soukr. - Ostatní
  10. Jake skoly jsou nejhorsi? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.