Zkušenosti ze studia


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.03.2017 21:43:59, Ivana Čechová, zhlédnuto: 508x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekStudium oboru Angličtina jako cizí jazyk na Akcent College mi dalo vhled do systému anglického jazyka a umožnilo mi rozšířit si znalosti o tomto jazyce. Velkým přínosem pro mne byla morfologie, fonetika a syntax, ale také lingvodidaktika a pedagogická praxe, včetně dalších zajímavých předmětů ( anglická a americká literatura, lexikologie, variety angličtiny a mnohé další), to vše pod odborným vedením kvalifikovaných a vstřícných pedagogů. Výhodou této malé vysoké školy (malé rozsahem, nikoli obsahem) je komorní prostředí, ve kterém se studenti i vyučující mohou navzájem lépe poznat, a pokud má student opravdový zájem o obor, má příležitost se mnoho dozvědět a pochopit a vyzkoušet. Studium na Akcent College mohu vřele doporučit, ale pouze těm, kteří mají skutečný zájem se něco dozvědět a něco vyzkoušet a něco se naučit a zlepšit jak svoji vlastní angličtinu, tak povědomí o jazykovém systému, což jsou dvě vzájemně se doplňující oblasti.

Email: ivana.cechseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2017 14:30:17, x) Vzhledem k tomu, že se na této poměrně málo frekventované diskuzi se objevilo krátce po sobě několik textů podobného vyznění, je vysoce pravděpodobné, že nejde ani tak o spotnánní akci spokojených frekventantů/absolventů, jako spíše o výmysl marketingu sahající po pokleslé technice guerilla marketingu. Pro mě je něco takového dostatečně dobrý důvod k tomu, abych příslušnou instituci pokládal za přinejmenším pochybnou. Tedy dost dobrý důvod pro rozhodnutí studovat jinde.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2017 15:27:06, Ivana Čechová) Vaše reakce mne opravdu velmi překvapila. Zaprvé slyším (čtu) poprvé o jakési pokleslé technice guerrila marketingu - obecně podporovaných pokleslých technik je všude kolem, že úplně postačí pěstovat si imunitu vůči všudepřítomné reklamě v médiích ( i na internetu) a v klasických poštovních schránkách. Není třeba být tak vysoce ekonomicky, právnicky, psychologicky a marketingově vzdělán, aby člověk vůbec tuto Vámi zmiňovanou pokleslou techniku znal a uměl pojmenovat. Zadruhé by mě ani ve snu nenapadlo, že někdo může mít takovéto "logické" vývody - ovšem lze pochopit, že vycházejí z úvah v nějak nastaveném širším rámci. Víc snad nemá smysl se k tomu vyjadřovat. Nicméně za vaši reakci upřímně děkuji - umožňuje mi to rozšířit si povědomí o možném uvažování a uvědomit si další známou pravdu - všichni přece víme, že jedna věc na povrchu může mít spoustu příčin pod povrchem, jak tedy pak lze rozlišit dobré pohnutky od těch špatných???? Záleží na tom, co člověk sám upřednostňuje???? reagovat zde
      Email: ivana.cechseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Zkušenosti se studiem - Ostatní
  2. Zkušenosti se studiem Angličtiny, Pedagogiky a ZSV na PEDF UK? - Informace o studiu
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. Máte někdo zkušenosti? - Akcent College
  5. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita
  6. MÁ NĚKDO ZKUŠENOSTI S VŠO?? - Ostatní
  7. Zkušenosti s oborem B60 - Bezpečnostně právní studia - Policejní akademie České republiky
  8. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  9. VŠ dálkově po hooooooodně špatné zdravotní zkušenosti?????????:(((((((((( - Ostatní
  10. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.