...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.09.2005 19:26:06, Michal, zhlédnuto: 55x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím vás!Za nedlouho se v Brně koná GAUDEAMUS-chtěl jsem se zeptat, jestli má vůbec cenu na takovou akci jezdit (bydlím cca 200 km od Brna)?Prý tam bývá docela slušnej nával lidí...

Email: cmichalseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2005 20:32:31, Radek) Zdravíme, dík za upozornění, všichni tam jedem:). Ne, já jen žertoval. Je to docela dobrá příležitost seznámit se s tím co vysoké školy nabízejí. Něco jako takový multiden otevřených dveří. Je to asi hlavně pro nerozhodnuté. Jinak, po skončení loňského se na jejich stránkách gaudeamus.cz objevily takové souhrnné informace, co tam školy webmasterovi zanechaly. Pozitivum je možnost rovnou se zeptat kompetentních lidí na to co tě zajímá. Jinak tou dobou vycházejí Učitelské noviny s přehledem všech oborů (ne jen vystavovatelů), takže neúčast není informační ztráta. Další názory vítány.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2005 20:05:38, izka) já jsem tam byla loni a přišlo mi to úplně zbytečné.všude plno lidí,než se člověk dostal ,k informacím které chtěl tak to trvalo..pokud mu nějaké vůbec poskytly..pro mě to byla ztráta času..ale asi závisí na kterou školu chceš jít.u některých byl prostě nával.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2005 20:18:28, papaya) Taky jsem tam jedou byla, no asi moc doporučit nemůžu, všude mraky lidí, jestli nepojedeš na první dva dny konání, tak už si neodneseš ani info letáky, prostě už bude téměř všechno rozebraný:( souhlasím ale, že záleží na tom, o kterou školu se budeš zajímat, mě osobně to ale moc nepřineslo, zajímala jsem se o některé humanitní obory a nebyl tam nikdo kompetentní k zodpovězení mých dotazů...tak nevím, ale výlet do Brna pěknej:) myslím, že internet je internet:) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.