Žurnalistika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.03.2007 16:35:21, Jana, zhlédnuto: 5017x, reakcí celkem: 39Reagovat na příspěvek
Zdravím,nevíte někdo z čeho se dělají přijímačky na žurnalistiku?Děkuji za odpovědi.

Email: jana.jhseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2007 15:47:57, K) Pokud chceš být žurnalistka, měla bys snad být schopná si takovou informaci vyhledat sama, ne??? S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2008 01:58:17, Ježura) A kde se dá všude studovat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2008 21:21:01, Radka) Jano, ani jsi neupřesnila, jaké město máš na mysli... pochopitelně to není všude stejné... a jak správně napsal(a) K, tyhle informace jsou všude na netu! Jinak žurna je na MU, UK, UPOL, na VŠ báňské v Ostravě je obor Ekonomická žurnalistika. Pak existuje Vyšší odborná škola publicistiky a pak jsou samozřejmě různé soukromé VŠ - např. moje kamarádka studuje Sociální a masovou komunikaci (tedy v podstatě taky žurnalistiku) na Univrzitě Jana Amose Komenského v Praze. Já studuju žurnu na FSV UK. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2008 22:13:39, eva) Ahoj, prosímtě, mohla bys mi zaslat taky info o příjimáčkách na žurnalistiku??(konkrétně UK v Praze) Studuju sice pedák, češtinu, ale rozhodla jsem se, že zkusím štěstí i jinde, žurnalistika by měla větší smysl.Ale nevím, jestli je nějaká šance u přijímaček. Moc díky reagovat zde
      Telefon: 775921356, Email: eviolenacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2008 00:50:12, Ježura) Radko: a jak se ti tam líbí, jak se nejlépe připravit na přijímačky pro úspěšné přijetí?! Díky moc!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2008 00:53:10, Z) V Praze je jediná řádná žurna, která má vlastní přijímačky!V Olmíku a v Brně jsou to dvouobory a dělají se Scio testy! Ty ostatní školy jsou spíše marketingově založené, jako Zlín a UJAK! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2008 01:04:48, Kiki) Dá se tomu věřit?!

    http://www.kampomaturite.cz/index.asp?menu=1008&record=25555 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.12.2008 13:54:37, Radka) Ježuro: pokud chceš info o přijímačkách na žurnu, můžeš sem kdyžtak hodit nějaký kontaktní mail na sebe? Už vloni jsem to jedné holce posílala a snad to ještě pořád mám, ale je to delší text, sem to nenacpu, tak bych ti to poslala soukromě...
    Kiki: Já teda dělala přípravný kurz u Tutoru a moc to k ničemu nebylo. Nebo bylo, ale až později při samotném studiu; u přijímaček jsem to nevyužila takřka vůbec. Ale co se týče téhle společnosti, tak to nemůžu soudit. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.12.2008 20:30:02, Ježura) Fakt?
      Tak díky moc!
      Jinak hodně štěstí při studiu, dobrá vílo!
      Přeju krásný den!

