Seznamovací kurz čzugo nebo sova


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.02.2017 14:17:35, Anička, zhlédnuto: 663x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se někoho zeptala na seznamovací kurzy, které jsou na čzu, chystám se tenhle rok nastoupit na zemědělku a ráda bych si vybrala kurz na základě vašich zkušeností. Je lepší sova nebo čzugo?

Email: ancamancapostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2017 09:23:05, radek95) Rozhodně čzu go, celý kurz je jedna velká chlastačka :) V podstatě party 4 dny v kuse. Sebou si vezmi aspoň 4 flašky, budou se hodit :)
    Na rozletu (sova) jsem nebyl, ale kámoš, který tam byl, říkal, že to nebylo nějak špatný, ale ani dobrý. Sice, taky vymýšlely různý program, podobný čzu go, ale bylo to prokládáno různými informaci o škole, které se stejně dozvíš, hned první týden a třeba chlastat mohli až večer, za to na čzu go se chlastalo pořád
    A jestli si říkáš, že nevydržíš 4 dny v kuse chlastat, tak se toho neboj, dáš to, všichni to tam dali a já jsem taky takhle dlouho v kuse ještě nechlastal.
    Jen co se týče seznamování, tak se moc neseznámíš, protože ze stejného oboru jako třeba (pae, paa atd.) moc lidí na kurzu nepotkáš.
    A i když, tak stejně s nimi nebudeš v kruhu (na cviku) a na přednášky se nechodí :D Možná ti ze začátku budou říkat, jak jsou přednášky důležité, ale opak je pravdou :D Přednášky si stáhneš na primátu a chodit na ně je zbytečné. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2017 09:26:50, jo jo) Prostě zemědělka
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2018 15:07:45, Jindra) alkohol a tělesná láska - paráda. Pohodu však narušují poprvé ožralí abstinenti. Házejí šavle pořád a všude, pády na zem, blekotání z cesty, obscénnosti na veřejnosti. Byla tam jedna krásná holka, ta mi dala "za uši", že jsem volal všechny svatý, ještě tejden potom jsem sotva pletl nohama... Z výše uvedených důvodů tedy doporučuji jako kolega czu go. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2018 13:17:32, Jiřka) Souhlasím s kolegy přede mnou. Zvlášt když se hrátek účastní nový student z Afriky. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2018 09:58:12, Dana) Eeeej, rada na to vzpominam, tejden potom jsem chodila jak naprcanej kacer. Teda, ty klady exoticke, to jsem do te doby nepoznala reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2018 15:02:10, Hryzec) Já nevím, mě se nic podobného nestalo, co tady píší lidi přede mnou. Sex jsem ještě nezažil a to mi je už 22 let (kdo ví, jak vypadám, ten pochopí proč), ale okusil jsem tam prvně v 19 letech alkohol (hrůza) a poprvé tančil - teda sám se sebou. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2018 10:30:50, kamila) Také doporučuji seznamovací kursy. Já byla taková ta knižní bledá panna - trapka. až na akci jsem poznala účinky alkoholu a pohlavní vstyk. a oboje paráda reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2018 14:55:28, wocassoidka) Tvl :-) :-) :-) :-) tak to jsou dobrý hlody tady reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přípravný kurz na vse - matematika - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. Kurz- Piercing - Ostatní
  3. Ktorý prípravný kurz si vybrať na LF do ČR? - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Přípravný kurz na VFU - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  5. Přípravný semestr.kurz na PF - Informace o studiu
  6. Kurz matematiky na OPF Karviná - Ostatní
  7. přípravný kurz - veterina - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Kurz k přijímacím zkouškám - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Adaptační kurz PA 2013 - Policejní akademie České republiky
  10. Kurz psychoterapie - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.