Management firem

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.07.2017 16:34:33, Bára, zhlédnuto: 537x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj chtela bych se zeptat na vase zkusenosti s oborem- Management firem... hlavne na obtiznost matematiky, ale budu rada za kazdou informaci. Uvazuju ze se prihlasim, ale mam bc. uplne jineho zamereni a bojim se jestli to bude realne dohnat. Diky:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2017 21:46:00, Lucka) Ahoj Baro, jsem cerstva absolventka Managementu firem s tim, ze Bc mam z Univerzity Karlovy obor Molekularni biologie a biochemie. Na zacatku jsem asi prvni 2 tydny trochu tapala, ale zorientujes se. VSEM ma hodne dobre materialy pro vsechny predmety, takze pokud by ti neco chybelo, muzes si cokoli dostudovat z videi, skript nebo jinych materialu. Urcite to dozenes, kdyz budes chtit a ja mam zkusenost jedine dobrou. Skveli lektori ale hlavne vstricni, radi velmi pomuzou a poradi, prednasky jsou obsahove zajimave. A co se tve otazky tyka - matika se v povinych prednaskach vubec neuci :) kdybys cokoli potrebovala nebo se chtela zeptat, urcite mi napis na lucka.piskovagmailcom nebo si me najídi na fabebooku Lucie Piskova ;) reagovat zde
    Telefon: 734736438, Email: Lucka.piskovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2017 09:18:49, Martina) Ahojky, jako studentka MF a antitalent na matiku můžu v klidu říct, že jsem to vše zvládla a v pohodě. Držím palce při výběru :)) reagovat zde
    Email: Martina.Horakovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2017 23:39:52, Bára) Holky dekuju moc za odpovedi :) mam prave zdravotnicke zamereni tak jsem se bala ze by to mohl byt problem:) a s tou matematikou se mi ulevilo docela! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2017 08:53:09, x) Na tvém místě bych se nebál matematiky ale uplatnění. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2017 22:05:51, Martina) Uplatnění se neboj :). Nikdy jsem neměla problém! reagovat zde
    Email: martina.houlouskovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2017 12:30:21, x) V těsné časové koincidenci se na málo navštěvovaném fóru objeví tři pochvalné příspěvky na pomocnou vysokou školu VŠEM. Jistě, může to být náhoda, ale to je to nejméně pravděpodobné vysvětlení... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2017 18:01:34, Alena) Já jsem spokojená... reagovat zde
    Email: alena.misankovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2017 13:36:24, x) O "kvalitě" VŠEM a o "věrohodnosti" anonymních informací vykládajících cosi o vlastní dobré zkušenosti a uplatnitelnosti absolventů si může udělat obrázek každý, kdo zvládne pingnout mail. Maily alena.misankova a martina.houskova, tedy maily spojené s obrovským sebevědomím a pochvalou neexistují, zatímco maily martina.horakova a lucka.piskova, tedy maily spojené s hloupostí téměř roztomilou, případně s absencí studijních předpokladů, existují (pozitivní kontrola, že pingnutí nelikviduje ochrana serveru).

    Pro méně chápavé doplním i nejpravděpodobnější vysvětlení. Protože není třeba uvádět mail, je jedinou motivací pro uvádění nefunkčního mailu pouze snaha zvýšit dojem důvěryhodnosti takové informace ze strany pachatele guerilla marketingu. Prostě jde o propagační pracovníky mající za úkol vytvářet dojem, že VŠEM je skutečná vysoká škola. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Finance vs Podniková ekonomika a management - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VŠE FPH, podniková ekonomika a management ano, ne? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Ambis - Bezpečnostní management - magisterské kombinované studium - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  4. management CR Hradec Králové - Informace o studiu
  5. Management cestovního ruchu x cizí jazyky pro cest. ruch? - Univerzita Hradec Králové
  6. Arts management - Ostatní
  7. Arts management na VSE - Ostatní
  8. management tělesné výchovy a sportu,VŠE? - Výběr vysoké školy
  9. Marketing a management se specializací Design management (magisterské navazující; FAME) - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  10. Arts management navazujici - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.