      E-mail: zdenek.koktapostcz reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.12.2008 22:09:40, eva) Ahoj, prosímtě, mohla bys mi zaslat taky info o příjimáčkách na žurnalistiku??(konkrétně UK v Praze) Studuju sice pedák, češtinu, ale rozhodla jsem se, že zkusím štěstí i jinde, žurnalistika by měla větší smysl. Moc díky. reagovat zde
      Telefon: 775921356, Email: eviolenacentrumcz, ICQ: 204732616
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2009 19:57:19, Ježura) A co takhle až po bakaláři jít na NMgr. studium v oboru Žurnalistika na FSV UK, určo tam bude menší nával, a taky to není určeno pro žurnalisty bakaláře, ale pro kohokoliv s bakalářským diplomem! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2012 19:49:09, Tina) Zdravím. ;]
      Našel by se tu někdo, kdo mi poradí, jak se nejlépe připravit na přijímačky? =]
      Mám na to zhruba 8 měsíců a už teď mám z toho hrůzu. =/ =D
      Ráda bych se poslechla radu od někoho, kdo už přijímačky absolvoval. =]
      A kdyby se našel ještě nějaký materiál, mmm, nejlepší. =D
      Joo, má cenu chodit na kurz?? Máte někdo zkušenost?
      Díky, díky, díky!!!
      Mějte se, Tinuše. ;] reagovat zde
      Telefon: 737243399, Email: tina.chrenogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2008 00:47:42, Kiki) Mne by zase spíše zajímalo, jako na ústní, co tam říct, co na seznamu četby?!
    Ty písemný jsou jen o štěstí! Co se taky na všeobecný přehled učit, že? To je škola života! I když zatím krátkýho! Ale s tím by měli lidi v komisi počítat! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2008 16:53:13, Radka) Kiki: myslím,že i na písemný se dá dost dobře připravit, protože otázky jsou konstruovaný každoročně podle úplně stejnýho schématu a dá se celkem snadno odhadnout, co tam bude. Např. vždycky 2 otázky jsou na české politiky (kdo je ministr toho a toho, zařaď politika ke straně, kam patří,...), jedna otázka bývá na sousedící země nějakého státu, jedna zeměpisná (např. na hlavní město nějakého méně známého státu, třeba v Africe), jedna na nějakou zahraniční hlavu státu, jedna na nějaké aktuální výročí,... Hele, když sem hodíš mail, pošlu ti info jako Ježurovi, bude tam o písemných i ústních přijímačkách. Akorát mějte strpení, pošlu to až o víkendu, teď jsem v hrozným fofru a nemám čas to vyhledávat. :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2010 16:16:32, helen) Ahoj, pisu "trochu" pozde, ale Radko, mohla bys mi prosim taky poslat ten text, jestli ho jeste vyhrabes..?
        Diky moc ;) reagovat zde
        Email: helimailcentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2010 17:48:07, Ian) Ahoj, prosímtě, mohla bys mi taky poslat na mail nějaké info o přijímačkách na bakaláře? Něco sice už vím, ale i tak, každý detail se hodí. Díky moc! :)) machacek81gmailcom reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 15:59:27, gabča) Ahoj Radko, mohla bys mi prosím taky mailem poslat materiály na příjímací řízení? Byla bych ti moc vděčná. reagovat zde
        Email: gabcaa.pseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 20:58:45, esterka) já taky, prosíííím! dík moc (:
        esterkagrohseznamcz reagovat zde
        Email: esterkagrohseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2011 21:40:56, Effy) Ahoj.. mohla bych také poprosit o nějaké přibližnější informace o přijímačkách ? :) Velmi by se mi to hodilo. Budu ráda za každou drobnost.
        Děkuji moc. reagovat zde
        Email: misserablesgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2011 00:40:24, Tereza) ahoj, mohu tě také poprosit o zaslání oněch materiálů k přijímačkám? :) reagovat zde
        Email: tereza.rasilovovagmailcom, Web: mumulands.blogspot.com
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2012 21:45:16, anna) ahoj, mohla bych prosím taky poprosit o poslání informací o přijímacích zkouškách na můj mail? předem děkuju! :) reagovat zde
        Email: annacooperovagmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2012 20:54:31, Andrea) MOhla bych také prosit o materiály k příjímacím zkouškám ? :) děkuji Ados25seznamcz reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2012 17:23:24, Kristina) mohla bych taky požádat o zaslání informací? Moc děkuju!
        sverkkgmailcom reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2009 15:40:16, Ježura) Radko, nezapomnela so na mne?
    Ja na tebe stale myslim?
    Samozrejme co se materialu na tu prijimacku tyce!
    Diky moc!

