...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.09.2005 13:43:32, Martina, zhlédnuto: 80x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidičky, chtěla bychsi udělat státnici nebo nějakou podobnou zkoušku z angličtiny. Musím si kvůli tomu udělat jazykovou školu nebo to jde i nějak jinak? Předem děkuji za pomoc

Email: martina.fajseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.09.2005 17:04:57, Radek) Ahoj. Jde to i bez jazykovky, jestli to zvládneš. Najdi nějakou "státní jazykovou školu". Tam se dají dělat státnice, a občas i nějaké ty certifikáty. U certifikátů nevím přesně jaké organizace ty zkoušky pořádají. Tam právě asi některé soukromé jazykovky (třeba zahraniční) mají licenci to dělat a tak k tomu přibalují i přípravné kurzy, pokud jsou fér jde to i bez nich. Zkus vyhledávače, nechci dělat reklamu;). Odkazy na sjš jsou i v podsekci Nepřijetí na VŠ. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2005 13:22:52, Tlapka) Nejznamnejsi jsou ty cambridgeske zkousky, podle urovne to je: KET, PET, FCE, CAE, CPE. Tady u nas je organizuje Britska rada, konaji se 2-3x do roka, cena se pohybuje od tri do peti tisic korun. Blizsi info viz www.britishcouncil.cz

    Tyhle zkousky jsou lepsi nez klasicka ceska statnice. Jsou uznavanejsi a nemusis se na ne zbytecne ucit realie, jako na ceskou statnici, jde vylozene jen o jazyk. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2005 19:30:01, Mischa) ahoj, fakt to můžeš docela v pohodě udělat bez jazykovky (zvláště FCE nebo CAE), ale určitě by sis předtím měla na netu nebo od Britské rady sehnat dost informací o průběhu zkoušek - aby tě pak něco nepřekvapilo a nevykolejilo - v jazykovkách celý rok připravují studenty na to, jak to u zkoušek vypadá, jak mají nejvhodněji odpovídat, na co si dát pozorS05. Jinak mám pocit, že státnice jsou právě na úrovni FCE(first cambridge certificate), nebo CAE, ale opravdu je lepší si udělat mezinárodně uznávaný certifikát, než státnice. Good luck! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2005 09:37:53, Andreica) Určo se pokus nejspíš o FCE - je to na úrovni základní státnice a jak už tady psali ostatní, tak i uznávanější. Stojí to za to, určitě;o) Materialy sezenes celkem snadno nejlip pres Britskou radu. Vim, ze pripravny kurzy na Cambridgesky zkousky skrz British Council jsou docela mastny, radove okolo 5 tisic pry...ale zase 99% ;o) absolventů přípravky pak uspěje. Já jsem se na FCE připravovala ve škole celej druhák, měli jsme pár hodin týdně navíc, spoustu materiálů a zvládli jsme to. S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2005 12:40:46, Zdenina) Ahoj Martino, všechny rady dobré, ale já bych doporučovala(pokud to je jen trochu možné),zajet si min. na půl rok do zahraničí. Já jsem byla rok v Oxfordu a tam jsem si také udělala FCE. Krom toho, když chodíš v Anglii do školy, tak si během 2termů uděláš(v ceně kurzu) ještě 2-3 Trinity zkoušky z mluvené angličtiny(tyto certifikáty nejsou tak známé, ale máš to na papíře).Přeji hodně štěstí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2005 14:22:35, Martina) Ahoj Zdenino, dík za radu, ale mám malé dítě, takže do anglie se určitě nedostanu. Jinak všem ostatním také moc děkuji za rady a kdyby náhodou měl někdo konkrétnější informace o tom, co se na zkouškách požaduje, tak by mi to vážně moc pomohlo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2005 21:12:51, Veruš) Ahojky, myslíte, že se dá FCE zvládnout i na střední? Hodně lidí mi říká, ať to zkusím spíš až na vejšce. Dík za názory S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2005 09:33:51, Tlapka) Já jsem FCE dělala ve druháku na gymplu. Z materiálů Britské rady jsem vyčetla, že průměrný věk je 18 let.

    Záleží na tom, jak moc umíš... takže je ti moje odpověď stejně k ničemu :-) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.