Maturita - sloh

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.04.2007 12:27:01, Peťka, zhlédnuto: 721x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky studenti, prosím vás, nepamatujete si, jaká jste měli maturitní témata ze slohu? Potřebovala bych nějakou inspiraci abych věděla, na co přibližně se mám připravit. Ve škole nám neřekne nikdo ani slovíčko a píšu už za týden :(. Nebo alespoň nějaký odkaz na internetové stránky, kde se dají přečíst kvalitní práce. Moc by jste mi pomohli ;)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2007 15:34:26, Markéta) 1. Být v Plzni chodcem (reportáž)
    2. "Osud státu neřídí ruka, která podepisuje zákony, nýbrž ruka, která vhazuje volební lístek." H. Truman
    (kritická úvaha o tom, proč půjdu/nepůjdu poprvé volit)
    3. "Člověk se může stát člověkem pouze výchovou." J. A. Komenský
    (charakteristika lidí, kteří ze mě udělali člověka)
    4. Můj život s počítačem (fejeton)

    Snad ti to pomůže. Já mám nejradši úvahu, tak jsem jí taky psala. A všeobecně se říká, že úvaha by tam měla být vždycky (aspoň teda u nás v Plzni), tak jestli máš taky ráda úvahy, tak můžeš bejt v klidu.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2007 15:55:14, Mona) Tak to my jsme meli totalne primitivni otazky!Jak koukam na ty Marketiny tak to uz si u nich reditel vic smlsl.My sme meli : 1.Osud rodinnych poud (uvaha o tom jesli v budoucnu ma rodina smysl bo ne) 2.Citat : Laska neni o tom, ze se divame jednim smerem.-nebo tak nak uz si ten citat moc nepamatuju.Byl od Exuperyho(a byla to charakteristika o svem budoucim partnerovi) 3.A tak se to stalo...(vypravovani o nakych zazitcich bo co se nam prihodilo) 4.Ukoncila jsem studium na gymnaziu(dopis priteli o budoucich planech) Vybrala jsem si to posledni tema.Psala jsem o planech o prazkach pak jak budu v brne na vysce a pak jak si predstavuju zivot po vysce..Prace, deti, pritel a tak:)Nam dal reditel ty nejprimitivnejsi temata co mohl kdy dat:)Asi proto ze ho mame z cestiny a asi nas ma moc rad:)Tak hodne stesti!!My sme to psali vcera.Jinak : www.cesky-jazyk.cz Je jich tam strasne moc.Hodne stesti! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2007 16:11:26, Schenni) Tak to jsou krásná témata, oboje!!
    my máme tradičně výklad na literární téma (takže 1 téma pro mě odpadá.... učitelé to berou jako záchranku, ale já nejsem encyklopedie). Minulý rok bylo dokonce téma "Vývoj české televize v posledních 50 letech". Samozřejmě si to nikdo nevybral.... mazec!S13 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Statni maturita - Ostatní
  2. Maturita - Kam potom? - Výběr vysoké školy
  3. Maturita - Ostatní
  4. MATURITA - Ostatní
  5. MATURITA AŽ NAPODRUHÉ -> VŠ = NA KTERÉ VŠ JE TO MOŽNÉ??? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 13:16:34.