    "Stastnej a veselej"
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2009 22:20:05, Radka) Promiň, fakt se moc omlouvám!!! Myslím na to, ale mám teď strašně hektický období a ještě jsem nestihla ten dokument nikde vyhrabat... během pár dní se pokusím polepšit, zatím se měj a vše nej do nového roku! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2009 19:02:54, Ježura) Začínám se děsit toho, jak je ta žurna časově náročná?!? :-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2009 08:21:18, Radka) Právě že vůbec, proto taky všichni při studiu pracujeme nebo studujeme ještě něco... Já třeba jsem teďka ve třeťáku a celý semestr jsem chodila do školy je na jeden jediný předmět týdně - v pondělí ráno - a to bylo vše, na zbývajících předmětech byla účast nepovinná a k zápočtu tam stačilo odevzdat pouze nějaké vypracované práce (celkem krátké a nenáročné, třeba recenzi na výstavu nebo pětistránkovou esej). V prváku se teda musí do té školy chodit trochu víc, ale zhruba od půlky druháku už je to pohodička. A zkoušky? Na 90 % z nich se stačí připravovat den předem. A propos, došel ti doufám můj mail? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2009 08:24:01, Radka) Jinak jestli jsi to myslel jako narážku na to, že jsem dlouho neodpovídala - není to žurnou, ale studuju ještě sociologii, kde mě teď čeká 5 zkoušek po sobě (a tyhle opravdu náročné jsou), a navíc teď musím hodně pracovat, neb se topím v dluzích. Takže tak. Mail jsem posílala v pondělí, pokud ti nedošel, pošlu znovu... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2011 22:29:54, Pavluš) Ahoj Radko! Resim stejny problem jako vetsina chudaku, co hledala utechu na tehle diskuzi :) Asi uz je to uplne beze smyslu, ale kdybys naaahodou cetla tenhle muj vykrik, byla bys tak laskava a preposlala i me onen email s infem na prijimacky? To vis, zoufali lide delavaji zoufale veci :) diky, minimalne za pozornost! Pavla/ peckova.pgmailcom reagovat zde
            Email: peckova.pgmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2009 15:25:05, Radka) Krom toho bych se chtěla ospravedlnit tím, že jsem přes Vánoce byla u rodičů, kde se bohužel na net nedostanu, takže jsem ani nic posílat nemohla - a hned jak jsem se po svátcích dostala zpátky na kolej, poslala jsem to!! A vůbec, to sis myslel, že kromě studia žurny nemám nic jinýho na práci nebo co...? A došel ti teda ten mail? Mně se nevrátil, takže předpokládám, že musel dojít. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2012 16:14:45, Michaela) Ahoj prosím ťa, viem, že píšem pekne neskoro, nemám ani záruku, že is to pozrieš, no tento rok ma čakajú prijímačky na žurnalistiku na UK a veľmi by som ti bola vďačná, ak ešte vôbec, tie info máš, keby mi ich pošleš.
            Vopred veľmi pekne ďakujem :) reagovat zde
            Email: mishel.lukacovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.01.2009 15:40:17, Ježura) Radko, nezapomnela si na mne?
    Ja na tebe stale myslim?
    Samozrejme co se materialu na tu prijimacku tyce!
    Diky moc!

    "Stastnej a veselej"
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2009 19:17:02, lucka) jen bych ještě poradila, abyste se na písemnou část mrkli i na cizí jazyk... spousta lidí ho podcení a přitom se na něm dají nahnat body, a česká gramatika... ale tak to je snad jasný, když jde o žurnu, že?:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2010 20:25:22, Janca) Kdyby mi ty matrose nebo nejake rady k prijimackam taky nekdo poslal, byla bych vdecna :) Diky.. Klidne i k magisterskejm rovnou :) reagovat zde
    Email: shanzieseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 19:46:54, Slečna) Taky bych uvítala materiály ke studiu žurnalistiky-magistetsky obor. Děkuji mnohokrát:):D reagovat zde
      Email: ewa.malaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 16:31:17, katka) Ahoj, chtěla bych se letos hlásit na bakaláře na žurnalistku na UK, prosím o jakékoliv rady či materiály, které by mi mohly pomoct. Díky ! reagovat zde
    Email: katiemarkovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 16:04:38, gabča) ahoj, máte někdo materiály na příjímací řízení žurnalistika nebo mediální komunikace, PR? Mohli byste mi je když tak prosím poslat na mail: gabcaa.pseznamcz Děkujuuuu:) reagovat zde
    Email: gabcaa.pseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2012 22:01:38, Inkvizitor) Začni zde: http://ssjc.ujc.cas.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2012 21:20:44, Nikola) Ahoj. Nemá někdo nějaké materiály či tipy k přijímacímu řízení na UK žurnalistiku na rok 2013?Přijímačky se blíží a já skoro ani nezačla. Díky moc za všechny informace! reagovat zde
    Email: nikolinka92seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. FSV, medialni studia a zurnalistika - Ostatní
  2. Žurnalistika - Ostatní
  3. žurnalistika upol - Ostatní
  4. Fakulta sociálních věd - Žurnalistika - Univerzita Karlova
  5. Žurnalistika - přijímačky - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. zurnalistika na UK a Slovaci - Ostatní
  7. Žurnalistika-percentil - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. Žurnalistika UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  9. Žurnalistika??? - Výběr vysoké školy
  10. Ekonomická žurnalistika - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.