Nejefektivnější příprava na přijímačky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.04.2017 12:28:29, Markéta, zhlédnuto: 1210x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci se zeptat těch, kteří se už na polac dostali, jaká je podle vás nejlepší příprava na přijímačky?
Četla jsem teď různá fóra, oficiální otázky z polacu...ale všude nacházím pokaždé tak trochu jinou odpověď. Vím, že jsou vydávána každý rok nová skripta (3000 otázek a odpovědí, Řešení bakalářského znalostního testu atp.) Ale jsou tyto "vypracované" otázky reálně použitelné k přípravě na přijímačky? Jestli ne, kde jste čerpali informace vy?

Děkuji moc za odpověď :)

Email: dolejsovamargmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2017 09:08:51, Honza) Jsem teď ve třeťáku na bakaláři a připravoval jsem se právě z těch skript. Pár věcí z nich tam bylo, spousta ne, takže buď jsme to natipovali, nebo měli štěstí a věděli. Problém s těmi skripty je v tom, že jsou to vážně jen vypracované otázky, které škola zveřejnila - nicméně škola nezveřejnila charakter odpovědí, které se budou nabízet, takže spousta otázek začíná jako nedokončená věta a při přípravě nemáš tušení, na co se asi můžou ptát. Jiná příprava mě nenapadá, skripta mají letos kolem 1200 otázek (my jich měli asi 1600). Já si ty letošní otázky zpracoval do editovatelného textového souboru, který za kilčo posílám, takže kdybys o ně stála, napiš. reagovat zde
    Telefon: 606644788, Email: hans.kadlecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2017 09:18:21, Kristyna) Ahoj, já bych o ty otázky měla zájem. Pokud by to bylo možné :)) Předem děkuji za odpověď. reagovat zde
      Email: kikinka-bseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2017 13:00:39, Alena) Dobrý den, také bych měla zájem o ten soubor. Můžete se mi prosím ozvat? Děkuji reagovat zde
      Email: Spark.oxalisseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2017 10:17:52, jiti) ahoj, já se třeba neučila vůbec, podle mě je dobrý všeobecný přehled a pak se podívat na trestní právo, tam sem tápala, protože to se člověk jen tak někde nedozví z běžného života. A taky bylo podle mě málo lidí, kteří se hlásili :-) takže možná štěstí, možná sem to tak nehrotila a neměla stress :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2017 11:46:10, Julie Vańková) Ahoj,letos jsem se na polac dostala,učila jsem se pouze z těch skript. Podle mého na přípravu úplně super.Možná u mě byla výhoda,že jsem maturvala ze zsv,takže právo jsem měla jakoby naučené. Taky jsem se v minulosti zajímala o věci s tím spojené (kriminalistika,kriminologie...)
    Každopádně ti přeju hodně štěstí. reagovat zde
    Telefon: 702994026

Podobné příspěvky:
  1. Prodej učebnice - příprava na přijímačky Policejní akademie ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Příprava na úspěšné vykonání přijímací zkoušky - Policejní akademie České republiky
  3. Přijímačky a příprava na ně - Policejní akademie České republiky
  4. Příprava na medicinu, přijímací zkoušky NANEČISTO - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Příprava na přijímací zkoušky na VFU Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. ČZU - příprava na zkoušky z loňska??? - Ostatní
  7. Příprava - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Společná příprava na přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Doučování Dějiny umění příprava na přijímačky na UK nebo na maturitu - Univerzita Karlova
  10. Příprava - Veterinární lékař - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.