Oblečení na zkoušky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.08.2018 17:09:18, Jana, zhlédnuto: 519x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Ahoj holky v září nastupuji na vysokou školu, a chci si pomalu zařídit šatník, v čem se tak normálně chodín a zkoušky?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2018 10:53:03, bára) Do školy normálně. Já nevim triko, džíny. legíny...prostě normálně. Hlavně tam nebuď za krávu v kostýmku nebo šatach. Zkoušky - je-li zkoušející babizna vošklivá, přizpůsob se jí - volné hadry ke krku, nic kozícího, žádný mejkap ... Naopak je-li zkoušejícím dědek, starý prasák, chlap, zmaluj se jak stará ***, vykozený triko, ze ketrýho kozy málem vypadnou (máš-li kozy,) samozřejmě bez podprdy, tesné obtažené hadry, krátké šatičky, sukýnky, a hezky vyholit kačenu mezi nohama a navostro. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2018 22:27:30, arab) Ideální na medicíně. Tam tě za to i většina chlípných dědků vyrazí, zpérují tě za to, že pacient bude očekávat lékařku a ne kur|/u a navíc tě varují, že ti nastydnou vaječníky (a budou se bavit tím, že jsi taková hovězina, že tomu budeš věřit). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2018 11:07:00, bára) Já nevim u vás na universitě a já, držíc se výše poznamenaných pravidel, jsem studiem prošla bez nesnází. Dědci se rádi podívali, slintali, když bylo potřeba tak si i sahli atd.... mě neubylo no a je to. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2018 11:23:33, y) A která to byla škola? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.08.2018 22:04:54, x) Jak kde. Na VŠE nebyl oblek nebo šaty výjimkou,dokonce ani normálně při výuce. Na právech je to běžné. Na ČVUT student (ostatně vyučující taky) oblékne společenský oděv tak akorát na státnice. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2018 08:02:09, y) Je to škola od školy. Obvykle je dobré se řídit tím, jak chodí oblékaný vyučující. Někdo chodí i přednášet v obleku (často ti horší), pak je dobré přijít v obleku, kostýmu atd. Pokud chodí vyučující v šortkách, pak je mu to jedno a naopak přijít v kvádru je hloupost. Také záleží na typu zkoušky, programovat 5 hodin v kvádru (kostýmu) je nesmysl. Jak říká x, na ČVUT (ale třeba i na MFF) apod. se na takové věci nehraje. Práva a spol. jsou jinde. K soudu se pak taky nechodí v šortkách.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.08.2018 14:41:15, vyfetlo) Já bych měl prosím podobný dotaz: Jesli se nějak hledí kromě výše diskutovaného oblečení i na to, co má člověk na hlavě ? Já mám dlouhé, mastné vlasy nijak neupravované. Je s tím problém, mám se vostříhat a učesat ? No nebo muj kamarád má pleš už docela velkou, tak nosí furt čepici, aby jí skrejval. I vevnitř ji nosí, sundavá snad jenom občas ve vaně, když si čas od času meje hlavu. Prostě ji nemůže nikdy sundat. Není to problém ? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2018 15:15:03, Jana) Nijak nad tím nepřemýšlej, prostě si obleč to co je ti pohodlné a v čem normálně chodíš, na zkoušky je lepší se trochu upravit, ale nijak to nepřehánět, já jsem v Praze spoustu společenských šatů, ve kterých nevypadám jako laciná holka nakoupila v obchodě Nuance, mají tam fakt pěkné šaty na nošení. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2018 11:20:22, Klára) Dívala jsem se a mají tam fakt pěkné společenské šaty, ale ještě hezčí ty svatební. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2018 11:06:10, tekkkno) Můj kamarád a já chodíme normálně v technařskym na všechno, nebudeme nějaký mastňáci nebo trapáci nebo ***i v nalitejch kalhotech. Neholíme se, nečešeme a moc se nemejeme i ty volný hadry jsou už dost jetý. Normálně nás na zkoušce jeden dědek vyfakoval, že jsme strašidla a smrdíme - tak jsme s ním vyjebali. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přijímací zkoušky z fyzikální chemie - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  2. Fvl veterinární fakulta brno - přijímací zkoušky - přípravné kurzy - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijímací zkoušky - Ostatní
  4. Příjímací zkoušky na Policejní Akademii Praha - Stačí vypracované otázky? - Policejní akademie České republiky
  5. Přijímací zkoušky na obor Ruština ve sféře podnikání (Ostrava) - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Oblečení - Ostatní
  7. Ústní zkoušky - Slezská univerzita v Opavě
  8. Nabízím přípravu na přijímací talentové zkoušky - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Opravné zkousky? - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. Oblečení na přijímačky - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.