FPH VŠE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.01.2018 14:42:30, tamtam, zhlédnuto: 2207x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, přemýšlím kam na navazující a hodně se mi zamlouvá Podnikohospodářská fakulta na VŠE. Máte někdo zkušenosti s touto fakultou? Jak je náročné studium? Lze během semestru chodit na brigády, třeba 2x týdně a přesto zvládat studium? Díky za všechny reakce.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2018 12:16:11, x) Odpověď znám, ale na protest proti toleranci podvodů se závěrečnými pracemi si ji nechávám pro sebe. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2018 15:39:26, tamtam) Když jsem zmínila, zda-li jde zvládat studium, myslela jsem tím, zda-li jde zvládat studium a ne, jestli někdo udělá za mne moji práci. Přesto děkuji za Váš názor. ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2018 11:09:57, Michal) Ahoj.
        Strávil jsem na fakultě 3 roky (úspěšně) a myslím, že je to dobrá volba. Studium není nejjednodušší, ale ani nejtěžší. Spíš je nutné se připravit na to, že je časově náročnější. Ve většině předmětů musíš zvládnout dva testy, písemnou práci, prezentaci apod. Vše během semestru. Někdy zakončeno ústní zkouškou. Někomu to nemusí vyhovovat a je trochu otravné, že máš neustále termíny a přípravu, ale zase je fajn, že sbíráš body průběžně a výsledek předmětu tak nezávisí jen na zodpovězení jediné otázky u závěrečné zkoušky, která ti nemusí sednout (jak tomu občas je na jiných školách).
        Za "nevýhodu" se na VŠE obecně považuje jen 1 pokus na zkoušku a je to zprvu trochu stresující, ale brzo jsem si uvědomil, že tě vzhledem k tomuhle systému jen tak ze zkoušky nevyhodí, pokud ses naučila. Takže nakonec mi tenhle systém hodně vyhovoval. Ze zkušeností blízkých znám případy, kdy se na jiných školách občas vyhodí od ústní zkrátka proto, že je to první termín, i když to umíš. VŠE je v tomhle dost férová a oceňuje tvrdou práci a přípravu.
        Velikou nevýhodou na Podnikohospodářské fakultě je 50% povinná docházka na přednášky, což pracujícím způsobuje velké problémy (ostatní fakulty VŠE tohle nepožadují). To je taky důvod, proč jsem se rozhodl skončit a přejít na dálkové studium. Pro flexibilní brigádu, jak říkáš ty, bezproblémové, ale pro stabilnější pracovní vytížení poměrně náročné (termíny přednášek se často nedají přizpůsobit časovým možnostem, protože je vypsaná prostě jen jedna). Také se připrav na výživné státnice :-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2018 21:20:22, Monika6) Ahoj zaujímalo by ma, ako je to momentálne s kombinovaným štúdiom na VŠE FPH na bc. stupni. Pokiaľ viem, tak táto forma nie je možná, je to tak? Plánujem PF UK + VŠE FPH, čítala som, že to nie je až tak nevšedná kombinácia, akurát, že málokomu sa podarí dokončiť právnicku fakultu na Mgr. a medzitým VŠE na Bc. , zaujímal by ma Váš názor. Vďaka reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2018 21:20:25, Monika6) Ahoj zaujímalo by ma, ako je to momentálne s kombinovaným štúdiom na VŠE FPH na bc. stupni. Pokiaľ viem, tak táto forma nie je možná, je to tak? Plánujem PF UK + VŠE FPH, čítala som, že to nie je až tak nevšedná kombinácia, akurát, že málokomu sa podarí dokončiť právnicku fakultu na Mgr. a medzitým VŠE na Bc. , zaujímal by ma Váš názor. Vďaka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2018 10:44:07, xyz) Ahoj,

    zvazujem magisterske studium na FPH, no rada by som sa informovala ohladom tej novinky prednasok. Mam full time job - ano, na cvika by som sa vedela dohodnut, no kazdy den na nejaku prednasku...to asi nedam. je moznost, aby raz za cas zapisal spoluziak alebo ako to funguje?

    Dekuji moc za kazdy nazor:) reagovat zde
    Email: simona.pillarovahotmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2018 12:27:18, xyz) . reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2018 16:57:08, Michal) Ahoj,
        jestli se můžeš v práci trochu dohodnout, tak to asi není neřešitelný. Záleží to předmět od předmětu, každý má svůj styl zapisování. Zatím se na všech předmětech, až na jeden, normálně podepisovalo na papír, takže se to dalo obejít přes známé. Ale kontrolují podpisy, jestli jsou si podobné. Na jednom předmětu se muselo přihlašovat přes internet a minitestíkem se kontrolovala docházka, takže tam se to žádným způsobem obejít nedalo (ale to je 50% docházka na jednu přednášku). Nemůžu soudit, jak je to na zbylých předmětech. Jinak to platí jen na přednášky povinných předmětů, ne volitelných, takže ty si můžeš najít takové, které tu docházku vyžadovat nebudou. Studium je jinak na fakultě, myslím, celkem fajn :-) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.