VSRR - Litoměřice


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.10.2017 14:29:20, Lucka, zhlédnuto: 836x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, není tu někdo, kdo studuje/studoval navazující obor Veřejná správa a regionální rozvoj ve středisku Litoměřice? Ráda bych se dozvěděla nějaké informace a zkušenosti studentů. Jaká je obtížnost atd.. Budu moc vděčná za případné reakce

Děkuji.

Email: lucie.zezelinkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2018 11:57:51, Beata) Ahoj, taky by mě to zajímalo. Opravdu se nikdo nenajde? ;) reagovat zde
    Email: beata.langovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2018 17:46:16, Radka) Ahojky,
      letos jsem státnicovala na VŠRR a jelikož na této škole nechci dále pokračovat, uvažuji o navazujícím magisterském studiu na středisku Litoměřice. Studovala jsem obor management rozvoje měst a regionů, kde jsme se moc s matikou a statistikou nepotkali :-), tak by mě zajímalo, jak moc náročné zde studium je.
      Díky za odpověď.
      Radka reagovat zde
      Email: Radka.Koterovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.07.2020 19:34:37, Jirka) Oživuji toto téma. Letos jsem skončil bc. obor Management rozvoje měst a regionů na VŠRR/AMBIS. Pro navazující magisterské studium už ale Ambis nemá platnou akreditaci. Najít navazující magisterské kombinované, není tak jednoduché. Vyloučil jsem CEVRO, kvůli recenzím. Ekonom Litoměřice je pro mne vlastně jediná volba. Recenze jsem zatím nenašel. Nemáte někdo zkušenost? reagovat zde
    Email: jos.hunakemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2020 19:58:18, x) Podíval jsem se na to, protože jsem zvědavý a měl jsem pocit, že je skvělé, že ČZU takhle hezky organizuje kombinované studium. Fakticky je to ale peklo, dost hnusný podvod - polovinu studia si platíš jako "celoživotní vzdělávání", pokud absolvuješ, tak tě na druhou polovinu přijmou jako studenta, uznají zkoušky a studuješ zákonným způsobem. Na hraně legality, ale sprosťárna nejhrubšího kalibru, nerozpakuji se napsat, že je to mr.dání akademických pravidel do ucha.

      Pokud máš pocit, že z něčeho takového může vzejít dobrý absolvent... Zkus se podívat na nabídku kombinovaného studia na jiných fakultách, např. ESF MU nebo PrávF MU, třeba najdeš podobný obor, ke kterému nebude problém se připravit na přijímací zkoušky. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Celoživotní studium v navazujícím studiu obor VSRR ve středisku Hradec Králové - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. ČZU obor VSRR - navazující studium - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Magisterské studium - VSRR - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. čzu- vsrr - Ostatní
  5. VSRR - navazující studium v Mostě - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. CZU-HKS x VSRR - Ostatní
  7. Celoživotní vzdělávání ČZU - VSRR konzultační středisko Klatovy - navazující - Informace o studiu
  8. CZU- VSRR náročnost, matika... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. VSRR nebo EAD???? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  10. Zkušemmosti na VŠRR - Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o. - už ne

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.