Bez přijímaček na 1.LF???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.02.2017 21:35:14, Renata, zhlédnuto: 266x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, do jakého průměru se bralo na 1.LF na všeobecné lékařství? Vím, že na stránkách mají průměr do 1,2, ale spíš by mě zajímalo, do jakého průměru má člověk ještě šanci

Email: RenataGrygarova0seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2017 12:23:14, x) Do podstatně nižšího. Obvykle to bývá hodně pod 1,1. Na druhou stranu nezoufej, pokud máš průměr k jedné a není to tím, že bys byla na hodně špatném gymnáziu (bohužel, studenti přijatí bez přijímacích zkoušek bývají v často poměrně slabí, takže předpokládáme, že jsou spíše ze špatných středních škol), je prakticky jisté, že uspěješ u přijímacích zkoušek. On se ten první stres ještě před začátkem studia hodí jako varování, protože když je první nápor na psychiku až zkouška z histologie nebo z anatomie, je to pro některé studenty pozdě... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2017 21:23:22, Renata) Já se na přijímačky připravuju no, ale bylo by hezký mít něco jako jistotu, kdyby se něco pokazilo :/ reagovat zde
    Email: RenataGrygarova0seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. LFMU-bez přijímaček - Ostatní
  2. Druhé kolo přijímaček! Mám šanci? - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  3. Prominutí přijímaček na FIS - VŠE v Praze - Ostatní
  4. Vysoká škola bez přijímaček - Výběr vysoké školy
  5. vyjdou mi termíny přijímaček? - Ostatní
  6. Biochemie bez přijímaček - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Druhé kolo přijímaček na VŠ - Informace o studiu
  8. Medicína bez přijímaček - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. 2. kolo přijímaček - Ostatní
  10. Zájemce o prohození termínu přijímaček FMV - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.